La Maison Guerlain 2016 - předvánoční nákup

21. října 2014 19:45
Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 02. května 2015 13:49
Reakce na Venea:

Shalimar Cologne tak do deseti dnů, Mon exclusif zhruba o týden později.

Já jsem zatím nezjišťovala, jak se to bude praktikovat s gravírováním. Sama o něm neuvažuju, nebo jestli, tak někdy v budoucnu... Já tam buď něco nalepím, nebo to nechám tak, jak to je, a to se pak bude moct jmenovat třeba každej den jinak podle toho, jak se probudím. (docela se líbí i ty "provizorní" názvy jako Bezejmenná (Sans nom) nebo Mon exclusif.

Ale jinak jsem zvědavá, jak to budou s Mon exclusif praktikovat. S gravírováním to normálně funguje tak, že se jednou za čas (několikrát v roce) pořádají dny gravírování, různě se to střídá po buticích. Jenomže s touhle vůní by to mělo být, předpokládám, vymyšlené jinak. U pultu s ní by měl sedět gravírovač permanentně, kdykoli připraven pojmenovat vůni rovnou při nákupu.

Offline Venea
Avatar
170 příspěvků moje polička 02. května 2015 19:39
Reakce na domenica:

děkuji za info  je pravda, že bez jména to taky nebude špatné...už se těším na dojmy a pak třeba i na koupi 

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 09. května 2015 12:04

Nejbližší nákup v La Maison Guerlain proběhne v pondělí/úterý.

Zájemci o některou z vůní, třeba z novinek

SHALIMAR COLOGNE

MON EXCLUSIF 

mi můžou dát vědět do zítřejšího večera.

(Foto: Guerlain)

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 13. května 2015 16:46

Minulý nákup v La Maison Guerlain proběhl v pondělí. (Nejen) premiérová Mon Exclusif je "na cestě" 

Další nákup plánuji na pondělí/úterý příštího týdne (Mon Exclusif, Shalimar Cologne, Terracotta le Parfum, Le Plus Beau Jour de ma Vie...). Kdo budete mít zájem, dejte mi vědět do SZ nejpozději zítra večer.

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 23. května 2015 10:32

Příští nákup plánuji na pondělí/úterý příštího týdne (Shalimar Cologne, Mon Exclusif, Terracotta le Parfum, Le Plus Beau Jour de ma Vie, Myrrhe et Délires...). Kdo budete mít zájem, dejte mi vědět do SZ nejpozději zítra odpoledne.

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 31. května 2015 22:25

Platba proběhla ve středu, zásilku očekávám koncem příštího týdne.

Příští nákup plánuji na středu příštího týdne (Shalimar Cologne, Mon Exclusif, Terracotta le Parfum, Le Plus Beau Jour de ma Vie, Myrrhe et Délires, pokud ještě bude k dispozici...). Kdo budete mít zájem, dejte mi vědět do SZ nejpozději zítra večer.

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 12. června 2015 13:19

Příští nákup plánuji na úterý/středu příštího týdne (Shalimar Cologne, Mon Exclusif, Terracotta le Parfum, Le Plus Beau Jour de ma Vie, Myrrhe et Délires, pokud ještě bude k dispozici...). Kdo budete mít zájem, dejte mi vědět do SZ nejpozději v neděli večer.

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 23. července 2015 00:06

Příští nákup plánuji na pátek/sobotu tohoto týdne (Shalimar Cologne, Mon Exclusif, Terracotta le Parfum, Le Plus Beau Jour de ma Vie, Myrrhe et Délires, pokud ještě bude k dispozici... cokoli). Kdo budete mít zájem, dejte mi vědět do SZ nejpozději zítra (čtvrtek 23.) večer.

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 14. srpna 2015 10:48

Nejbližší objednávka v La Maison Guerlain

Příští nákup plánuji na začátek příštího týdne (Shalimar Cologne, Mon Exclusif, Santal Royal, Terracotta le Parfum, Le Plus Beau Jour de ma Vie, Myrrhe et Délires, pokud ještě bude k dispozici... nebo cokoli jiného). Kdo budete mít zájem, dejte mi vědět do SZ nejpozději v neděli večer.

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 24. srpna 2015 21:10

Nejbližší objednávka v La Maison Guerlain

Příští nákup proběhne zítra večer/ve středu. Možná už bude fyzicky k dispozici i nová limitka Shalimaru Souffle de Parfum - 50 ml/98 euro. A jinak jako obvykle (Shalimar Cologne, Mon Exclusif, Santal Royal, Terracotta le Parfum, Le Plus Beau Jour de ma Vie, Myrrhe et Délires, pokud ještě bude k dispozici... nebo cokoli jiného). Kdo budete mít zájem, dejte mi vědět do SZ nejpozději zítra dopoledne

Offline andry
Avatar
2698 příspěvků moje polička 25. srpna 2015 00:05
Reakce na domenica:

krásný flakon! (proč to na mně nevoní? )

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 25. srpna 2015 21:55
Reakce na andry:

Škoda. Tak třeba vymalujou flakóny i jiných verzí/vůní.

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 25. srpna 2015 21:59

Informace pro zájemce "vymalované" limitky Souffle de Parfum: První flakónky budou do La Maison Guerlain dodány koncem týdne (pátek/sobota), čili nákup (po delší době monotematický ) proběhne v období sobota - pondělí a zájemci se mi mohou hlásit do SZ až do soboty.

Offline Mitzi admin
Avatar
1093 příspěvků moje polička 27. srpna 2015 19:43
Reakce na domenica:

Máš SZ

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 01. zaří 2015 10:08

Nákup (převážně) flakónku limitované edice Souffle de Parfum proběhl včera, zásilku očekávám v druhé polovině příštího týdne.

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 07. zaří 2015 21:47

Příští nákup v La Maison Guerlain proběhne koncem týdne. Pište kdyžtak do středy.

Pokud jde o rezervaci Ne m´Oubliez Pas, můžete mi dát vědět do zítřejšího poledne, kdy budu posílat seznam se zájemci o rezervaci.

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 09. zaří 2015 13:52

Zásilka s limitkami Souffle de Parfum dnes v pořádku dorazila. Večer pošlu SZ s možnými termíny předání.

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 23. zaří 2015 19:15

Příští nákup v La Maison Guerlain proběhne v pátek.

Kdo máte zájem o Mon Exclusif, malovanou limitku Shalimaru Souffle de Parfum, Le Plus Beau Jour de ma Vie, Santal Royal nebo cokoli jiného (zatím snad i včetně limitky extraitu nové vůně Ne m´oubliez Moi), můžete mi dát vědět do SZ do zítřejšího poledne.

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 27. zaří 2015 19:25

Páteční nákup v La Maison Guerlain úspěšně proběhl. Prvních několik flakónků Ne m´Oubliez Pas dorazí za několik dní...

Včera mi byla potvrzena rezervace dalších flakónků, o které byl zájem , čili zatím to lze... Pokud se chcete někdo ještě přidat (nejen s objednávkou tohoto parfému), dejte mi vědět do zítřejšího večera. Příští nejbližší nákup plánuju na druhou polovinu týdne.

(Foto: Instagram eau_du_coq)

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 03. října 2015 12:14

Včera proběhla úspěšně platba druhé várky flakónků Ne m´Oubliez Pas.

První várka by měla dorazit už velmi brzy, počítám zkraje příštího týdne.

Další nákup proběhne v příštím týdnu, kvůli rezervaci ale bude lepší, dát mi vědět během dneška nebo v pondělí.

(Foto: Guerlain)