La Maison Guerlain 2016 - předvánoční nákup

21. října 2014 19:45
Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 27. listopadu 2014 16:24

Takže mám odpověď: minimálně do konce roku může být flakón - ať už 250 ml nebo 500 ml - čistého parfému Insolence pro nás zajištěn. Neboli, pokud se povede flakón naplnit, bude. 

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 27. listopadu 2014 22:55

super!

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 08. prosince 2014 17:08

Pokud se chcete potěšit jedním z úplně posledních kousků letos končící a už nevyráběné řady Une Ville Un Parfum, dejte mi vědět do zítřejšího rána. K dispozici je ještě (v tuto chvíli) po jednom až dvou baleních vůní Shanghai, Moscow, Tokyo a New York.

(edp, 100 ml, 155 euro)

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 10. ledna 2015 14:39

Santal Royal je od včerejška v prodeji i v La Maison Guerlain. Obejdnávku plánuji na polovinu příštího týdne. Kdo se budete chtít ještě přidat, můžete mi dát vědět do SZ do nedělního pozdního večera.

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 21. ledna 2015 14:27

Je to sice otázka ještě nějakých pár týdnů, ale už se mi někteří z vás hlásili dopředu, tak to píšu i sem.

Květinová novinka Le Bouquet de la Mariée /extrait/ a její edp verze Le Plus Beau Jour de Ma Vie by měly být v La Maison Guerlain uvedeny do prodeje 28. února.

(Nová vůně, nejen pro nevěsty)

Kdo se bude chtít zúčastnit první objednávky této vůně, tedy naslepo , napiště zprávu mi SZ. Těsně před zahájením prodeje (může to být i o pár dní dřív, než je ten konec února), znovu ověřím Váš zájem.

Le Bouquet de la Mariée /extrait/ 125 ml/750 euro

Le Plus Beau Jour de Ma Vie /edp/ 60 ml/200 euro

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 04. února 2015 16:32

Blíží se nová objednávka vůní pro "individuální zájemce". Psát mi můžete do SZ do nedělního večera. Asi se to bude především týkat novinek:

Santal Royal (125 ml/145 euro)

LPRN Ma Robe Pétales Eau Fraiche (balení 30 ml/55€ - 50 ml/72€ - 100 ml/103€)

Jinak vedu seznam zájemců o "svatební vůně" - Le Bouquet de la Mariée a Le Plus Beau Jour de ma Vie

a nově zakládám seznam zájemců o Muguet 2015 v porcelánovém flakónku (cenu doplním)

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 12. února 2015 11:52

Kdo se bude chtít zúčastnit příští objednávky (proběhne zkraje týdne), můžete mi napsat SZ do zítřejšího večera.

Asi se to bude především týkat novinek:

La Bouquet de la Mariée (125 ml/750 €) Le Plus Beau Jour de ma Vie (60 ml/200 €), LPRN Ma Robe Pétales Eau Fraiche (balení 30 ml/55 € - 50 ml/72 € - 100 ml/103 €), Santal Royal (125 ml/145 €)

Jinak, vedu předběžný seznam zájemců o Muguet 2015 v porcelánovém flakónku (75 ml/430 €)

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 24. února 2015 13:27

Je tu další (individuální) objednávka (čehokoli) z nabídky La Maison Guerlain: pište do SZ, uzávěrka zítra v poledne.

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 26. února 2015 21:38

První březnová objednávka v La Maison Guerlain proběhne v úterý 3. března. Do neděle mi můžete psát do SZ.

Kromě nejčaštějších přání, jako např. Le Plus Beau Jour de ma Vie, LPRN Ma Robe Pétales Eau Fraîche, Terracotta, Santal Royal, Teazzurra, to může být cokoli dalšího z nabídky La Maison Guerlain.

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 11. března 2015 13:15

Příští nová objednávka v La Maison Guerlain proběhne v pondělí 16. března. Kdo se chce přidat s čímkoli pro sebe (Le Plus Beau Jour de ma Vie, Le Bouquet de la Mariée, Petit Guerlain v novém 100 ml flakónu, Santal Royal, Terracotta le Parfum atd...) může mi dát vědět do SZ do pátku 13. března.

(Guerlinade.cz)

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 20. března 2015 23:17

Příští objednávka v La Maison Guerlain proběhne v úterý 24. března. Kdo se chcete s čímkoli přidat, můžete mi dát vědět do SZ do nedělního večera.

Offline Mitzi admin
Avatar
1093 příspěvků moje polička 23. března 2015 21:35
Reakce na domenica:

Moni,

Kdyby se dalo objednat tohle, byla bych štěstím bez sebe

Kdyby bylo nutné koupit k tomu větší balení, tak vůbec nevadí :) Kvůli miniatuře pořád s nákupem čekám na vhodnou příležitost... a tohle balení v šatníku je prostě dokonalé

Offline Mitzi admin
Avatar
1093 příspěvků moje polička 23. března 2015 21:37

Motivační obrázek pro ty, kdo ještě neviděl letošní Muguet.

Offline luciole
Avatar
1090 příspěvků moje polička 04. dubna 2015 18:27
Reakce na Mitzi:

Do neděle 5. dubna včetně je možné objednat  UN DRESSING POUR VOS BIJOUX  k nákupu od 90 euro - pouze v internetovém obchodě Guerlain - při zadání kódu LOOK (nabídka je limitována výší zásob). 

Offline Mitzi admin
Avatar
1093 příspěvků moje polička 05. dubna 2015 17:29
Reakce na luciole:

Do neděle 5. dubna včetně je možné objednat  UN DRESSING POUR VOS BIJOUX  k nákupu od 90 euro - pouze v internetovém obchodě Guerlain - při zadání kódu LOOK (nabídka je limitována výší zásob). 

No ještě že tak  aspoň mi necuká ruka

Je to sice boží, ale Guerlain k nám neposílá.

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 07. dubna 2015 12:58

Příští objednávka v La Maison Guerlain koncem týdne. Případný zájem o cokoli pište do SZ, nejpozději do středečního večera.

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 18. dubna 2015 13:29

Příští objednávka v La Maison Guerlain bude začátkem příštího týdne. Pokud budete mít o něco z nabídky butiku zájem, dejte mi vědět do SZ nejpozději v zítra večer.

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 24. dubna 2015 13:32

Příští objednávka proběhne začátkem týdne. Pokud budete mít ještě někdo zájem o MUGUET (dnes bych měla mít potvrzenou momentální dostupnost) nebo o novinku SHALIMAR COLOGNE, nebo o cokoli jiného z nabídky La Maison Guerlain, piště do SZ.

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 02. května 2015 11:13

Kdo jste objednávali Muguet, dnes proběhne v La Maisoh Guerlain platba a tradá... 

Příští objednávka proběhne koncem příštího týdne (začátkem následujícího), takže pokud někdo zaváhal s MUGUETem zjistím aktuální stav a musela bych hned zarezervovat, bylo jich jen 1658 ks pro všechny trhy). Dále jsou tu - pravděpodobně pro vyznavače disciplíny "nákup naslepo" - novinky :

- SHALIMAR COLOGNE

- a do této objednávky bude patřit už i "MON EXCLUSIF" 

               

Offline Venea
Avatar
170 příspěvků moje polička 02. května 2015 12:23
Reakce na domenica:

adrenalinovou disciplínu "nákup naslepo" jak jsi to trefně popsala se snažím nepraktikovat, tím spíš netrpělivě očekávám nějakou tvoji recenzi, jak Shalimaru tak "bezejmenné"...kdy je budeš mít možnost vyzkoušet a jakým způsobem bude probíhat to gravírování, kdyby měl někdo zájem?