Amouage extraity + Sunshine EdP

21. zaří 2014 18:13
Offline slniecko admin
Avatar
17613 příspěvků moje polička 13. října 2014 19:18

Tak Memoir je objednaný a zaplatený, len čo príde, hneď sa ozvem.

Offline slniecko admin
Avatar
17613 příspěvků moje polička 21. října 2014 13:58

Tak, flakóny sú doma a Memoir na colnici, dnes im odošlem papiere a keď oznámia sumu, budem rozosielať doplatky.

Offline kinoma
Avatar
329 příspěvků moje polička 26. října 2014 07:44
Reakce na slniecko:

Nějak se nám plnění Lyric zaseklo, tak bych prosila přihodit ještě 5 ml. Snad se těch zbývajících 5 ml někdo ujme, abychom se už taky mohly kochat krásnou vůní . Myslím, že je pro ni příhodné počasí...Děkuji.

Offline slniecko admin
Avatar
17613 příspěvků moje polička 26. října 2014 13:26
Reakce na kinoma:

Upravené :)

Offline luciole
Avatar
1092 příspěvků moje polička 26. října 2014 13:54

Tak já se těch posledních 5 ml Lyricu ujmu, když už nikdo nechce...

Offline slniecko admin
Avatar
17613 příspěvků moje polička 26. října 2014 14:44
Reakce na luciole:

Super!

Takže rozošlem postupne dotaz na flakóny a adresy a potom podľa toho podklady k platbe.

Offline blackviolet
Avatar
3332 příspěvků moje polička 30. října 2014 11:16

Plní se Jubilation 25?  Tak to bych si prosila 10 ml.

Offline slniecko admin
Avatar
17613 příspěvků moje polička 31. října 2014 01:09
Reakce na blackviolet:

si tam...

Offline slniecko admin
Avatar
17613 příspěvků moje polička 31. října 2014 01:12

Tak - čo sa týka Memoir - mám v rukách oznámenie o uložení zásielky s doplatkom cla a DPH, je to 50,48€, zajtra to prerátam a rozošlem podklady.

Offline supanda
Avatar
80 příspěvků moje polička 31. října 2014 22:25

Na parfums je v nabídce Jubilation 25 extrait 50 ml. Nebyla by to cesta k rozdělení? Tak 10 ml bych potřebovala, kdyby se někdo zkušený ujal akce. Cena je myslím dobrá.

Offline zdensy
Avatar
1050 příspěvků moje polička 31. října 2014 22:35
Reakce na supanda:

Zkoušelas ho?

Offline slniecko admin
Avatar
17613 příspěvků moje polička 01. listopadu 2014 15:15
Reakce na supanda:

Na parfums je v nabídce Jubilation 25 extrait 50 ml. Nebyla by to cesta k rozdělení? Tak 10 ml bych potřebovala, kdyby se někdo zkušený ujal akce. Cena je myslím dobrá.

Teraz neviem, čo mám napísať...neujal by sa toho niekto skúsený ?

No, ale takto...je to výborná cena, keď i ešte človek odráta kód...zatiaľ je otvorená stovka z Amouage.com a ´je obsadený už na vyše polovicu, takže aj keby som ho rozdelila na dva, zatiaľ by si sa nedostala do tej prvej polovice...jedine otvoriť aj tento polovičný flakón a skúsiť ho naplniť, s tým, že ale poradie bude také, ako v prvom prípade, len závisí od toho, kto bude chcieť do ktorého flakóna...chceš to takto?

Offline supanda
Avatar
80 příspěvků moje polička 01. listopadu 2014 15:47
Reakce na slniecko:

Teraz neviem, čo mám napísať...neujal by sa toho niekto skúsený ?

No, ale takto...je to výborná cena, keď i ešte človek odráta kód...zatiaľ je otvorená stovka z Amouage.com a ´je obsadený už na vyše polovicu, takže aj keby som ho rozdelila na dva, zatiaľ by si sa nedostala do tej prvej polovice...jedine otvoriť aj tento polovičný flakón a skúsiť ho naplniť, s tým, že ale poradie bude také, ako v prvom prípade, len závisí od toho, kto bude chcieť do ktorého flakóna...chceš to takto?

Já Jubilation 25 extrait neznám, ale ráda bych zkusila. Výskyt extraitu na Parfums jsem uvedla jen jako informaci. Nemyslím, že byste měly něco měnit, přeorganizovávat. Ale zase tady už víme celkem přesně  cenu, akce by byla v blízkém časovém horizontu, takže třeba by se nás našlo dost i na druhé balení. Tím najít někoho zkušeného jsem myslela, že já jsem nikdy nic neporcovala.  

Offline fija
Avatar
897 příspěvků moje polička 01. listopadu 2014 16:10

Přiznám se, že jsem požádala slniečko o založení tohoto flakónu ze zcela zištných důvodů - líbil by se mi ten 100 ml flakón z limitované edice... a i proto jsem si zapsala 40 ml. Pokud by se porcoval 50ml flakón z Parfums, tak bych si vzala ale max. 15 ml a zrovna tak bych ráda požádala o flakón, a případně, pokud by nás bylo více z Čech, bych to i naporcovala... pokud by se ovšem slniečko neurazila. Ale vlákno založila slniečko, takže rozhodnutí bude na ní.

Offline supanda
Avatar
80 příspěvků moje polička 01. listopadu 2014 17:54

Vlákno založila slniečko, rozhodnutí bude na ní. Pokud by se plnit ten 50 ml flakon, tak bych si vzala 10 ml.

Offline slniecko admin
Avatar
17613 příspěvků moje polička 01. listopadu 2014 18:59
Reakce na fija:

Přiznám se, že jsem požádala slniečko o založení tohoto flakónu ze zcela zištných důvodů - líbil by se mi ten 100 ml flakón z limitované edice... a i proto jsem si zapsala 40 ml. Pokud by se porcoval 50ml flakón z Parfums, tak bych si vzala ale max. 15 ml a zrovna tak bych ráda požádala o flakón, a případně, pokud by nás bylo více z Čech, bych to i naporcovala... pokud by se ovšem slniečko neurazila. Ale vlákno založila slniečko, takže rozhodnutí bude na ní.

Jaj, uraziť neurazila, budem mať dosť porcovania Memoiru a Lyricu...len ja som chcela ten limitovaný flakón vidieť naživo, keď si ho už nenechávam ...ale rozumné to je...dohodneme sa ...

Založím oba flakóny a uvidíme...

Offline slniecko admin
Avatar
17613 příspěvků moje polička 01. listopadu 2014 19:04
Reakce na supanda:

Ešte toto - ten Jubilation na Amouage je za 400€ za 100ml, takže aj tam je jasná cena.

 

Fija - zatiaľ som ťa nechala len v tom limitovanom, mám dať aj do toho menšieho pre istotu, alebo nie?

Offline fija
Avatar
897 příspěvků moje polička 01. listopadu 2014 19:15
Reakce na slniecko:

I vzhledem k dalšímu příspěvku Zdensy, nech mne prosím v tom velkém... třeba se naplní, třeba ne... a když ne, tak si pak můžu pořídit 50 ml z Parfums třeba sama :) Ale pokud by ses rozhodla z toho udělat 2 flakony 50 ml, tak bych prosím pořád ráda alespoň ten malý s nějakým podílem... A omlouvám se, že to tak komplikuju...

EDIT: Zdensy příspěvek kamsi zmizel... kdyby to postrádalo logiku...

Offline slniecko admin
Avatar
17613 příspěvků moje polička 01. listopadu 2014 19:23
Reakce na fija:

fakt zmizol, ešte ho mám otvorený, len som nestihla odpovedať...možno si to rozmylela.

a asi to nebudem deliť, jedine, žeby sa ozvali kočky z prvého flakóna, takto sa mi to zdá lepšie.

Offline fija
Avatar
897 příspěvků moje polička 01. listopadu 2014 19:32
Reakce na slniecko:

Já samozřejmě souhlasím :)