Bot není nikdy dost

10. října 2016 16:41
Offline whiskas
Avatar
19535 příspěvků moje polička 27. října 2016 22:01
Reakce na quebrada:

Koupila jsem "Code" a v obchodě byly opravdu bezproblémové. Zalepená už jsem, dám si pohov a půjdu znovu do boje.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 28. října 2016 00:28
Reakce na rozarka:

Mě povolily,ale taky jsem dost trpěla,ačkoliv se při koupi tvářily přívětivě. Obecně bych řekla,že jsou boty rok od roku agresívnější

tak to sedi doslova!:-D

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 28. října 2016 01:27
Reakce na whiskas:

:-D to je hezká formulace, fakt to sedí. Já mám dva roky staré polobotky Lasocki a jsou jako bačkory, fakt měkké, jen už mají něco za sebou. Vagabond by snad měly být kvalitnější a nemají co dělat puchýře .

Ale dělají  Aspoň moje poslední.  Protože ta kůže je tak kvalitní (silná), že prostě odmítá povolit... už s nima bojuju půl roku a dost mi to leze na nervy. Jedna pata stále občas trpí. Kotníčkový a vyšší jsou v cajku, ale tyhle polobotky nějak pořád nemůžu zdolat, a takovou jsem z nich měla radost.

Offline Ounz
Avatar
19834 příspěvků moje polička 28. října 2016 07:47
Reakce na barbucha:

A ty sou pěkný, to sou vagabondy? Já je chci taky..

Offline Edge
Avatar
1617 příspěvků moje polička 28. října 2016 08:35
Reakce na whiskas:

a jaký to jsou polobotky?

já mám od Vagabondu tyhle a žádný problémy jsem s nima neměla, jenže je pravda, že já už ani nevím, kdy jsem naposledy měla odřený nohy

je fakt, že když je porovnám s polobotkama Lasocki, tak tu kůži mají kvalitnější a silnější, což může asi citlivějším nohám působit ze začátku problémy

Offline whiskas
Avatar
19535 příspěvků moje polička 28. října 2016 08:39
Reakce na Edge:

Já mám tyto.

Offline whiskas
Avatar
19535 příspěvků moje polička 28. října 2016 08:42
Reakce na Edge:

Ty Vaše jsem už teď na podzim nikde neviěla.

Offline whiskas
Avatar
19535 příspěvků moje polička 28. října 2016 08:44
Reakce na Edge:

To jsou "Olga", že? Chtěla jsem si na web koupit kotníčkové zde, ale teď se mi moc nechce riskovat, že mě zase budou dřít.

Offline whiskas
Avatar
19535 příspěvků moje polička 28. října 2016 08:52

Ale koukám, že Ava jsou asi širší, tedy podle popisu. 

Offline Edge
Avatar
1617 příspěvků moje polička 28. října 2016 08:57
Reakce na whiskas:

jj, jsou to Olga

po těch samých perkách jsem taky pokukovala, ale nakonec zvítězila levnější varianta v hnědé barvě z těch jezdeckých potřeb :-)

třeba by pomohlo zkusit je rozchodit doma s nějakýma silnějšíma ponožkama, až se ti zahojí ty puchýře

Offline Edge
Avatar
1617 příspěvků moje polička 28. října 2016 09:01
Reakce na whiskas:

hm, ty Ava vypadají dost dobře

v jakém místě tě tlačí?

já jsem se bála, aby mě ty Olgy nedřely ve špičce, kterou mají zúženou, ale bylo to v pohodě

asi nemám ani širokou, ani úzkou nohu

Offline Emerald
Avatar
2587 příspěvků moje polička 28. října 2016 09:53
Reakce na whiskas:

Buďte v klidu, mně se udělají puchýře u každých nových bot. Už jsem vycvičená, že si je vždycky chvilku vezmu doma, zjistím, kde tlačí a podle toho se oblepím. Většinou do měsíce náplasti nepotřebuju.

Offline RoSa
Avatar
8218 příspěvků moje polička 28. října 2016 11:45

Jak píše barbucha: u kvalitnější/silnější kůže je větší pravděpodobnost, že boty budou "v záběhu" dělat tuhle neplechu - ale vyplatí se to!

Já to mám tak, že čím trpčejší je ten začátek, o to víc pak ty boty miluju!

Offline Lilly_Ku
Avatar
4130 příspěvků moje polička 28. října 2016 12:00
Reakce na Emerald:

jen pro zajimavost: mne rikali na ortopedii, ze rozchazeni bot je oblibeny mytus. ze kdyz boty na zacatku takhle tlaci, tak to znamena, ze jsou moc maly. taky mi namerili velikost 41, pritom jsem si do te doby vzdycky kupovala 40.

Offline Emerald
Avatar
2587 příspěvků moje polička 28. října 2016 12:16
Reakce na Lilly_Ku:

U mě nejde ani tak o to, že bych boty musela rozchodit, ale že mně prostě na nějakém místě dřou, než si na ně noha zvykne - a nemusí to být zrovna pata. Jinak sama jsem už k většímu číslu přešla před deseti lety ( jenže mně se noha opravdu rozplácla ). Ale taky jsem už někde slyšela, že ženy si nějak podvědomě kupují menší čísla, protože chtějí, aby noha vypadala drobnější. Moje máma to taky v mládí dělávala, než si uvědomila, jaká je to blbost. 

Offline Lilly_Ku
Avatar
4130 příspěvků moje polička 28. října 2016 12:18
Reakce na Emerald:

jojo, ja si prave pri te prilezitosti taky vzpomnela, jak jsem pred par lety rozchazela cislo 39 :D

Offline Emerald
Avatar
2587 příspěvků moje polička 28. října 2016 12:23
Reakce na Lilly_Ku:

A povedlo se?  Mámě většinou tak nějak jo...

Offline Miru
Avatar
13858 příspěvků moje polička 28. října 2016 12:27
Reakce na Edge:

...perfektní boty!

Offline Lilly_Ku
Avatar
4130 příspěvků moje polička 28. října 2016 12:28
Reakce na Emerald:

byl to boj, ale silna vule nakonec zvitezila :D

Offline whiskas
Avatar
19535 příspěvků moje polička 28. října 2016 13:12
Reakce na Edge:

Avy jsou pěkné, ale říkám si, vzhledem k ceně, že "Olga" taky dobrá :-D. Vážně, líbí se mi, že Olgy jsou do špičky. Ty polobotky mě dřou na patách (a nejsou mi malé, zkoušela jsem větší a v těch mi noha kloktala) a pravá bota trochu na kloubu palce, jak mají ten šev, ale to se myslím poddá. Ty paty mě štvou víc.