VIP styl

03. října 2016 17:08
Offline Jehelníček
Avatar
753 příspěvků moje polička 20. ledna 2017 17:58
Reakce na Dahllie:

Čtu ve vedlejším vlákně o úrazech a tady si říkám, co to má M.Trump za divný berle 

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 20. ledna 2017 18:13
Reakce na Dahllie:

To přirovnání je přesné. Mně se styl Jackie Kennedyové líbil. Ale ačkoliv modrou miluju, na tomhle outfitu je jí na můj vkus už přespříliš. Podle mě by to chtělo buď, aby ty rukavice byly kratší a odhalovaly kousek kůže anebo nějaký doplněk v bílé. Pak by to bylo ťip ťop. Každopádně ten samotný kostýmek od Ralpha Laurena s těmi lodičkami bych brala i pro sebe, líbí.

Ivanu ale raději nekomentuju.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 20. ledna 2017 18:41

LOL, přesně to mě po spatření té fotky napadlo, že ivana se k nám bude hodit 

Offline Sweet Potato
Avatar
34882 příspěvků moje polička 20. ledna 2017 18:55
Reakce na Dahllie:

Melanie mi k tomu modelu i k příležitosti přijde poněkud neučesaná.

Ivana...zas tak na východě přece snad nejsme!

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 20. ledna 2017 19:18
Reakce na Sweet Potato:

Ano, to jsem zapomněla doplnit, že ten účej její vlasový stylista nějak nezvládl.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 20. ledna 2017 19:23

zato ivana je učesaná až moc, to si nevyberete :)

Offline domenica blogger
Avatar
7986 příspěvků moje polička 20. ledna 2017 20:06
Reakce na Dahllie:

"Co si myslíte o Melanii Trump na inauguraci? Mně se ten model moc líbí, i když mi to nevím proč, připomíná trochu Jackie Kennedy."

To nejsi sama, novináři už fotky těch dvou párujou několik hodin. 

Mně se bleděmodrá líbí málokdy. Málokomu sluší a zrovna Melanii rozhodně nesvědčí. Natož když jí má na tak velké ploše. Přijde mi, že jí sluší spíš tmavé odstíny - tmavě modrá, hnědá, černá, vínová. 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 20. ledna 2017 20:11

mně se melanie líbila - zejména s ohledem na to, jak chodí oblečená naprostá většna američanek v těchto kruzích (= naprosto uťáple). tohle mělo alespoň jakýsi nezvyklý nápad. jen ty vlasy byly takové nějaké nedočesané.

Offline Garfie
Avatar
24031 příspěvků moje polička 20. ledna 2017 20:14
Reakce na Dahllie:

Mně se líbí, jen ty rukavice mi tam přijdou nějak navíc...

Offline Luna
Avatar
10452 příspěvků moje polička 20. ledna 2017 20:23

Na té fotce vypadá Melanie jako Knight Rider a Ivana Trump jako taková ta poblblá ženská, co si hraje na čarodějnici a věští z křišťálové koule, má dlouhý drápy, nadváhu a medový hlásek, jdu ji hned vygooglit.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 20. ledna 2017 20:30
Reakce na Luna:

vážně knight rider? 

Offline Luna
Avatar
10452 příspěvků moje polička 20. ledna 2017 20:35
Reakce na Jiná Realita:

Myslím toho naondulovanýho Hasselhofa za volantem. Měl ten krám vůbec volant???

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 20. ledna 2017 20:38
Reakce na Luna:

měl, i když divnej :)

Offline Sweet Potato
Avatar
34882 příspěvků moje polička 20. ledna 2017 20:40
Reakce na Luna:

Haha,  na tom něco je, mají dost podobný krutopřísný výraz.

Offline domenica blogger
Avatar
7986 příspěvků moje polička 20. ledna 2017 20:42
Reakce na Luna:

Máš pravdu. Maj podobnej kukuč! 

Offline Luna
Avatar
10452 příspěvků moje polička 20. ledna 2017 20:47

Já jsem si říkala, kde jsem ten výraz viděla a pak ten záblesk...Dětský pokoj, nálepka ze žvýkačky na čele postele...A bylo to tam!

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 20. ledna 2017 20:48
Reakce na Luna:

Já jsem si říkala, kde jsem ten výraz viděla a pak ten záblesk...Dětský pokoj, nálepka ze žvýkačky na čele postele...A bylo to tam!

 ale máte vážně pravdu.

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 20. ledna 2017 20:49
Reakce na domenica:

Já bych neřekla, že bleděmodrá Melanii nesvědčí.

V těchto bleděmodrých večerních šatech jí to podle mě sluší. Mají totiž kromě řasení i to stříbrné zdobení pod prsy, které tu velkou bleděmodrou plochu narušuje, plus má rozpuštěné vlasy, což jí sluší víc než ten rozcuchaný drdol. Na té inaugurační je to kromě nevýrazných naušnic jen samá modrá.

Tady u Jackie Kennedyové by té bleděmodré taky bylo přepříliš, ale šikovně použila bílé rukavičky místo zase bleděmodrých a bílé perly.

Luna Muhehe, s tím výrazem Melanie jsi trefila hřebíček na hlavičku.

Offline domenica blogger
Avatar
7986 příspěvků moje polička 20. ledna 2017 20:55
Reakce na wendulka:

Ani v těch večerních šatech se mi nelíbí, i když je to o dost lepší v tom, že tu bleděmodrou nemá až k obličeji. A drdol s rozcuchem se mi líbí víc než tyhle načesané rozpuštěné. Bleděmodrá a  vílí stříh jí prostě podle mě nesluší. Naopak tmavší odstín, jednoduchý střih... to mi k ní jde víc. Má nádhernou postavu, ale to, co vyzařuje je hodně jinde než v případě Jakcie, takže tam pak ta srovnání nikdy nemůžou fungovat. 

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 20. ledna 2017 21:18
Reakce na domenica:

Já bych měla problém s tou barevnou jednolitostí, i kdyby ten kostýmek byl tmavomodrý, když by měla i dlouhé tmavomodré rukavice. Ty to kazí. Fakt si myslím, že kdyby je sundala nebo je měla kratší nebo v jiné barvě, hned by to působilo jinak.

Nicméně naprosto souhlasím, že jednoduchý střih jí sluší ze všeho nejvíc a i s tím o její krásné postavě, ale že to, co z ní vyzařuje a tím, co vyzařovalo z Jackie absolutně nesnese srovnání.