Očné tiene

05. června 2015 23:07
Offline naja
Avatar
1103 příspěvků moje polička 29. srpna 2015 12:16
Reakce na cinkja:

To vypadá dobře, děkuji.

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 29. srpna 2015 15:11
Reakce na andry:

Stíny Naked se mi líbí, ale viděla jsem ceny kolem 700,- a na mě bylo v kazetě vždycky moc barev, třeba 10 stínů, to nevypotřebuju. Já kupuju paletky s maximálně čtyřmi stíny, protože vím, že víc barev stejně nepoužiju.

Dají se sehnat v nějakém českém eshopu? Máš nějaký tip?

Používám ráda přirozené barvy, v tom mi vyhovují ty Mocha Latte. A jako další barevnou variantu mám ráda do růžova, do jiné barvy bych asi nešla. Cítím se v nich dobře. Ale vlastně pořádně ani nevím, jaká barva stínů by mi slušela . Nikdy by mě třeba nenapadlo použít modrou nebo zelenou, které teď vidím všude kolem . To je nějaká módní vlna či co?

Offline andry
Avatar
2699 příspěvků moje polička 29. srpna 2015 15:38
Reakce na vanilka:

ty W7, co jsem napsala, koupíš v českých eshopech za cenu kolem 200 kč. má je kamarádka, přesně tento odstín, a je s nimi spokojená. samozřejmě práší trošku víc než Urban Decay, ale za ty peníze jsou naprosto ok. UD jako takové bych objednávala z feelunique.com (za úvahu stojí i paletka Naked Basics 1), ale s cenou si nepolepšíš.

s tím počtem odstínů tě ale naprosto chápu, taky používám z paletek jen některé odstíny pořád dokola a 10 na výběr mi nevyhovuje.

do modrých a zelených bych teda nešla , jsem konzervativní. mně třeba ty růžové nesluší, moje oči pak vypadají napuchle jak kdybych dva dny probrečela. zato mi sluší fialová, ale moc se v ní necítím na denní nošení.

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 29. srpna 2015 15:48
Reakce na andry:

Jo tak to jsem kdysi koukala na ty od Urban Decay, teď jsem si to našla. Ty jsou cenově výš. Ale díky tvému tipu jsem narazila na stránky dekorativka.cz a tam mají hodně slušný výběr - všeho. Líbí se mi ty W7, nadchly mě i malé paletky od Catrice a E-style. Nádherné barvy.

Já jsem také v líčení dost konzervativní, rozhodně žádné výrazné barvy, se stíny jsem hodně opatrná, taktéž s rtěnkami. Dodneška se bojím červené, i když se mi tak ukrutně na všech kolem líbí.

Online slniecko admin
Avatar
17589 příspěvků moje polička 29. srpna 2015 16:01
Reakce na vanilka:

Řeším teď oční stíny. Dodělala jsem jedny od Bourjois - Smokey eyes Rose Vintage a už je nechci, dost se sypaly. Ale barva to byla přesně moje oblíbená. Doporučíte mi některé v solidní cenové relaci, cca do 300,-? Sice jsem se rozplývala nad stíny od Diora, Estée Lauder, Guerlain, ale to jsou šílené ceny .

Jedinou Sephoru v dosahu nám zavřeli, takže tam se nedostanu.

Farebne by tomu mohlo byť podobné toto, paletka 007, alebo 008:

http://www.pupamilano.sk/make-up/oci/Product/pupart-palette.aspx

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 29. srpna 2015 18:31
Reakce na slniecko:

Také pěkné. Pane jo, to zase nebudu vědět které  .

Offline andry
Avatar
2699 příspěvků moje polička 01. zaří 2015 09:08
Reakce na cinkja:

můžu se optat na tu paletku - ty stíny jsou všechny matné? na fotce vypadají, ale pro jistotu. jinak díky za zajímavý tip!

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 01. zaří 2015 11:51
Reakce na andry:

Stín první a poslední je zcela matný, ostatní mají velmi jemný třpyt, který na víčkách není ale vůbec vidět. Výsledný dojem je matné a neutrální líčení.

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 14. prosince 2015 19:58

Koupila jsem si na doporučení kamarádky oční stíny Maybelline Color Tattoo, konkrétně odstín 65 Pink Gold a 35 On and on bronze. Krásné jemné barvičky na každodenní nošení, nanáší se jednoduše prstem a hlavně celý den výborně drží, žádné slité "čárky" na víčku. Hned se staly mými favority, ostatní stíny nejspíš poletí do koše.

Online Miru
Avatar
13858 příspěvků moje polička 05. března 2016 15:14

Essence Metal Glam

...parádní.

Třpytky jen tak, aby rozzářily oko,

akorát sytost odstínu - ani málo, ani moc,

a drží.

Mám

Coffe to Glow 02(zlatohnědokhaki)

Are You Grey 12(fialkovohnědošedé)

(ve slevě á 35,- kč)

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 05. března 2016 15:40

tak ne essence, ale catrice :

a chci ještě :

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 06. března 2016 07:33

Koupila jsem dceři paletu stínů od Freedom. Vypadá krásně, jsem zvědavá, jaké budou.

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 06. března 2016 10:13
Reakce na Mirka:

musela jsem se podívat, oč jde.... mají je v tetě, hned odpoledne mrknu, vypadá to velice dobře

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 06. března 2016 11:35
Reakce na náťa66:

Někde jsem na ně četla pozitivní reakce a Teta měla nebo má 30% slevu na značku. Na to, aby se na nich dcera učila, je 130 Kč tak akorát. Kazeta je dobře sestavená, od jemných přírodních barev až po syté a výrazné.

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 06. března 2016 11:48
Reakce na Mirka:

Já na to koukala a fakt to vypadá dobře... koneckonců učit se můžu pořád, ne ?

Online Miru
Avatar
13858 příspěvků moje polička 12. března 2016 17:48

...no, mně by se líbily tyhle třeba...

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 12. března 2016 18:33

Koupila jsem tyto..... pár korun, drží velice dobře, nepráší, krásně stínují

Online Miru
Avatar
13858 příspěvků moje polička 12. března 2016 19:47
Reakce na náťa66:

...to mají v DM nebo Rossman nebo kde, prosím.?

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 12. března 2016 20:04
Reakce na Miru:

V rossmanovi, ale jen vybranych prodejnach. Podivej se na stranky catrice, tam ti prodejnu zobrazi.

Netvrdim, ze jsou jako napr. Urban decay, ale za tu cenu hodne dobry vykon.

Online Miru
Avatar
13858 příspěvků moje polička 12. března 2016 20:09
Reakce na náťa66:

...no, Urban... Mám známou a ta je posedlá paletkami

(to jsem zjistila před pár dny, a těch paletek má nejmíň kolem dvaceti,

a pak taky bb krémy, makeupy, štetce...),

a podle ní jsou snad nejlepší Too Faced...

...mmch, tuhle má taky a takovéhle oči - její barva i se takhle líčí...: