Očné tiene

05. června 2015 23:07
Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 10. června 2020 09:43

Mirka Budu upřímná - pro mě jsou tyto stíny zklamání. Jednak barvy jsou ve skutečnosti tmavší a já chtěla spíš takové pastelové, jemné, jak je vidím na fotu. Jednak převaha třpytkových odstínů mi nesedí a nakonec právě ty třpytkové jdou velmi špatně roztírat. Takže od značky Revolution už si žádné další stíny nekoupím.

Nedávno jsem si však pořídila paletku Zoeva a ta mi sedí mnohem víc.

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 10. června 2020 12:12

Dalia díky moc!

Offline Alena_In
Avatar
671 příspěvků moje polička 10. června 2020 13:01

Dalia  Dali a jakou sis pořídila? Já mám stoletou En Taupe, je skvělá, ale už mi dochází některé odstíny, tak přemýšlím, že bych zkusila zase něco jiného.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 10. června 2020 13:59

Alena_In Sweet Glamour - jemné odstíny na jaro a léto. Nejsou příliš pigmentované, takže líčení s nimi je decentní, což mi vyhovuje. Koukám, že momentálně je tato paleta na stránkách vyprodaná.

Offline Alena_In
Avatar
671 příspěvků moje polička 10. června 2020 16:44

Dalia Dobře sis vybrala, na léto ideální a tobě budou takové jemné stíny moc slušet.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 10. června 2020 18:33

Alena_In ... děkuji

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 26. ledna 2021 13:32
Reakce na Alena_In:

Mě se moc líbí ty čokoládky Too Faced. 

Ale teď mám doma pár dní paletku ze Zoevy (mimochodem úžasnou) a má podobné barvy a obě už bych asi neužila.

​Too Faced stíny mě hodně lákají a zrovna tuto konkrétní paletku bych určitě využila.

Co se týče Zoevy, tak mám jednu paletku pro takové lehké jarně-letní líčení. Nejsem z ní ovšem nijak nadšená, protože pigmentace je zoufalá. 

No a ted mám objednanou jednu "čokoládu" od Revolution a ke svým narozeninám mám tentokrát místo vůně vyhlédnutou tuto paletku ...

Online slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 27. ledna 2021 18:38

Dalia Tú modrú mi neukazuj....uáááá...milujem takéto modré paletky a ežte v kombinácii so zlatým a potom to nosím raz za uhorský rok....

Ale na narodeniny, to je jasná vec...to je iné. A všetko naj!!!

Musím ju do tých svojich predýchať, mám na to ešte pár mesiacov

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 27. ledna 2021 19:24

slniecko Luci, narozeniny budu mít až v květnu. Kdybych tu paletku měla připodobnit k vůni, tak mě hned napadne Blue Amber. Nebo Modrá hodina.

Já modré nosím, sluší mi. Nosím ale skoro všechny barvy, studené i teplé odstíny. Většinou stínuju tři barvy, nekdy čtyři. Pro tuto paletku jsem rozhodnutá, jen bych ráda někde zjistila, jaké stíny od Lancome obecně jsou. Nemám s nimi zkušenost.

A pokukuji ještě po Norvině ...

Online slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 09. května 2023 22:02

Nemáte niekto, prosím, skúsenosti s očnými tieňmi Charlotte Tilbury? 

Farebne sa mi páči táto paletka (the rock chic), ale zatiaľ mám z tej značky len lícenku (tá drží).

Držia? Neprášia sa? Prípadne čokoľvek iné?

https://www.charlottetilbury.com/eu/product/luxury-palette-the-rock-chick

Offline Lu
Avatar
161 příspěvků moje polička 14. května 2023 09:50

slniecko já mám tyhle a velká spokojenost, určitě nepráší.

https://www.charlottetilbury.com/eu/product/bigger-brighter-eyeshadow-exaggereyes

Ještě mám rozjasňovač a ten je skvělý!

Online slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 14. května 2023 21:51

Lu vďaka!!! Tieto ružové odtiene sa mi tiež strašne páčia, teraz potrebujem "obnoviť" sivú, ale ak sa osvedčí, tak vezmem aj buď toto, alebo Pillow talk...vôbec tie ich farebné odtiene sa mi strašne páčia.