Divine

25. února 2021 14:04
Offline slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 06. prosince 2022 20:56

Fleur vďaka, budem skúšať

Offline blackviolet
Avatar
3325 příspěvků moje polička 27. prosince 2022 22:05

L'Esprit Libre 

Lehounká vůně jako závojíček, který unáší vánek přes květinovou louku pod modrou oblohou. Citrusově svěží s bergamotem a mandarinkou a květinově kosatcový ve stylu Hiris, tady ještě s citrusovou magnólií a pivoňkou. A se sladkým mošusovým semínkem a kašmeranem.

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 27. prosince 2022 23:18

L´Été narguilé

Šťavnaté citrusy chvilku kouzlí letní atmosféru, ale pak navzdory jménu sklouzne vůně do podzimu se skořicově zbarveným listím, voňavým senem z květinové louky a hlavně jemným suchým tabákem. Babí léto na chvíli svými vlákny přidrželo slunce, ale listí pod nohama už šustí a rozpadá se na prach, který je cítit perníkovým kořením.

Překvapivě se líbí mému muži, ale výhradně jako pánská.

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 27. prosince 2022 23:20

blackviolet Jsem zvědavá na tvůj dojem z L´Été narguilé .

Offline blackviolet
Avatar
3325 příspěvků moje polička 28. prosince 2022 08:53

Fleur Už ji zkouším a líbí se mi víc než ta kosatcovka, což jsem nečekala.

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 28. prosince 2022 14:01

blackviolet Tak to mě těší!

Mě také překvapila, čekala jsem opravdu spíše letní vůni, ačkoliv základ už podle složení vypadal hutně. Mám pro tuhle značku slabost, jejich vůně nejsou nijak převratně zkomponované, ale vždycky tak nějak inteligentně poskládané a dobře nositelné. 

Offline blackviolet
Avatar
3325 příspěvků moje polička 28. prosince 2022 18:35
Reakce na Fleur:

 Mám pro tuhle značku slabost, jejich vůně nejsou nijak převratně zkomponované, ale vždycky tak nějak inteligentně poskládané a dobře nositelné. 

​To je přesné. 

Offline blackviolet
Avatar
3325 příspěvků moje polička 28. prosince 2022 18:37

L'Été Narguilé 

Skořicové vůně mám ráda na podzim, hlavně na dobu adventu. Hodí se do dnů, kdy se brzy stmívá a mlhou prosvítají první světýlka vánoční výzdoby, do dnů, kdy se pečou perníčky a pije punč.

Tady je to jinak. Tahle kořenitá květinovka má v sobě lehkost pozdního léta, barvy pomalu se barvícího listí a měkké světlo slunečních paprsků nízko nad horizontem. Skořicový poprašek sedá na květiny, suché tabákové listy a santalovo tonkový krém. Je to tiché jako vzpomínka na babí léto za zavřenými víčky.

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 28. prosince 2022 21:29

blackviolet Vnímáme ji velmi podobně. Kdyby ji manžel neklasifikoval jako pánskou, tak zvažuji pořízení celého flakónu.

A jsem ráda, že se vzorky nezatoulaly; dceři se ztratily někde v předvánočním doručovacím chaosu .

Offline blackviolet
Avatar
3325 příspěvků moje polička 28. prosince 2022 21:38

Fleur Ano, babí léto , ale neopisovala jsem, ona tak opravdu působí. Pro mě je to unisex a taky jsem přemýšlela, jestli si ji mám pořídit. Vzorky byly milé překvapení, proto bych tam ráda něco objednala.

Třeba se ještě zatoulané vzorky objeví, mně dorazily teprve včera.

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 28. prosince 2022 22:30

blackviolet Aha, já jsem vám je nechávala poslat zároveň někdy v polovině prosince, tak jsem čekala dřívější doručení , ale teď mi tedy svítá naděje, že dorazí i k nám na Moravu

Hezká je i ta druhá limitka, Orange rouge, ale tam mi trošku chybí nějaký další přesah.

Offline blackviolet
Avatar
3325 příspěvků moje polička 28. prosince 2022 23:04

Fleur Tak teprve teď mi to seplo, to "Fleur te souhaite un joyeux Noël parfumé", díky!

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 29. prosince 2022 07:53

blackviolet Rádo se stalo !

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 05. ledna 2023 21:22
Reakce na blackviolet:

Fleur Už ji zkouším a líbí se mi víc než ta kosatcovka, což jsem nečekala.

​Já to říkala už v srpnu hned po návratu z Paříže, že je lepší.

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 06. ledna 2023 14:08

wendulka Já si to pamatuji , měla jsi pravdu.