Puredistance

18. března 2017 23:01
Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 04. října 2017 11:07
Reakce na wendulka:

Jj, podle zatím všech referencí je šance na to, že by se mi mohla líbít dost vysoká. Sheiduna je jediná vůně z kolekce, který mě až tak neoslovila. Ne, že by se mi nelíbila, nepřijde mi zvláštní jako spíš málo originální. I když okolí na ni reagovalo dost pozitivně, když jsem ji zkoušela.

Cervanek
Avatar
04. října 2017 11:33
Reakce na domenica:

Sheiduna me take neoslovila a ani Black.

Jinak bych vsechny ostatni brala

Cervanek
Avatar
27. října 2017 20:29

WARSZAWA je jiz par dni k mani na www.puredistance.com, zatim jen 60 a 100 ml, malá balení jsou v procesu  a montovani, jak se pise na FB, aby mohly byt co nejrychleji v prodeji

https://www.puredistance.com/e-store/puredistance-warszawa-100/

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 07. června 2018 08:05

I

Tanec jemného chmýří tichým prostorem …

Lehounké ovocné tóny otevírejí cestu pudrově vonícím květinám a měkkému pižmu. Vše je bílé, klidné, decentní a pro můj nos jaksi bez zajímavosti.

Online Martula
Avatar
1748 příspěvků moje polička 29. prosince 2018 09:36

AENOTUS

Bleděmodrá vůně. Povznášející kompozice z říše snů.

Na začátku je svěží šťáva z grepu. Pak nastupuje cedrové dřevo, ale žádná ořezaná pastelka, tohle je čerstvý a majestátní cedrový kmen, ze kterého ještě dýchá život a kapou krůpěje mízy. Cedrový háj, ze kterého sálá energie.

Přichází studený kadidlový kouř a jako stříbrný závoj se omotává kolem mé hlavy, mystický zážitek. Kosatcový kořen mě vrací zpátky na zem a zase se přidává jemně citrusová vůně - je to náznak pomerančového květu? Nebo ten grep ze začátku spolu s kadidlem tak zesládnul a připomíná teď drobné bílé kvítky pomerančovníku? A po cedrovém kmeni jako by se pomalu začínala pnout divoká růže. Nechávám se unášet..

Celkové vyznění: Elegance, vzdušnost, čistota.

K v a l i t a. Jak by taky ne, na kartičce s vizuálem je uvedeno "My signature scent" s podpisem Jan Ewoud Vos. A tvář na fotografii, to je charismatický pan Vos osobně. Pokud je Aenotus jeho signature, mluví to za vše.

Navíc tento čistý parfém obsahuje 48% těch nejvybranějších vonných esencí. Projekci vnímám jako střední, výdrž na pokožce je přes 8 hodin. A mikrokapka, která mi ulpěla na rukávu trička, voní intenzivně ještě na druhý den.

Při prvním zkoušení se mi vůně zdála jako vysloveně pánská. Při druhém si ji čím dál víc umím představit i na ženě. Při takto vysoké koncentraci vonných složek to bude hodně o chemii pokožky.

Dalo se čekat, že po ultra ženské Warszawa přijde Puredistance s vůní, kterou se více zavděčí i mužům. I když je vůně nádherná, moje krevní skupina to není. Což nevadí, protože značka má pro mě hned 4 trvalá lákadla v podobě White, Opardu, "I" a Warszawa. A to je víc než dost

Cervanek
Avatar
29. prosince 2018 09:55

Martula Krásná recenze, krásná fotodokumentace. Díky Marti, příležitostně vyzkouším, až vyjde. 

Online Martula
Avatar
1748 příspěvků moje polička 29. prosince 2018 10:23

Cervanek Díky Musím ještě dodat, že ta recenze je hodně subjektivní. Nikde zatím není uvedeno složení vůně a možná jsem se složkami vedle jak ta jedle

Offline blackviolet
Avatar
3330 příspěvků moje polička 29. prosince 2018 10:27

Martula Tak my už máme recenzi a jinde ještě není ani v databázi .

Krásně jsi to napsala, dovedu si tu vůni podle popisu dobře představit. Dřevo, kosatec, kadidlo zní dobře, ale bude to asi na hraně - unisex - pánská. V každém případě ji ale vyzkouším.

Online Martula
Avatar
1748 příspěvků moje polička 29. prosince 2018 10:30

blackviolet No však jsem se kvůli vzorku obětovala a objednala flakon White Ano, je na hraně unisex -pánská. Ale tím, že to není nijak chlapácky hřmotná vůně, ale spíš sofistikovaná a elegantní kompozice, určitě ji vynosí i spousta žen.

Offline blackviolet
Avatar
3330 příspěvků moje polička 29. prosince 2018 10:35

Martula Myslím, že bych tuto oběť taky dokázala podstoupit .

Mně tyto vůně unisex - pánská nijak nevadí, co nemusím, jsou pánské kolínské. Zrovna dneska mám na sobě Ambre Précieux, která je deklarovaná jako pánská.

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 29. prosince 2018 10:36

Martula Ó, krásny popis, horím zvedavosťou a určite vyskúšam. Som zvedavá ako sa rozloží na mojej pokožke. 

A fackuje ma hanba, že som v BA v 1907 nevyskúšala Warszawu. White je moja ďalšia veľká túžba, možno raz budem aj ja výskať od šťastia....

Online Martula
Avatar
1748 příspěvků moje polička 29. prosince 2018 10:38

blackviolet Však ono to rozdělení na pánské, dámské a unisex vůně je stejně jen orientační. Znám jednoho muže, který nosí klasický Shalimar. A jak mu sluší!

Offline ModestMourek blogger
Avatar
1062 příspěvků moje polička 29. prosince 2018 10:48

Martula Hezká recenze. Navnadila. Ořezané tužky mě už moc neberou.

Cervanek
Avatar
29. prosince 2018 10:53

Martula Marti, to vůbec nevadí. Každý cítíme vůni po svém, ať je v nich namícháno cokoliv.

Dlužno však  říct, že píšeš velmi sugestivně a často je velmi těžké se udržet a neodkliknout.

Každé poznání stojí za to a pánská, dámská, unisex nehrají roli

Puredistance má ke svým zákazníkům přístup velmi osobní

a bývají zde akce 2 x 17,5 ml za  přijatelnou cenu - něco málo přes 200,00 éček - tyto nabídky chodí do mailu jako osobní nabídka stálým zákazníkům ale i těm zákazníkům, kteří si  z Puredistance již něco odebrali, anebo dlouho si nic u nich nekoupili.

Tímto způsobem ke mně doputovaly White s Warszawou - člověk si může sám "dvojici" namíchat

Příště bych si takto namixovala  asi "I" a Opardu.

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 29. prosince 2018 11:05
Reakce na Martula:

Cervanek Díky Musím ještě dodat, že ta recenze je hodně subjektivní. Nikde zatím není uvedeno složení vůně a možná jsem se složkami vedle jak ta jedle

​I kdyby náhodou, je to jedno, jde o tvé dojmy z vůně (krásně se to čte). Mě právě vůně, o kterých zatím není známo téměř nic, baví zkoušet nejvíc. Čistý list... 

Aenotus musí vonět krásně, bez ohledu, jestli bych ji chtěla nosit a přidalala by se tak k mým oblíbeným ("I", Warszawa, White, Opardu).

Online Martula
Avatar
1748 příspěvků moje polička 29. prosince 2018 11:06

Cervanek S tím subjektivním vnímáním složek máš naprostou pravdu.

Ještě mě v souvislosti s Aenotus napadá jedna asociace: Je jako modrá obloha nad lesem z A Midsummer Dream.

Online Martula
Avatar
1748 příspěvků moje polička 29. prosince 2018 11:08

domenica No já začínám vážně uvažovat nad tím, že až Aenotus bude k mání, koupím ji pro manžela. A to je co říct, protože jinak každu korunu za vůni, která není investovaná do mé vlastní poličky, považuji za promarněnou

Cervanek
Avatar
29. prosince 2018 11:09
Reakce na Martula:

Cervanek S tím subjektivním vnímáním složek máš naprostou pravdu.

Ještě mě v souvislosti s Aenotus napadá jedna asociace: Je jako modrá obloha nad lesem z A Midsummer Dream.

​to mi ani neříkej anebo říkej

Online Martula
Avatar
1748 příspěvků moje polička 29. prosince 2018 11:12

Cervanek Jo, je to tam! Pro jistotu jsem si na druhou ruku dala A Midsummer Dream pro porovnání