Puredistance

18. března 2017 23:01
Offline svěženkář blogger
Avatar
722 příspěvků moje polička 27. února 2021 23:53
Reakce na blackviolet:

Aenotus 

Citrusovo mechová kráska. Nálož limetek, dřevitého a zeleného petitgrainu s pomerančovým květem a nahořklých yuzu doplní ještě nerozvitá poupata černého rybízu a pár svěžích lístků máty. Potom už se citrusy uhlazují, sládnou a dostávají přídech lesní chypre. Jemné pačuli s větvičníkem se podřídí mýdlovému pižmu a spolu splynou v krásné chyprové mýdlo s náznakem citrusů.

​To zní skvěle a neměl jsem to číst!

blackviolet Mohu se zeptat na vzorek? Odkud je a zda bych nemohl mít od Tebe. Jsi z jihu Čech, ne?

Offline blackviolet
Avatar
3321 příspěvků moje polička 28. února 2021 09:02

svěženkář Aenotus se trochu vymyká z ostatní produkce, ale je ve svém žánru skvělá.

Vzorek bohužel nemám, mám 5 ml miniaturu přímo ze stránek Puredistance, teď je už se zbytkem v archivu.

Offline svěženkář blogger
Avatar
722 příspěvků moje polička 28. února 2021 09:12

blackviolet Děkuji za rychlou odpověď!

Podívám se na jejich stránky, jestli lze objednat i vzorky. 17,5 ml naslepo je mi moc.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 02. dubna 2021 10:35

Rubikona

Původně jsem měla trochu obavy, aby druhá rubínově červená vůně nebyla další variací na Mon nom est rouge, ale naštěstí pracuje úplně jinak. Jiskřivostí mandarinky s bergamotem a grepem v úvodu typově připomíná Ellenův styl tak, jak jej známe např. z Jour d´Hermes. No pačuliově kořenitá karmínově rudá růže s palčivě dřevitým hřebíčkem. nastupující vzápětí, už nezapře tradiční rukopis krásné Cecile. Jenže Rubikona není jen o růži.

Je i máslově ovocném ylangu s tóny přezrálých banánů a sladkém pomerančovém květu, v jejichž zlaté záři jen tu a tam skrze vrstvu pačuli, které se v další fázi vyznačuje i gurmánským aspektem vysokoprocentní surové čokolády, problesknou odlesky jejích rubínových okvětních plátků. Krémová vanilka s bílým pižmem pižmem v základu z ní pak vytváří akord opalovacího krému a zmrzliny, jaký známe např. z Terracotta Le Parfum a byla by i lepší, nebýt kašmeranového drydownu s opět typicky pichlavým Ceciliným cedrem.

Offline Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 13. zaří 2021 11:34

Novinka od Puredistance

https://www.puredistance.com/

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 13. zaří 2021 11:36

Martula Nic se mi nezobrazuje

Offline Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 13. zaří 2021 11:58

Korsičanka Nevidíš obrázek v mém příspěvku?

A na oficiálních stránkách (vložila jsem odkaz) tím začíná intro. To taky nefunguje?

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 13. zaří 2021 12:25

Martula Už vidímVe vlaku to asi nešlo. Zdravím z Brna!

Offline blackviolet
Avatar
3321 příspěvků moje polička 13. zaří 2021 14:03

Martula Ta modrá barva je krásná, složení zní slibně, tak uvidíme

Už jsem včera přemýšlela nad jejich "special offer", ale počkám si na recenze a možnost vyzkoušet. 

Offline Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 13. zaří 2021 14:08
Reakce na blackviolet:

Martula Ta modrá barva je krásná, složení zní slibně, tak uvidíme

Už jsem včera přemýšlela nad jejich "special offer", ale počkám si na recenze a možnost vyzkoušet. 

​No já si asi nepočkám a risknu to na slepo Ta modrá je TAK úžasná a složení slibné, že nad ní vážně uvažuji. Nejspíš tady zkusím nabídnout, jestli se nenajdou 2-3 odvážné duše, které by šly do odstřiku 10ml na slepo, že bych rozdělila flakon

Offline blackviolet
Avatar
3321 příspěvků moje polička 13. zaří 2021 14:13

Martula Já jsem si to myslela, že nevydržíš . Chceš dělit tu šedesátku? Já bych 10 ml klidně riskla, láká mě to. U mě to poslední dobou u nich nebylo na celý flakon, naposled asi Warszawa, tu bych spotřebovala.

Offline supanda
Avatar
80 příspěvků moje polička 13. zaří 2021 14:14

Já bych do odstřiku určitě šla a kdyby někdo nepotřeboval ten 5 ml originál Puredistance flakonek, tak bych i ráda odkoupila. 

Offline Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 13. zaří 2021 14:22

blackviolet Jo jo, rozdělila bych 60ml. Cenově vychází 10ml stejně jako u 100ml flakonu. Už jsem založila porcovací téma

https://www.parfumanie.cz/forum/detail/nakupujeme-hromadne:c4/t5345.htm

Offline Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 13. zaří 2021 14:23
Reakce na supanda:

Já bych do odstřiku určitě šla a kdyby někdo nepotřeboval ten 5 ml originál Puredistance flakonek, tak bych i ráda odkoupila. 

​Domluvíme se

Offline blackviolet
Avatar
3321 příspěvků moje polička 13. zaří 2021 14:25

Martula Už jsem tam .

Offline Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 17. zaří 2021 17:31

No.12 - první dojmy:

Velkolepá chypré s citrusy. Nápadná vůně, unisex přesně na hraně mezi vůní dámskou a pánskou, jiskřící a znepokojivá. Chvílemi jako by v ní probleskla White (Puredistance), ale hned se zase ztratí.

Absolutně nesladká a přitom plná, hřejivá a sametová. Modrá a zároveň zlatá. Modrý samet a zlatý prach.

Později k ní napíšu víc

Offline blackviolet
Avatar
3321 příspěvků moje polička 17. zaří 2021 17:43

Martula To zní úžasně, přesně pro mě . Díky za první dojmy!

Offline supanda
Avatar
80 příspěvků moje polička 31. května 2022 10:29

Puredistance má letní akci 60 ml flakon + 17,5 ml flakon za 375 euro plus 2,5 ml flakonek s renovovanou M. Pokud do toho někdo půjde a nebude potřebovat ten 2,5 ml flakonek/i prázdný/, tak se jako sběratelka hlásím a ráda se budu finančně podílet/i více/. 

K dispozici je i sada 12 vzorků s novou M za 69 euro. 

Offline Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 08. zaří 2023 14:57

Novinka na obzoru V prodeji od 15.9., v předprodeji od 12. 9.

Papilio

Fragance Notes: Amyris, Opopanax, Ambergris Note, Neroli, Lily of the Valley, Magnolia, Leather, Woody Notes, Cedarwood, Heliotrope, Incense, Hedion, Vetiver, Bergamot, Vanilla, Styrax, Peach, Carrot, Cashmere

Fragrance Concentration: Extrait de Parfum

Gender: Ladies

Perfumer: Nathalie Feisthauer

Offline blackviolet
Avatar
3321 příspěvků moje polička 08. zaří 2023 16:05

Martula Už jsem ji taky zaregistrovala, jsem zvědavá, květinová kůže.