Tom Ford

11. srpna 2014 17:43
Online Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 20. dubna 2019 19:38

Miru Ale ok. Budu přející...

Tak je to správně

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 20. dubna 2019 21:55

Miru to jsem klidná. Za tu cenu ho určitě na ulici nepotkám na každém. Možná ho bude mít dost lidí z Parfumánie, ale ty na ulici běžně nepotkávám a na sraze je to za pár minut jedno

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 21. dubna 2019 06:32

Renusatko 

...jasné...

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 21. dubna 2019 10:52

Miru barva nebarva... nosila bych ho, i kdyby měl fialový flakon s růžovými puntíky. Vůně je nádherná.

Ale je pravda, že pokud bych navrhovala pro tuto vůni flakon já, zvolila bych temnější rudý odstín.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 21. dubna 2019 12:29
Reakce na Paris:

 barva nebarva... nosila bych ho, i kdyby měl fialový flakon s růžovými puntíky. Vůně je nádherná.

Ale je pravda, že pokud bych navrhovala pro tuto vůni flakon já, zvolila bych temnější rudý odstín.

Offline daniela
Avatar
1757 příspěvků moje polička 23. dubna 2019 14:06

Paris Miru Možná by flakón LC vypadal líp, kdyby byl celý červený, nejen ten vnitřek ve skle čiré barvy. Takhle to vypadá trochu jako lak na nehty, jak už tu někdo psal...

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 23. dubna 2019 14:29

daniela lak na nehty je ta lepší varianta. Lepší než krev při ztrátě panenství nebo nedejbože menstruační krev.

Offline daniela
Avatar
1757 příspěvků moje polička 23. dubna 2019 14:48

Paris No jo, taky pravda... nejlepší je ale vidět v tom barvu třešní

Cervanek
Avatar
02. května 2019 23:04

https://www.youtube.com/watch?v=E8M1x3SLD-c&fbclid=IwAR1xgRz6eNSHZJrpB9RPfEOa6OG7RY90njHubDFeVjpMfrsk8SMpCMGaXs8

Jak se vonět podle Toma Forda - 3 pravidla, 

jedno z nich je, navonět se i na spaní. 

A řiká mj. proč vonět jen trochu, když 

můžeme vonět dobře

(osobně se mi líbí Fordův Sklenik)

Cervanek
Avatar
03. května 2019 10:48

Něco pro milovníky nebo spíš milovnice LOST CHERRY (cena je už méně lákavá 325 éček na alzd)

Online Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 03. května 2019 10:49

Cervanek Na ebay už nabízeli:)

Cervanek
Avatar
03. května 2019 10:50

Korsičanka aha, tam ji moc nesleduji

Online Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 03. května 2019 10:53

Cervanek To video je pěkné, jen si přesně neužiju obsah Nejde tam přidat titulky?

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46044 příspěvků moje polička 03. května 2019 10:58
Reakce na Cervanek:

proč vonět jen trochu, když můžeme vonět dobře

 tak to je perfektni hlaska:-))

Cervanek
Avatar
03. května 2019 11:21

Korsičanka to asi ne ale rozhodne doporucuje vonet se i do postele

Online Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 03. května 2019 11:31

Cervanek Což dělám A pomocník Jayne Ormond a recenzent Vogue Ivan, který nám přednášel v Dea Orh si voní celou postel exkluzívkami Chanelu - od matrace po peřiny

Cervanek
Avatar
03. května 2019 13:23

Korsičanka to je správné, co dělají

já jsem uvažovala, že si koupím Universalis - prací prášek od MFK

Online Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 03. května 2019 14:09

Cervanek Hezké - teď na to koukám - ani mě nenapadlo pátrat po něčem jiném než po vůních:)

Online Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 15. srpna 2019 09:29

Na Fragrantice hezký popis Métallique od Eleny Knezhevich - vybírám: 

Metallique se skládá ze zvláštních efektů a halucinací - ale ne rušivých. Neposkytuje vám kotvu jako začátek koherentní reakce, ale jako mlha způsobuje, že známé věci vypadají jinak a podivně. Vycházejí z mlhy a okamžitě se zase ztratí: lesklé bubliny, obrovské a tiché konvalinky, nějaký sladký, ale nepoživatelný prach ...

Je to mimořádně mírumilovná vůně a v určitém okamžiku se ocitnete zabalená v bavlněné vlně, která se rozpouští ve vzduchu, jakmile se ji pokusíte pochopit, jako mlha. Nevím, proč se tomu říká Metallique; Říkala bych tomu „Psychedelique“. Jediný kov, který dostanu, je odrazová plocha, která náhodně odráží myšlenky tam a zpět..

Existuje film s názvem „Ježek v mlze“, který velmi přesně ukazuje myšlenku vůně. Jako dítě jsem to nenáviděla! Byla to nesmyslná sekvence obrazů a zvuků. Teď si ale užívám všechno to mumlání a neskutečná Metallique se pohodlně usadí - jako mlha plná zázraků - mezi dvěma lidmi, kteří se cítí spolu útulně a cílevědomě, zatímco jeden z nich je trochu oddělen od reality....

Když jsem poprvé ucítila Metallique, z útulné nicoty se vynořila větev z pelyňku, otřela se mi nos a skutečně mi tuto vůni "prodala". Pořád cítím tuto omytou trávu, která tam nemá být, ale je. Doufám, že brzy objevíte své objetí putováním v mlze.

Jak se tam všechny naše popisy vůně potkávají, že?

Offline prďola
Avatar
3721 příspěvků moje polička 15. srpna 2019 10:36

Korsičanka Psychedelique je presne ten spravny nazev!