Tom Ford

11. srpna 2014 17:43
Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 28. března 2019 20:20

wendulka No, jestli jim přikvačí tak rychle jako Lost Cherry a ještě za 7,5 tisíce, tak nevím...

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 28. března 2019 20:26

Korsičanka Právě no. Ale tím pádem zase nejspíš nehrozí to, že by se objevily v našich eshopech, což je škoda .

To s Lost Cherry je pro mě tudíž dobrá zpráva, že můžu začít pozvolna vyhlížet

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 28. března 2019 20:36

wendulka My máme ale velmi šikovné eshopy, takže hlídejme!

Offline domenica blogger
Avatar
7966 příspěvků moje polička 28. března 2019 21:21

Takhle... to, jestli ty znovu oživené vůně budou v nabídce českých e-shopů, to záleží jen na nabídce distributorů (evropských a mimoevropských), se kterými e-shopy spolupracují. A motivaci nakoupit. Takže jestli si je vezme do prodeje (část nebo celou kolekci) Douglas nebo ne, to s tím vlastně vůbec nesouvisí. Jedná se o úplně jiné distribuční kanály. 

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 28. března 2019 21:27

domenica Jasně, v tom máš pravdu, ale myslela jsem to tak, že většinou to dopadá tak, že naše parfémové e-shopy berou především to, co se prodává i v nějaké kamenné parfumérii, aby jim ty vůně potom neležely.

Takhle třeba notino sice vzalo April Aromatics, ale strašně dlouho trvalo, než je doprodaly, pak ně dávaly i slevy a znovu už se neobjevily...

Offline domenica blogger
Avatar
7966 příspěvků moje polička 28. března 2019 22:11

wendulka 

většinou asi ano, řídí se podle nabídky řetězců, ale jak je fajn cena, navíc když je budget na nikovky, které jsou v kurzu... navíc v nákupu e-shopů nejsou často všichni až tak znalí a precizní (při tom množství položek)... zkrátka občas se objevují v nabídce e-shopů skvělé věci (limitky, nikovky)... no a tam je potřeba prostě okamžitě jednat. Nepočítat s nějakou kontinuitou v nabídce (viz ten příklad s April Aromatics). Prostě teď a tady. Zítra bude všechno nejspíš jinak. 

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 29. března 2019 11:11

domenica Tak, tak. To jsem si přesně říkala, když se objevila na moment Lost Cherry A bude určitě znova - přeci jen je už značná konkurence mezi e-shopy. A šikovný obchodní zástupce dělá divy

Offline prďola
Avatar
3717 příspěvků moje polička 29. března 2019 12:57
Reakce na wendulka:

... Ptala jsem se blond mladíka, jak to vypadá s těmi znovu ozivenymi vůněmi a celou tu kolekci určitě mít nebudou, protože se jim neprodavaly. Pokud nějaké, tak snad jedině Black Violet a Velvet Gardenia, ale ani to zatím není jisté. 

​Black Violet i Velvet Gardenia se už začaly na ebay objevovat, BV za poměrně očekávatelnou cenu, VG ovšem za cenu dosti šílenou... 15 - 17 tis. za 50 ml 

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 29. března 2019 14:36

prďola Ale z USA

Cervanek
Avatar
29. března 2019 14:38

prďola na co si komplikovat život s e-bayem a nákupem z USA a platit clo , když BV je za 200 euro v osvědčeném e-shopu  ALZD v Německu 

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 29. března 2019 14:47

Cervanek Dobře ty  A teď která stojí za nákup?

Cervanek
Avatar
29. března 2019 14:50

Korsičanka jen si hezky provětrávejte karty a účty , ať v tom nejsem sama - už jsem  za limitem (2 flašky Zvonků ze SL mi jdou)

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 29. března 2019 14:51

Cervanek Já ani nemluvím 

Offline prďola
Avatar
3717 příspěvků moje polička 29. března 2019 14:56

Cervanek no vida.. díky za upozornění!  ALZD mě nenapadlo si prolustrovat 

Cervanek
Avatar
29. března 2019 15:00
Reakce na Korsičanka:

Cervanek A teď která stojí za nákup?

o krásách mi ani nemluv, jak je zasaženo srdce, je většinou amen a rozum v p...li

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 29. března 2019 15:01

Cervanek Právě tam! A já v autě jen s mobilem

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 20. dubna 2019 19:17

...třeba to tu už někdo někde psal, nevím, nejsem pozorný čtenář...

Ale mně se nelíbí odstín červené u flakonu Lost Cherry.

Ruší mě to, vadí mi, prostě se mi nelíbí.

Jednak mi červená k vůním Toma Forda vůbec nejde, resp. ty tmavé flakony, event. bílé /průhledné či tyrkysové, plus jeden nude - to ano, to je on. To mi s jeho tvorbou koresponduje.

Ale ta nemožná červená.!..

...ke všemu - třešně, barva zralých třešní je úplně jiná.

Ale už jsem přišla na to, proč má ten flakon tak nemožnej odstín...

...on totiž, ten odstín něco vyjadřuje.

To by nebyl Tom, aby nebyl kontroverzní.

Podle mě je to odstín čerstvé krve při ztrátě panenství...

(ale jak říkám, třeba to tu už někdo zmínil..?.)

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 20. dubna 2019 19:22

Miru Přímo nezmínil, ale myslím, že wendulka v recenzi zmiňovala ten skrytý význam názvu. Takže...proč ne barva krve?

Rozhodně však ve vůni samotné nic takového nehledám. Zato amaretto mi v ní chutná víc než opravdové

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 20. dubna 2019 19:26

Miru Jj, přesně takhle to Tom myslel. Je vidět, že už víš, jak uvažuje.

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 20. dubna 2019 19:37

Korsičanka wendulka 

...tak já jsem teda ostuda, můra, co nečte vše...

No, ale těší mě, že jsem to trefila...

A ano, vůně je to krásná.

Sice dost líbivá, což mi trošku vadí. Protože Toma Forda by měl nosit jenom někdo a ne skoro všichni.

Ale ok. Budu přející...