Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline Magráta
Avatar
7771 příspěvků moje polička 29. zaří 2019 09:35

MP Marge krásný kocour

Tatínkovi přeju vše dobré 

Offline moonlight
Avatar
1535 příspěvků moje polička 29. zaří 2019 11:36

MP Marge Díky! To se ještě dalo lehávat na monitoru, že

Tatínkovi držím palce, s kocourkem to bude mít určitě aspoň o trošku snadnější!

Offline MP Marge
Avatar
5752 příspěvků moje polička 29. zaří 2019 16:45
Reakce na Magráta:

MP Marge krásný kocour

Tatínkovi přeju vše dobré 

​Dekuju

Jsem si rikala, ze kocour by barevne zapadl do tvoji smecky

Offline MP Marge
Avatar
5752 příspěvků moje polička 29. zaří 2019 16:47
Reakce na moonlight:

MP Marge Díky! To se ještě dalo lehávat na monitoru, že

Tatínkovi držím palce, s kocourkem to bude mít určitě aspoň o trošku snadnější!

​Dekuju, no jsou to ohromni kamaradi, akorat ja trnu hruzou, aby se kocourovi neco nestalo, protoze to by tatinek snad neprezil...

Offline MP Marge
Avatar
5752 příspěvků moje polička 29. zaří 2019 16:48
Reakce na Potrefenáhusa:

MP Marge to je ale fešák!!!

tatinkovi preju, ať to dobre snáší a přinese mu to co nejmin obtíží 

​Dekuju

Offline Magráta
Avatar
7771 příspěvků moje polička 29. zaří 2019 16:51

MP Marge zapadl

Offline Janulik03
Avatar
16697 příspěvků moje polička 29. zaří 2019 18:56

MP Marge drzim palce, nech je otcovi lepsie 

Offline Janulik03
Avatar
16697 příspěvků moje polička 29. zaří 2019 18:59

Pristihnuti pri cine. Supy zo zemiakov nachystane do kompostu. No tak uz netreba s tym nikam chodit.

Offline RoSa
Avatar
8223 příspěvků moje polička 29. zaří 2019 19:06

Janulik03 hihihihi to mám radost, že v tom nejsme sami!

Ronýsek včera ukradnul ze stolu topinku s namazanym tatarákem a vůbec netušíme, kdy to zvládnul... možná když jsme se loučili s návštěvou u dveří... byly dvě a pak už jen jedna - tu nestih sežrat... představuju si, že takhle nějak u toho asi stál

Offline Janulik03
Avatar
16697 příspěvků moje polička 29. zaří 2019 19:15

RoSa ja ju vsade chvalim aka je ona zlata mila poslusna a potom mi padnu oci na terasu...,,

a ten krpec Muro ako vzdy ochotne asistuje. 

Offline Janulik03
Avatar
16697 příspěvků moje polička 29. zaří 2019 19:18

RoSa jooo pred par rokmi teda bolo taka nespratna. Rsz ukrala mufiny ktore som upiekla v takych plastovych kosickoch. Tie kosicky sme postupne nachadzali ako prechadzali traviacim traktom . Este sa mlady zat rehotal ze ich staci umyt, somar

Offline Setare
Avatar
942 příspěvků moje polička 29. zaří 2019 19:32

MP Marge At to tatinek dobre snasi. Nahodou je super, ze na nej doma ceka kocour, ono to fakt pomaha mit tu milujici dusi v tezkych chvilich a kocky to teda citi a jsou to uplny terapeuti. 

A vubec jsou ty vase zvirata super, ja uz se nemuzu dockat, az si konecne taky budeme moct nejaky poridit. Vyrostla jsem s kockama a chybi mi to. 

Offline dynda
Avatar
7279 příspěvků moje polička 29. zaří 2019 20:07

stes 

Hele, už na to došlo... Tak hlavně ať to pomůže!

Offline dynda
Avatar
7279 příspěvků moje polička 29. zaří 2019 20:10
Reakce na moonlight:

A než jsem ji stihla vykastrovat, tak stihla mít koťata. Jo, to jsou vzpomínky... Ale všechny jsem je darovala dobrým lidem naštěstí.

​Tatínek byl asi mourek, že? To je sranda, jak na mámu nezbylo. 

Offline dynda
Avatar
7279 příspěvků moje polička 29. zaří 2019 20:14

MP Marge 

Taky si myslím, že kocour je skvělá terapie. Ty kočky jsou dost nenáročné na péči, a když začnou vrnět, hned je všechno lepší. Podle mě ideální společníci pro nemocné. Ať to dobře dopadne.

Offline moonlight
Avatar
1535 příspěvků moje polička 29. zaří 2019 20:36

dynda Evidentně :) Ono to jedno (vpravo vzadu) nakonec bylo trochu jiný, takový stříbrný s delší srstí. To přijela paní, která chtěla zrzavý kotě (smůla, no) a byla z něho tak okouzlená, že si ho nakonec vzala. A těch koťat bylo původně pět, ale jedno bohužel umřelo, to bylo jiný, tmavší. Byl to takový slabší kus asi, špatně se přisávalo, pořád leželo mimo ten chumel. I když jsme ho zahřívali a pak i přikrmovali, stejně to nedalo

Jo aby to bylo kompletní, kočku jsem dostala s tím, že je to kocour  Proto jsem s tou kastrací trochu zaváhala. Byla jsem začátečník, no. Ale nezdálo se mi to furt a když jsem si všimla, že je nějaká tlustší a něco se jí hejbe v břiše, bylo jasno  Jméno dostala samozřejmě klučičí, tak pak ta ženská varianta byla srandovní...

Offline dynda
Avatar
7279 příspěvků moje polička 29. zaří 2019 20:43

moonlight 

Začátky s kočkama... My jsme měli prvního zrzavce a on byl a je takovej pěknej v obličeji, že jsme pak zaváhali, jestli je to fakt kocour a musela nám to omrknout veterinářka. A je zrzavomour, sourozenci klasičtí mourci, máma flekatá trojbarevka, taky se na vzhledu vůbec nepodepsala, teda asi až na tu barvu u Garfielda.

Offline moonlight
Avatar
1535 příspěvků moje polička 29. zaří 2019 21:41

dynda  :D prý pěkněj v obličeji, tak jsme zaváhali, jestli je to kocour

Offline dynda
Avatar
7279 příspěvků moje polička 29. zaří 2019 21:56

moonlight 

Jó, asi jsem měla ještě napsat, že na druhém konci se nějak nerýsoval šourek, to byl ten hlavní důvod zaváhání. Ono to na těch koťátkách není laickým pohledem vůbec vidět a varlata jim sestupují až nějak časem Tyjo, jsem to ale zoolog, koukám.

Online Potrefenáhusa
Avatar
33724 příspěvků moje polička 29. zaří 2019 22:23

dynda hele goliasovi byly necelý dva měsíce a byl úplně jasnej, koule měl jak nevim co, úplně zjevný, ještě jak byl svetlej. Já do ty dobu kočku nikdy poradne nevidela a voni maj ty pindiky skryty, tak jsem se bála, ze to nepoznám, ale fakt teda na první dobrou