Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline Janulik03
Avatar
16733 příspěvků moje polička 25. října 2018 10:18

Potrefenáhusa si kočka, si kočka. Fakt som chvilu premýšlala, koho mi pripomínaš. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 25. října 2018 10:22

Janulik03 Potrefenáhusa me zaujaly digitalky, zrovna jako ty co jsem dostala v 7. tride k vanocum!

Offline Liesel
Avatar
1455 příspěvků moje polička 25. října 2018 10:23

viktorka_od splavu Mám to samé, jen venkovní variantu. Tak se nám přede dveřmi válí peří, nozičky, zobáčky a rejsci, které kočky nejí (jen je uloví, pohrají s nimi). Pak chodím s lopatkou a uklizím.

Offline Janulik03
Avatar
16733 příspěvků moje polička 25. října 2018 10:24

viktorka_od splavu skor žasnem, že si pamätáš kedy si čo dostala k vianociam, ja musím premýšlať aj nad tým čo bolo predminulý rok. 

Offline Janulik03
Avatar
16733 příspěvků moje polička 25. října 2018 10:25

viktorka_od splavu a vrátila som sa k digitálkam.

Teda Potrefenáhusa tie su super. 

Offline Zina
Avatar
5863 příspěvků moje polička 25. října 2018 10:27

Janulik03 Tak digitálky z tý doby bych si asi taky pamatovala, to byl dar D, zvlášť když měly kalkulačku. U nás to teda nehrozilo, měla jsem jen ty z pouti, co měly čas natisknutej :-). 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 25. října 2018 10:30

Janulik03 jak pise Zina, byla to vzacnost, velky dar. jinak jsem dostavala svetr, puncochace.. a knizky, samo:-)

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 25. října 2018 10:34

Liesel venku by mi to fakt nevadilo... navic jsem jeste nemela kdy to poradne uklidit, fuj

Offline Janulik03
Avatar
16733 příspěvků moje polička 25. října 2018 10:35

viktorka_od splavu digitálky som tiež dostala to viem, len by som teda nevedela ani len cca rok, či som bola na základke, alebo už na strednej. Proste obdivujem ludí, ktorí si také veci držia v hlave. Napríklad v detektívke, čo ste robili pred piatimi rokmi 25. marca o piatej popoludní. A bác, vedia. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 25. října 2018 10:36

Janulik03 no tak to ja rozhodne nevim:-))) 

Offline Zina
Avatar
5863 příspěvků moje polička 25. října 2018 10:47

Janulik03 To si taky vždycky říkám, že bych sotva dala dohromady minulej čtvrtek, natož něco půl roku dozadu. Ale hodně dobrý (křeček) a hodně blbý (kolo) dárky umím časově zařadit dobře, ta silná emoce s tím spajtá to myslím docela usnadňuje. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 25. října 2018 10:50

Zina 

ale proc je kolo blby darek?

Online Potrefenáhusa
Avatar
33824 příspěvků moje polička 25. října 2018 11:07

Zina já jsem to zrovna včera doma vyprávěla, shodou okolností jsme se bavili trochu na téma rozdíly mezi holkama a klukama viz ta dnešní tady ranní debata, akorát se mi to nechtělo ťukat z mobilu - a já jsem říkala, že je stejně zajímavý, jak většina kluků jde už odmala strašně po tý technice a strojích, jsou úplně vodvařený z těch letadel a traktorů a bagrů a že zase některý holky se už pomalu od mimina strašně fintěj, vědí, co si vezmou na sebe a co ne a některý jdou strašně po červený a růžový barvě (já třeba v tomhle nevidim nějakou genderovou nerovnost a fakt si nemyslim, že by to bylo výchovou a všechny hračky by měly bejt nejlíp genderově neutrální, to mi fakt přijde trochu ujetý - mně pak vaděj takový ty výchovný kecy typu Kluci nebrečej, Nebuď jak holka, nebo Seš holka, tak něco nemůžeš, za mně ať si kluci klidně hrajou s panenkama a holky s traktorama) - a vzpomněla jsem si, jak jsem dostala asi v 5 letech k Vánocům zelený kolo a strašně jsem brečela, že jsem chtěla červený...máma říkala, že to bylo hrozný, že to dětský kolo tenkrát sháněla po všech čertech, přes známý a ani ho předem neviděla, natož aby si mohla vybírat barvu a harant se rozbrečí, že chtěl ale červený!!!

Offline Liesel
Avatar
1455 příspěvků moje polička 25. října 2018 11:13

Včera jsem byla posel smutných zpráv - když jsem šla odpoledne u nás na vesnici na poštu, na silnici soci leželo, když jsem přišla blíž, byl to jezevčík. Asi ho srazilo auto, vůbec nevím, jen tam ležel. Hned jsem se šla zeptat k sousedům (ob dva domy) jestli jim náhodou neutekl, byl to on. Ach jo! Říkala jsem si, jestli jsem mohla udělat něco víc ... aspoň si ho odnesli a nebyl tam dlouho.

Online Potrefenáhusa
Avatar
33824 příspěvků moje polička 25. října 2018 11:19

Liesel 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 25. října 2018 11:20

Potrefenáhusa jo, souhlas. ja si teda hrala rada i s autickama a mela jsem vlacky a vsecko, u nas se tyhle prekonany vychovny metody nedrzely nikdy. a syn mel nejhezci kuchynku ze vsech kamaradek!:-)) stejne ale, techniku mam porad rada hodne, jenze pokud jde o ty dovednosti co by se k tomu mely pojit to uz nemam;-( 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 25. října 2018 11:22
Reakce na Potrefenáhusa:

My sme měli s Rufíčkem 3. výročí předevčírem

​vypadáš nějak jinak...nový účes? 

Online Potrefenáhusa
Avatar
33824 příspěvků moje polička 25. října 2018 11:23

viktorka_od splavu já jsem si s tim taky hrála, s těma autíčkama a tak, ale nebyla jsem teda z toho nikdy tak totálně vytavená, jako některý ty chlapečci jsou.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 25. října 2018 11:28

Potrefenáhusa imho je to dany spis prostredim.. chlapeckove kamaradek z dediny tehdy jeli v traktorech a takovych tech ruznych polnich strojich, jako jo je to pekny, ale synka to nikdy nebralo, doma to nebylo a nikdo se nad tim (v realu) nerozplyval. stejne jako ho vubec nebrala auta-ne v tom rozsahu jako nektere jine kluky, zavodnicky, znacky.. zato kolejova vozidla naprosto do detailu

Online Potrefenáhusa
Avatar
33824 příspěvků moje polička 25. října 2018 11:30

Jiná Realita ale už tu myslim jednou byla :-))