Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Online viktorka_od splavu
Avatar
46101 příspěvků moje polička 23. března 2024 13:17

whiskas jenom k tomu kotli našim se stalo to samý a ta voda někde utíkala, Když se vyměnila expanzní nádoba byl v tom systému vyšší tlak a některá trubka to nevydržela bylo to ve zdi takže se na to přišlo až po delší době

Offline stes
Avatar
7372 příspěvků moje polička 23. března 2024 13:19

Samantha že kazdej není jako Ferda mravenec,aby uměl a dělal všechno sám.. třeba montoval kabely

Offline Samantha
Avatar
1782 příspěvků moje polička 23. března 2024 13:28

stes aha

Offline continuity
Avatar
33761 příspěvků moje polička 23. března 2024 13:31
Reakce na whiskas:

barbucha Možná maluju čerta na zeď, ....nemám chuť se doprošovat, stokrát se omlouvat, kát se ... No, uvidíme. A zuby nekomentuju .

​No ty blaho! A kdo je tady hysterický? 

Offline whiskas
Avatar
19570 příspěvků moje polička 23. března 2024 13:36

viktorka_od splavu Tak to díky . Prohlédla jsem všechny radiátory, jestli netečou, ale že by to mohlo být ve zdi, to mě nenapadlo. No, doufám, že problém bude jinde. 

Offline whiskas
Avatar
19570 příspěvků moje polička 23. března 2024 13:37
Reakce na continuity:

​No ty blaho! A kdo je tady hysterický? 

​No já, no. Ale léčím se.

Offline whiskas
Avatar
19570 příspěvků moje polička 23. března 2024 13:38

stes Samantha Přesně. Jenže tátu to "bohužel" bavilo. Píšu bohužel, protože jediný, kdo se v tom jeho chaosu vyznal, byl on sám. Proč dělat věci jednoduše, že?

Offline whiskas
Avatar
19570 příspěvků moje polička 23. března 2024 13:40

Janulik03 Odhlašuju, přepisuju, ale nechci mámě odhlásit něco, o čem si nejsem jistá, jestli bez toho (z mého pohledu nesmyslného) jí bude vše fungovat. Ale rozklíčuji to a pak snad bude vše v pořádku. Už jsem koukala, že O2 tuto službu nabízí. Díky, continuity

Offline continuity
Avatar
33761 příspěvků moje polička 23. března 2024 14:11

whiskas no já bych řekla, že chlap, který týden trucuje nebude zrovna vzor vyrovnanosti. Kdo ti vlastně říká, že jses hysterická? Není to on?

Offline Kan
Avatar
7022 příspěvků moje polička 23. března 2024 14:14
Reakce na stes:

Samantha že kazdej není jako Ferda mravenec,aby uměl a dělal všechno sám.. třeba montoval kabely

​Hele, ale u chlapa bych toho Ferdu očekávala, prostě mě to imponuje. Já zas nemusím ty metrosexuály s nezměřitelným IQ, co neumí zapojit ani pračku a přivrtat něco jim trvá dva roky.

Offline continuity
Avatar
33761 příspěvků moje polička 23. března 2024 14:23

Kan no můj muž umí spravit vsechno, včetně letadla a nevím, jestli je to zas taková výhra. 

Kdysi mi ze srandy věnoval knihu závad, teď na mě vypadla při malování a nejstarší nevyřešený záznam má 4 roky

Jo to malování:  slavnostně jsme domalovali byt barvami, které nám známý pracně sháněl zkraje COVIDu. Šikovný je, to jo, jen příště radši zavolám malíře. Tuhle byla na Twitteru diskuze manželek truhlářů a všude je to stejný. 

Offline whiskas
Avatar
19570 příspěvků moje polička 23. března 2024 14:26

continuity Bingo .

Offline continuity
Avatar
33761 příspěvků moje polička 23. března 2024 14:30

whiskas

Trochu jsem to tusila, to je fakt výborný

Já ti nechci dávat řady na základě pár vět. Ale fakt si rozmysli sama za sebe, co v životě chceš. Klidně si zajdi za nějakým terapeutem, čistě ať si uspořádáš myšlenky. 

Offline Jitka77
Avatar
1140 příspěvků moje polička 23. března 2024 14:32

whiskas Mám trochu jiný pohled na partnerské otázky. Znám ze svého okolí ženy, které v jisté fázi života po mnoha různých zkušenostech a náznacích pochopily, že pro svého muže nikdy nebudou tolik důležité jako jeho pokrevní rodina - jeho matka, jeho děti. Že tam po celý společný život nebyla a nejspíš ani nebude opravdová blízkost, důvěra, láska. Bolelo je to strašně. Jako by nemohly nic udělat, nemohly prostě nikdy být dost dobré, aby si získaly místo v partnerově srdci, protože ten člověk byl nastavený jinak. Přemýšlím, jak bys odpověděla na otázku, kdo je nejdůležitější muž ve tvém životě. Komu patří tvoje srdce?

Praktické věci řeš s odborníky. Citovou podporu ti nejspíš dá někdo, kdo ví, že je to oboustranné a že ve tvém životě má pevné místo.

Offline whiskas
Avatar
19570 příspěvků moje polička 23. března 2024 14:41

continuityJsem poněkud v rozpacích z celkového aktuálního přístupu samba. Ale jsem ovlivněna tím, že táta byl zase, možná až příliš ochotný a vstřícný pomáhat - dokud mohl. Když sambo potřeboval např. pomoci s montáží kuch.linky, s rozvody elektřiny ... tak mu to nabídl a udělal to. Ne, neměl svatozář, měl spoustu chyb, ale byl hodný a ochotný a svému okolí nápomocný. A když vidím, jak se teď chová sambo, od té události za mnou přijel jednou (!), tak velmi přemýšlím ... 

Offline continuity
Avatar
33761 příspěvků moje polička 23. března 2024 14:44

whiskas no podivej, lepší na to přijít dřív než později. 

Nemusíš se nikomu podbízet, aby sis zasloužila jeho přízeň. Až budeš stará, nemocná, budeš potřebovat pomoc... Můžeš od něj čekat podporu? 

Offline whiskas
Avatar
19570 příspěvků moje polička 23. března 2024 14:49

Jitka77 Uhodila jsi hřebíček na hlavičku. Nikdy nebudu dost dobrá. Současné dění je jen špička ledovce. Ale to je moje chyba, že jsem to nechtěla vidět. Mám poněkud nezdravý postoj k sobě a zřejmě i k mužům. Musím si tu pozornost přece zasloužit. Jenže, to člověk nevydrží věčně, vybouchne a vyvalí na dotyčného X výčitek z minulosti. Ale vlastně to není chyba protistrany, když jsem na jeho hru přistoupila a doufala, že on se začne chovat stejně vstřícně jako já. Prostě blbost. Když pak chci změnit pravidla, která se nesetkají s pozitivní odezvou, jsem následně zase já ta špatná, protože dotyčný je na něco zvyklý, bere to jako samozřejmost a vlastně ani nechce slyšet/vidět, že by mohla být chyba i na jeho straně. Asi píšu dost zmateně, ale třídím si u toho myšlenky.

Online viktorka_od splavu
Avatar
46101 příspěvků moje polička 23. března 2024 14:50

Jitka77 to jsi napsala moc hezky. no ja po takovem prozreni od manzela odesla a musim rici, ze jsem velmi prekvapena, jak hezky a hluboky vztah mezi partnery muze byt. jen me mrzi, ze jsem to nevedela drive

Offline whiskas
Avatar
19570 příspěvků moje polička 23. března 2024 14:50

continuity To nevím, když jsem měla chřipku, došel mi do lékárny a uvařil mi čaj . Jinak mi čaj ani kafe, ani snídani atd. nedělá. Nemůže za to, u nich to dělala maminka a pak ex manželka. A pak blbka já.

Online viktorka_od splavu
Avatar
46101 příspěvků moje polička 23. března 2024 14:53

whiskas ja ti rozumim. cely zivot mi rikali: chovej se k druhemu, jak chces aby se choval on k tobe. boze takova blbost, vubec to nefunguje!!

spravne to je: chovej se k sobe tak, jak chces, aby se k tobe chovali ostatni