Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline rasaNori
Avatar
7705 příspěvků moje polička 22. prosince 2021 20:00

Zuzuli ach jo, posilam hodne sil

Offline bublifuk
Avatar
příspěvků moje polička 22. prosince 2021 20:04
Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 22. prosince 2021 20:29

Zuzuli prešla si tým moja mama, teraz má 84 a stále v dobrej kondícii, držím palce, bude dobre

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 22. prosince 2021 20:36

Zuzuli věřím, že všechno dobře dopadne. Přeju co nejvíce síly a posílám objetí na dálku. drž se, děvče!

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 22. prosince 2021 20:38

Zuzuli Držím palce .

Offline Vari
Avatar
1622 příspěvků moje polička 22. prosince 2021 20:41

Zuzuli Drzim vsechny palce!

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 22. prosince 2021 21:05
Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 22. prosince 2021 21:33

Zuzuli držím pěsti pro štěstí. Ať zvládáš léčbu co nejlépe. Věřím, že budeš zase v pořádku. Bude to dobré... protože MUSÍ!!! (To jsem si pořád opakovala při léčbě mé dcerky a opakuj si to taky... psychika je hodně důležitá součást léčby)

Offline Bledule
Avatar
4686 příspěvků moje polička 22. prosince 2021 21:48
Online Zuzuli
Avatar
2145 příspěvků moje polička 22. prosince 2021 22:21

Dekuju vsem nedokazu vas vsechny zminit, je vas tolik! Uplne jste me dojaly

Ze je to spatne, jsem cekala uz vcera. Misto telefonatu s vysledky jsem dostala zpravu, ze se mam dneska zastavit osobne. To cekani bylo nejhorsi. Nakonec to je asi ta nejlepsi ze spatnych variant. Moc mila doktorka (jina nez ty predchozi) mi rekla, ze mam agresivni formu nadoru, ktera je v mem veku nejcastejsi a mohla se opravdu objevit temer pres noc, ale pri lecbe me neohrozuje na zivote a vylecitelnost ma 100% a nema tendenci se vracet. Jen musim co nejdriv zacit s chemoterapii a nejspis prijdu o obe prsa (podle vysledku genetiky, jestli jsem nositelka genu, ktery to zpusobuje. Jinak jen o jedno, ale cert ho vem, hlavne, at je to za mnou. Ale zase misto tech mych vykojenych visacek dostanu nove prsa na pojistovnu, kdo to ma ). Ze ji moc mrzi, ze mi kazi vanoce, ale ty pristi uz to budu mit za sebou a budu vylecena. Tak ji budu verit a doufam, ze zadne neprijemne prekvapeni uz na me neceka a tohle je finalni diagnoza. Ceka nas narocny pul rok s chemoterapii a operace, ale to dame. A mala je nastesti dost velka, aby zvladla par dni jen s tatinkem, az bude treba, ale porad dost mala, aby si to nejak vic pamatovala.

Priznavam, ze tohle je posledni vec, kterou jsem myslela, ze budu na materske resit. Tak jestli mi chcete udelat radost, objednejte se na prevenci. Potkat to muze fakt kohokoliv. 

Online continuity
Avatar
33581 příspěvků moje polička 22. prosince 2021 22:28

Zuzuli tak teď brečím zas, já.

To určitě zvládnete. 

Online Manuka
Avatar
403 příspěvků moje polička 22. prosince 2021 22:28

Zuzuli neznáš mě ale stejně na tebe budu myslet a držet palce❤️❤️

Offline Kokoska
Avatar
28240 příspěvků moje polička 22. prosince 2021 22:31

Zuzuli tak to je dobra zprava, urcite to dobre dopadne. 

Offline 711990
Avatar
17114 příspěvků moje polička 22. prosince 2021 22:33

Zuzuli uf, teda myslim na tebe dneska cely odpoledne, porad se k tomu v hlave vracim. Zda se, ze mas skvelej plan a pristi Vanoce uz budou dobry!kdybychom mohli pomoci s hlidanim nebo treba s cimkoliv jinym, tak staci rict. Moc ti drzim palce.

Offline Mrakoplas
Avatar
8791 příspěvků moje polička 22. prosince 2021 22:42

Zuzuli zrovna včera som s gynekologickou riešila, že som jej zabudla doniesť výsledky zo sona a že už je asi čas sa objednať znova, tak na to po Vianociach idem. Držím palce nech je liečba rýchla, úspešná a dobre ju zvladaš

Online 1010
Avatar
109 příspěvků moje polička 22. prosince 2021 22:44
Offline Kora
Avatar
příspěvků moje polička 22. prosince 2021 22:50

Zuzuli dobré to bude,  moc držím palce

Online Zuzuli
Avatar
2145 příspěvků moje polička 22. prosince 2021 22:54

711990 Mrakoplas ja jsem porad celkem oparena, vazne me az do vcera nenapadlo, ze mam vazne rakovinu. Verila jsem na to, ze me v mem veku tohle jeste nepotka, ze kojeni funguje jako prevence... Nemam ani zadny pripad rakoviny prsu v rodine. Proste jsem jen mela smulu.

Jsem ale dost vdecna memu muzi, ktery me primel to resit skoro hned, ja bych to povazovala za problem s kojenim a asi to jeste nejaky cas nechala vyhnit. I muj doktor to povazoval za neco banalniho, co rozmasiruju pod sprchou. Nastesti je ale peclivy a zadanku na utz rovnou napsal. 

Offline Malenge
Avatar
4239 příspěvků moje polička 22. prosince 2021 23:23

Zuzuli to je tak dobře, zes muže poslechla! Sice to je hnusna zprava a čekají vas náročné časy, ale společně to určitě zvladnete! Je moc dobře i to, ze se ti věnovala příjemná lékařka a plán, který jste spolu vytvořily, určitě povede ke zdárnému výsledku. Moc a moc ti držím pěsti

Offline Garfie
Avatar
23891 příspěvků moje polička 22. prosince 2021 23:34

Zuzuli  Držím pěsti. Pro povzbuzeni: Moje nejlepší kamarádka přišla o prso ještě před třicítkou, svobodná, bezdětná, varovali ji, že má nějakou těžkou formu s mizivou nadějí na vyléčení. Rekonstrukce prsu dopadla na výbornou :-). Teď má dvě děti, normálně kojila a i když je pod lékařským dohledem, je zdravá a bez problémů.