Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Sweet Potato
Avatar
34801 příspěvků moje polička 18. listopadu 2019 19:41

Zarinya A není to škoda, jen potírat?

Offline Catherinne
Avatar
9822 příspěvků moje polička 18. listopadu 2019 19:42

continuity mně vždycky pomůže Nalgesin. Ať je líp.

Offline Ounz
Avatar
19820 příspěvků moje polička 18. listopadu 2019 19:43

continuity Ale samozřejmě sem nechtěla kecat do toho, co ti řekli ti, co tě viděli (já tě neviděla) jen že to je fakt docela málo, pokud to bolí hodně a pokud nejsi drobek

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 18. listopadu 2019 19:43

Sweet Potato no fuj

Offline continuity
Avatar
33581 příspěvků moje polička 18. listopadu 2019 20:10

Ounz diky moc, prikapla jsem jeste 10, ale zatim vypada, ze to neco dela. Mne se ten Algifen zacina libit, hlavne je celkem rychly. Nevis, muze se to brat dlouhodobe (treba jenom 4 dny v kuse, ale kazdy mesic?)

Ja nejsem uplne drobek, ale ty analgetika mi zabiraj vetsinou dobre

ja po druhem diteti nekolik let brala ibalgin 200mg (protoze 4 roky jsem byla tehotna nebo kojici a bala jsem se na to i jenom podivat) a to nikdo nechtel verit, ze to muze fungovat. Postupem let jsem se dopracovala k te 400 teda, ale kdyz, tak zabere na 18 hodin minimalne.

Jenom vuci tomu paralenu jsem docela rezistentni, ale odjakziva.

Offline Ounz
Avatar
19820 příspěvků moje polička 18. listopadu 2019 20:29

continuity No, jako nic není úplně beztrestný, ale když si ho dáš tu a tam a ne denně, tak pozitiva převáží negativa. Neurologové jsou radši, když se berou ty jejich léky, já ten novalgin ale na bolesti hlavy ab und zu beru. Důležitý je nepřejít na kontinuální braní. Jinak samozřejmě čím míň ti stačí tím líp, mně by třeba ta 500 nezabrala, musim ten gram. 
jinak pozn pod čarou, paralen v tabletě na hlavu prakticky nezabírá, teda na takový ty silný bolesti, zabere tak maximálně ten kapací

Offline continuity
Avatar
33581 příspěvků moje polička 18. listopadu 2019 20:49

Ounz tak je pravda, ze kdyz zaberou triptany, tak je to uplne super, ja z nich navic ani nejsem omamena. Ale ted treba vubec nemam pocit, ze to je migrena, spis tenzni bolest hlavy a to pak nema cenu ani zkouset.

Kazdopadne moc diky za konzultace

Offline Ounz
Avatar
19820 příspěvků moje polička 18. listopadu 2019 20:51

continuity jasný. Občasný užití nevadí. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 18. listopadu 2019 20:53

Ounz já jeden čas trpěla na hormonální migrénu a vzitý včas 1g paralenu mi vždy zabral, ibalgin vůbec. teď mi, přesně jak píšeš, paralen na bolest hlavy vůbec nefunguje. nechápu. algifen mi teda zabere spolehlivě i na rozjetou migrénu, díkybohu. ale zpočátku jsem si continuity právě bála vzít víc a to je blbost, pak to dopadne jak s tím postupně dobíraným ibalginem(=bez účinku) a člověk akorát riskuje že se v tom zoufalství předávkuje. 50 kapek je ok (v mým případě teda párkrát do roka)

Offline Ounz
Avatar
19820 příspěvků moje polička 18. listopadu 2019 20:56

viktorka_od splavu Jinak ještě jeden muj soukromej názor (tzn, že ho nikomu nevnucuju) je, že by paralen neměl bejt volně prodejnej, lidi si myslí, že je neškodnej a ono ne..

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 18. listopadu 2019 20:59

Ounz tak podle tohohle mustru by neměla být volně prodejná ani voda (já věřím v darwina

Offline continuity
Avatar
33581 příspěvků moje polička 18. listopadu 2019 20:59

viktorka_od splavu tak ja pocitam, ze casem tu davku budu muset zvednout. Stalo se mi to i s tim ibalginem. Ted uz ani ta 400 neni takova hitparada jak predtim, telo si zvykne.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 18. listopadu 2019 21:03
Reakce na continuity:

viktorka_od splavu tak ja pocitam, ze casem tu davku budu muset zvednout. Stalo se mi to i s tim ibalginem. Ted uz ani ta 400 neni takova hitparada jak predtim, telo si zvykne.

​v tomhle mám asi štěstí, moje tělo si zvyká leda na prášky na spaní (a to teda strašně rychle) proto jsem nikdy žádný nebrala - kdykoliv jsem to zkusila, dostala jsem se během pár dnů na maximální dávku a prostě to přestalo fungovat. tak jsem vydržela skoro rok spát 3 hodiny denně

Offline continuity
Avatar
33581 příspěvků moje polička 18. listopadu 2019 21:09

Ounz to si myslim i ja, ja teda vim, co je to za sajrajt na jatra uz dlouho, ale chodila jsem chvilku s chemikem toxikologem a ten mi to rekl. Chvilku jsem ho teda i podezirala, ze si vymysli.

viktorka_od splavu podle me je celkem problem, ze se to micha s jinyma latkama do tech pytliku a jsou fakt lidi, co jim to nedojde, ze paralen a coldrex je to same.

Kdyz jsem posilala deti s panadolem k babicce na tyden, tak jsem vzdy peclive na lahvicku napsala kolik toho ktere muze vzit. Ale nedela to kazdy. Ja se fakt bojim ( chemikalii i  leku). 

Offline continuity
Avatar
33581 příspěvků moje polička 18. listopadu 2019 21:11

viktorka_od splavu no pokud to beres parkrat do roka tak si telo nezvykne. Kdyz parkrat do mesice, tak uz jo. 

Ja kdyz mam dobry mesic, tak mne ta hlava boli jenom jednou ( zato treba 5 dni v kuse).

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 18. listopadu 2019 21:15
Reakce na continuity:

jsou fakt lidi, co jim to nedojde, ze paralen a coldrex je to same.

​jo, tady v tomhle případě člověk fakt vidí že 80 % lidí jsou blbci

Offline ziginka
Avatar
676 příspěvků moje polička 18. listopadu 2019 21:19

Ounz Kdyz na to tu prisla rec, co si myslis o Panadolu v cipcich pro deti? Laicky bych rekla, ze jsou setrnejsi, nez sirup? Pletu se?

Offline Monulinecenka
Avatar
376 příspěvků moje polička 18. listopadu 2019 21:19

RoSa Ale kdeže, parkovala jsem normálně na parkovišti na sídlišti, žádná prominentní místa ani garáže tu nemáme. Já tipuju opilce jdouciho z hospody, tchána napadl zhrzený milenec :-D  Ale už je to opravené, tak uvidíme, co vyšetří policie. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33668 příspěvků moje polička 18. listopadu 2019 21:25

​jo, tady v tomhle případě člověk fakt vidí že 80 % lidí jsou blbci

​To taky nevim, coldrex jsem v životě neměla ani nekupovala

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 18. listopadu 2019 21:26

ziginka tak s těmi čípky dítě ochudíš o všechny ty vynikající přídatné látky v sirupu

kyselina jablečná L-forma, xanthanová klovatina, jahodové aroma, nekrystalizující sorbitol 70%, roztok maltitolu, směs sodných solí parabenů, karbomer 974 P, dinatrium-edetát, hydroxid sodný, sukralosa, draselná sůl acesulfamu,

osobně by mě fakt zajímalo který debil vymyslel že pidimnožství účinné látky je třeba dovylepšit o lžíci tadytěch pochutin, mně se z toho dítě vždy spolehlivě poblilo