"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Offline crazydaisy
Avatar
2667 příspěvků moje polička 24. května 2022 08:49

marieu myslim, ze jsi to byla ty, kdo ma zkusenost s nejakym "zazrakem" na rust ras a oboci? Ja ted nestiham skoro vubec cist ani hledat v diskuzi. Muzu te poprosit o info? Stav meho oboci i ras je tristni a po kdysi uspesnym ricinovym oleji pak skoro nevidim

Offline marieu
Avatar
4483 příspěvků moje polička 24. května 2022 09:23

crazydaisy kupovala jsem toto sérum na řasy- obsahuje 2 ze 3 peptidů, jejichž účinnost na řasy a obočí v některém z kosmetických vláken zmiňovala prďola . Aplikuju ho na řasy i obočí, i když aplikace nic moc- štěteček je tenký jako na oční linku podél řas. Na řasách vidím efekt fakt pěkný- rostou delší a silnější. Na obočí to není nijak obrovský zázrak- nové chloupky určitě nerostou, ale stávající jsou silnější a i pigmentovanější a opticky tedy obočí vypadá líp.

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 24. května 2022 10:10

crazydaisy zhruba měsíc aplikuji na obočí sérum, které doporučilamarieu , a potvrzuji zmíněný efekt. Vyzkoušela jsem i na řasy, ale měla jsem druhý den po aplikaci vždy zarudlé oči, a vlastně mám řasy dobré. Myslím, že se o účinném séru kdysi zmiňovala i Dadoo .

Offline crazydaisy
Avatar
2667 příspěvků moje polička 24. května 2022 12:16

marieu Hanka H moc dekuju a urcite to vyzkousim.

Offline Magráta
Avatar
7771 příspěvků moje polička 24. května 2022 13:44

viktorka_od splavu můžu se zeptat, jaká probiotika bereš? Díky 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 24. května 2022 13:59

Magráta ja to porad stridam, neberu stejne, co zrovna maji:-) ted mam tytoale dobry jsou urcite biopron ty cestovatelske, apo-lactobacilus, od greenfood neco.. kdysi se mi podarilo sehnat i takove co jsou jen na recept:-) koukam aby bylo co nejvic spor v kapsli a ruzne druhy bakterii

Offline JankaM
Avatar
2396 příspěvků moje polička 24. května 2022 23:26

Taky když si přečtete jednou za čas třeba Respekt, tak se vám zdá, že vám iq vyskočí aspoň o 10 bodů?

Snad jindy než při čekání než uschne lak na nehty pozdě večer nemám najednou klid a čas na podobné čtení. Je to tedy spíš do přiznání, pardon. 

Offline Aranel
Avatar
4511 příspěvků moje polička 25. května 2022 09:44

JankaM Já to mívám, když si přečtu A2 ale někdy mi spíš stoupá taková jako obecná intelektuálskost až přechytralost

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 25. května 2022 09:45

Aranel  presny!

Offline JankaM
Avatar
2396 příspěvků moje polička 25. května 2022 12:59

Aranel jdu hledat co je to A2

Offline Karja
Avatar
35868 příspěvků moje polička 25. května 2022 23:04

Hodně blbej...jedeme na oslavu sambových přibuzných, předsvatební rozlučka, něco málo přes 30 let. Jakože co máme přivézt? Já je v podstatě neznám a sambo vlastně z dospívání, pak se s nimi vidal vyloženě sporadicky. Mám to vymyslet, jako indicii mi dal, že prej maj rádi srandu....tak super!!! Ale jsou fakt hrozně fajn, milí, inteligentní lidé, žijou na vesnici a máme je rádi, na kozopenis dort to rozhodně není.....

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 25. května 2022 23:19

Karja maj rádi srandu, tak to je pak jasný, ne?

Offline Karja
Avatar
35868 příspěvků moje polička 25. května 2022 23:48

Evaeva Viď:-D:-D. Bože můj. Ani nevíme jestli pijou víno nebo pivo, prostě fakt nic! 

Nevíte někdo kde v Čestlicích by mohli mít v nějakém obchodě vzorník Egger dekoru? Zkouším googlit, ale nic;-/ 

Offline žluťásek
Avatar
7626 příspěvků moje polička 25. května 2022 23:58

Karja co nějakou zábavnou party hru? Ne nějaký ty Laškování a Harašení a podobný kraviny, ale něco jako Time's up třeba. Hrála jsem ji několikrát na různých silvestrech a dovolených a je to fakt velká sranda. 

Offline Karja
Avatar
35868 příspěvků moje polička 26. května 2022 00:02

žluťásek Ty jo, hra by nebyla špatná asi. Ale to budu muset teda promyslet co nejdriv a objednat. To asi časově nedám. Ale je to fakt dobrej nápad! Kamarádi mají taky různé hry, ale už jsem to úplně zapomněla, jak se to všechno jmenovalo....

Offline Karja
Avatar
35868 příspěvků moje polička 26. května 2022 00:05

žluťásek Nemáš v zásobě jeste něco co by ale mohli hrát jen dva spolu a byla to furt zábava? 

Offline Candance
Avatar
5351 příspěvků moje polička 26. května 2022 00:07

Karja a kdyby jsi koupila nejake dobre syry, olivy, cokoladu, kytu prosciuta, spesl pivo, oranzove vino?

Offline žluťásek
Avatar
7626 příspěvků moje polička 26. května 2022 00:07

Karja kdyztak jsem tu s tipama ta Times up mi přijde jako bezva hra, je u toho fakt sranda a není to blbý. Nebo krycí jména, ale jako hrajou, tak to dost pravděpodobně znají a možná i mají :)

Na jedny dovoleny jsme hráli deskovku AZ kvíz a úplně jsem u toho brečela smíchy. Je to úplně stejně nevyrovný jako AZ kvíz, střídají se zcela triviální otázky a úplný bizarnosti, jen to chce mít tam někoho, kdo bude hrát Brettschneiderovou. Já mám tu soutěž fakt ráda, ta hra byla boží

Ještě milion jiných her mám v rukávu, až budeš potřebovat, jo. 

Offline Jimik
Avatar
příspěvků moje polička 26. května 2022 00:07

Karja nás třeba bavilo Timeline, to se dá hrát ve dvou a člověk si rozšíří obzory. Zvlášť když se namicha víc tématických okruhů dohromady. 

Offline Candance
Avatar
5351 příspěvků moje polička 26. května 2022 00:07
Reakce na Karja:

žluťásek Nemáš v zásobě jeste něco co by ale mohli hrát jen dva spolu a byla to furt zábava? 

​Sachy:)