"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Offline rasaNori
Avatar
7735 příspěvků moje polička 17. května 2022 17:17

711990 tak diky, ja byla celkem rozhodla ze do toho pujdu:)

Offline Akras
Avatar
233 příspěvků moje polička 17. května 2022 17:23

rasaNori  je to super metoda založená na maximálním splynutí s vodou a fakt to funguje. To učení je o hodně rychlejší, než klasická výuka. Taky klasická výuka je cílená na děti, total plavání na dospělý (vysvětluje se pomocí anatomie těla, což děti nezvládají). Pro sportovce jak dělaná :)

Offline rasaNori
Avatar
7735 příspěvků moje polička 17. května 2022 17:42

Akras parada, jdu to objednat:D

Offline andulka01
Avatar
10704 příspěvků moje polička 17. května 2022 17:43

rasaNori To bude super. Zas jako nepočítej, že to půjde úplně samo, naučit se správně dýchat, vyvažovat tělo, nebrzdit a tak, to se stejně musí dostat do těla, je úplně jedno jakou metodou. Je potřeba vydržet, kraul ze začátku trochu bolí, no, imersion neimersion

Offline rasaNori
Avatar
7735 příspěvků moje polička 17. května 2022 17:49

andulka01 to je mi jasne, ja posledne stravila na bazene 2 hodiny a ocihavala ostatni plavce, vypadal jsem jak voyer:D

Offline žluťásek
Avatar
7626 příspěvků moje polička 17. května 2022 17:54

rasaNori šiš já četla očichávala ostatní plavce a jakože cože? Jestli dost makaj a potěj se ve vodě?

Offline Kan
Avatar
7005 příspěvků moje polička 17. května 2022 17:57

žluťásek Taky jsem četla „očichávala" a říkám si, sakra to je dobrá metoda, když jde nasát. Hahá.

Offline Gatita
Avatar
7156 příspěvků moje polička 17. května 2022 18:04

rasaNori ja jsem byla u tomase na vikendovem kurzu, protoze mi nesel kraul. Nejdriv jsem kraul neumela vubec, pak jsem se trochu naucila klasickou vyukou s instruktorem, ale porad jsem citila, ze to moc neumim, rychle jsem se unavila atd. Instruktor tvrdil, ze uz se jen musim "vyplavat". Pak jsem sla na totalni plavani a tam to ucili uplne jinak, bazirovali na rotaci tela. A me ten rozdil normalne uplne rozhodil a od te doby kraul neplavu vubec. Takova trochu kuriozni zkusenost. Bylo nas tam ale asi 8 a tech 7 zbyvajicich se zlepsilo famozne. 

Offline Gatita
Avatar
7156 příspěvků moje polička 17. května 2022 18:16

rasaNori ale dik za pripomenuti, mozna dam kraulu jeste sanci a zkusim to zlomit. Plavani je uplne super, jedna z mych nejlepsich investic bylo tech par hodin s instruktorem. Kraul sice nedavam, ale prsa jsem vylepsila dost a bazen se stal mym oblibenym relaxem. Bez toho bych byla uplna fyzicka troska.

Offline rasaNori
Avatar
7735 příspěvků moje polička 17. května 2022 20:35

žluťásek Kan

Sorry mám nový mobil a autocorect hraje proti me:D

Gatita já právě po X bazénech ve stylu prsa zkusim vždy kraula a nic, nejde. Tak to zkusim takhle:D

Offline slniecko admin
Avatar
17589 příspěvků moje polička 17. května 2022 21:41
Reakce na Renusatko:

slnieckoMy tady máme spoustu karet Pokemonů, většinu už třeba 15 let starých. Zajímalo by mě, jestli to ještě k něčemu je. Já bych je rozprodala hned .

​Herne nie, ale zberateľsky áno. Sú na to špecializované burzy a inzertné stránky, novo aj jedna česká myslím, kukni sa na to. Niekedy syn predá nejakú vzácnejšiu kartičku aj za 20-30€.

Offline slniecko admin
Avatar
17589 příspěvků moje polička 17. května 2022 21:42
Reakce na žluťásek:

rasaNori šiš já četla očichávala ostatní plavce a jakože cože? Jestli dost makaj a potěj se ve vodě?

​Keby si nás videla na parfémových zrazoch, ani by si sa nepozastavila....

Offline Karja
Avatar
35868 příspěvků moje polička 17. května 2022 21:45

Gatita Já jsem měla plavani na VS. Jako holky z té naší urovne uměly plavat jakžtakž, taková ta klasika, kluci totální jelita, až jsem přemýšlela jak se to stane, že někdo se nenaučí plavat v dnešní době...No takže holky se nezlepšila nějak výrazně žádná, myslím že ani prsa celej bazén žádná moc nedala a kluci odcházeli z kurzu a pěkně prsa,kraul v pohodě. Vůbec to nechápu. 

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 18. května 2022 08:25

Karja já si taky myslela, že nějak plavat dnes umí každý, ale zřejmě to tak není, ja taky chodila plavat na VŠ a při zápisu při výběru sportu dost zdůrazňovali, aby se určitě nebáli přihlásit i neplavci, že je tam rozdělení podle výkonnosti, atd. Bylo to tak, pár nás plavalo volně, vedle se učili správnou techniku a ještě víc vedle se opravdu učili jak neklesnout ke dnu. Ale rozdílu v šikovnosti mezi kluky a holkami jsem si nevšimla.

Offline Karja
Avatar
35868 příspěvků moje polička 18. května 2022 08:53

Mohučanka Já jo, ale to bylo tím, že my tam měli asi tak 5 kluků, totálních neplavcu, co měli co dělat aby na té padesátce neklesli ke dnu, takže tam ten pokrok byl znát hodně. Holky prostě plavaly pohodu, na rybníce by se neutopily ale tím jsme taky všechny skončily. 

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 18. května 2022 10:56

Miru Asi jsi můj příspěvek ohledně chlorelly zařadila k těm "podprahově výsměšným" - ale tak jsem to opravdu nemyslela. Prostě k těmto zázrakům v pytlíčku za několik (mnoho) stovek přistupuji obecně  velmi skepticky - a netýká se to jenom mladého ječmene. V mnoha případech jistě neuškodí, ale peníze z kapsy vytahají spolehlivě.

Kdo že to tu zmínil psyllium?barbucha ?! Před mnoha lety jsem se zakoupeným časopisem obdržela i pytlíček tohoto cosi. Chvíli se mi to doma povalovalo, a pak jsem (já, známý škrt) usoudila, že to nesmí přijít naznar, a večer jsem to myslím s jogurtem pojedla. Ráno jsem volala do práce, že opravdu, ale opravdu nemohu přijít, možná za hodinu dvě ...Trávení jsem dávala dohromady ještě nejméně týden....

Offline černá káva
Avatar
1912 příspěvků moje polička 18. května 2022 11:50

Hanka H To bylo určitě tim jogurtem.

Offline eM
Avatar
1381 příspěvků moje polička 18. května 2022 11:57

černá káva Jo jo, staré známé pravidlo na horách, jak netahat zbytečnou zátěž do kopců - jogurt a kafe je jistota

Offline černá káva
Avatar
1912 příspěvků moje polička 18. května 2022 12:20

eM

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 18. května 2022 13:21

černá káva Třeba že byl prošlý?!