"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 08. listopadu 2018 14:14

Potrefenáhusa Sweet Potato ja teda mam radej taky parove/skupinove aktivity. byt sama mezi cizima lidma(dat se s nekym do reci:-OOO tak to nemusim... jinak jsem sama rada, ale fakt sama.

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 08. listopadu 2018 14:17
Reakce na Ounz:

Zina no buď knihu, ale někdy ani to ne, záleží kam..když si to tam jdu užít, tak se fakt soustředim na to jídlo a zážitek.  ale jako už se mi i stalo, že sem tam byla jediná a oni mě posadili tak, abych viděla do kuchyně, no ale vždy když naservírovali chod, tak se postavili do pozoru ke zdi a všichni na mě koukali, to byla výzva trochu :)

​to by se mi libilo 

Offline Friga
Avatar
1565 příspěvků moje polička 08. listopadu 2018 14:28

Ounz jednej rychle, pokud tam opravdu chces. Myslim, ze tim vyjde nove album, tak to laka hodne lidi. Drzim palce, at to klapne! 

Offline Zina
Avatar
5847 příspěvků moje polička 08. listopadu 2018 14:29

Ounz Když už přinesou jídlo, tak to už umím :-D, mně nejde to čekáni na něj právě. Tak to řeším tou knížkou, ale taky to není úplně ono. Přitom občas na nějaké osaměle stolující narazím a vypadají přirozeně, zatímco já prostě nějak nevím, co se sebou :-).

Offline coralline
Avatar
2154 příspěvků moje polička 08. listopadu 2018 14:36

viktorka_od splavu Mně ti cizí lidi nevadí, pokud na mě nemluví Hledím si toho, kvůli čemu jsem přišla (film, obrazy, koncert,...) a ostatní mě nezajímají, netoužím navazovat konverzaci. Na akci s cizíma lidma, kde je interakce nutná, bych dobrovolně nešla.

Offline Ounz
Avatar
19821 příspěvků moje polička 08. listopadu 2018 14:37

jinx hele, ve Fieldu, hned po otevření..zkus 

Offline Ounz
Avatar
19821 příspěvků moje polička 08. listopadu 2018 14:37

Friga díky, tak já to promyslim a třeba se hecnu!

Offline Ounz
Avatar
19821 příspěvků moje polička 08. listopadu 2018 14:40

Zina hele v poho, oni jak se tam lidi okolo baví, tak mě si nikdo nevšímá (to s tím pozorem bylo jen jednou, a psala sem to spíš pro pobavení, nepříjemný to nebylo..) já když tak čumim po zdech, po vybavení, přemejšlim..pohodička :)

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 08. listopadu 2018 14:51
Reakce na Ounz:

Zina no buď knihu, ale někdy ani to ne, záleží kam..když si to tam jdu užít, tak se fakt soustředim na to jídlo a zážitek.  ale jako už se mi i stalo, že sem tam byla jediná a oni mě posadili tak, abych viděla do kuchyně, no ale vždy když naservírovali chod, tak se postavili do pozoru ke zdi a všichni na mě koukali, to byla výzva trochu :)

​tohle se mi stát, asi uteču, psychicky bych to nevydržela  já nedokážu jít sama ani do plné restaurace. jedině mcd zvládnu, ale s knihou v ruce a v tom nejtemnějším rohu (jinak sama chodím všude, protože nemám s kým kamkoli chodit, ale restauraci nedávám).

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 08. listopadu 2018 14:56

Ounz znam, ale vzdy bylo (skoro) plno

Offline Ounz
Avatar
19821 příspěvků moje polička 08. listopadu 2018 14:57

jinx no, já vim, že znáš :) ale já tam byla ve všední den hned zkraje a měla sem to tam jen pro sebe..

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 08. listopadu 2018 14:59

Ounz ja bych byla za chvili u nich v kuchyni 

Offline Ounz
Avatar
19821 příspěvků moje polička 08. listopadu 2018 14:59

Jiná Realita hele ale ono je to fakt v pohodě. Ale když by se člověk neměl cejtit, tak je to o ničem..

Offline Ounz
Avatar
19821 příspěvků moje polička 08. listopadu 2018 15:00

jinx tak to já bych se neodvážila, na tohle sem asi moc upjatá :), ale on je tam i tak výhled dobrej..

Offline Sweet Potato
Avatar
34804 příspěvků moje polička 08. listopadu 2018 15:13

Ounz U mne není problém, že bych se sama v hospodě bála nebo styděla, ale prostě se sama se sebou nudím

Online Potrefenáhusa
Avatar
33673 příspěvků moje polička 08. listopadu 2018 15:16

Sweet Potato já taky, jako na oběd normálně sama chodim a nevadí mi to vůbec, nebo na někoho někde i hodinu klidně čekám, ale sama si to prostě neužiju, ani třeba výlet, potřebuju to s někým sdílet

Offline Gatita
Avatar
7134 příspěvků moje polička 08. listopadu 2018 15:18

Sweet Potato Tak to je přesné. Chodívala jsem jíst sama docela často, žádný problém jsem s tím neměla, ale za dvacet minut hotovo. Měla jsem třeba i chuť na zákusek, ale představa, že tam sama se sebou sedím dalších dvacet minut, mě vždycky odradila :-)

Offline Sweet Potato
Avatar
34804 příspěvků moje polička 08. listopadu 2018 15:23

Potrefenáhusa Tak běžný oběd je něco jiného, akorát většinou končím někde, kde neni blbé si číst, jinak je z toho prostě fast food, shltnout a frčet, jak píše Gatita 

Offline Ounz
Avatar
19821 příspěvků moje polička 08. listopadu 2018 15:27

Sweet Potato to já se sama se sebou nenudim 

Offline Sweet Potato
Avatar
34804 příspěvků moje polička 08. listopadu 2018 15:29

Ounz Závidím. Vím, že to je asi můj nedostatek, ale na žádné meditace nebo kontemplace mne bohužel nikdy neužilo.