Hučák

09. ledna 2024 13:49
Offline Lama_z_Lana
Avatar
6124 příspěvků moje polička 26. března 2024 16:13

slnieckojá jsem asi mimo, dlouhej den odškrtli myslíš jako co jsem vyloučila? 

Offline Lamicka
Avatar
13349 příspěvků moje polička 26. března 2024 17:02

Lama_z_Lana jakoze si odskrtnes ten tinitus nebo psychiku. Venujes tomu tolik casu a energie, ale tohle nechces vyloucit. 

Kdyz za neco muze psychika, tak klidne muzes mit halucinace (jen priklad) nebo pocit, ze se treses, ale ve skutecnosti se netreses. Muze te pichat ucho k zblazneni a probrecis kvuli tomu noc, ale ucho te ve skutecnosti nepicha. Muzes mit mocak, ale mocak to neni. Proste cokoli.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 26. března 2024 21:08
Reakce na Lama_z_Lana:

viktorka_od splavu no, tak pokud budu vědět zdroj, můžu si to nechat změřit. Pokud to nějaký limit bude přesahovat, tak se tím něco dělat dát (třeba i na mojí straně). Já teda to zjištění zdroje považuju teda za dost esenciální informaci. 

​No ta naše sousedka byla jediná, kdo to slyšel. Chodili jsme k ní do bytu v zástupu a nic. Něco naměřili, za velký peníze se odhlučnila kotelna. Jenže ona to slyší pořád a měřitelné už není nic. Dle mého prostě nějaká frekvence, kterou slyší jen ona. 

Offline Mermaid
Avatar
příspěvků moje polička 26. března 2024 22:01

Renusatko hele, ale něco podobného mám taky. Sice mě to úplně neomezuje v životě, ale narušuje teda jo. Zrovna včera jsme s mužem koukali večer na film a v nepravidelných intervalech se ozývala určitá tónina/hudba. Muž neslyšel nic, mě to hrozně rušilo,  už po x té letos. Nakonec jsme museli vypnout TV, dovřít okno, zavřít dveře do ložnice a 10 minut špicovat uši, aby připustil, že lehce něco slyší...sousedi z horního patra koupili jedné dceři k vánocům piano (ovčáci milionkrát) a druhé flétnu. Flétnu přes všechny běžné ruchy slyším jen já...a nevím tedy, jak dlouhodobě s těmi muzikantkami tady dokážu žít 

Offline slniecko admin
Avatar
17574 příspěvků moje polička 27. března 2024 00:06

Lama_z_Lana myslela som to tak, ako píše Lamicka 

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6124 příspěvků moje polička 27. března 2024 20:42

slniecko Lamicka já vím, že bych si měla někam dojit. Když já si, debil, furt říkám, že tohle "odskrtnuti" mi pak v důsledku nijak nepomůže achjo

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 27. března 2024 22:16

Lama_z_Lana Zajdi, to odskrtnuti toho, ze to nebude tinitus nebo neco podobnyho prispeje k psychicke pohode a treba se to celkove zlepsi. Podvedomi je hrozna vec, rozhodi telo svalama pocinaje a spankem konce. Hodne stesti at to konecne vyresis. 

Offline slniecko admin
Avatar
17574 příspěvků moje polička 28. března 2024 01:54

Lama_z_Lana

pozri, buď niečo najdu a pomôžu, alebo nenájdu a budeš mať viac sebavedomia iešiť to, keď budeš vedieť, že chyba nie je v prijímači

držím palce!

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6124 příspěvků moje polička 28. března 2024 11:49

Díky moc. 

No, mně se to nějak všechno sere, tak nevím, kterje průšvih řešit dřív. 

Offline Aranel
Avatar
4503 příspěvků moje polička 28. března 2024 15:35

Lama_z_Lana To je skoro jedno, hlavně z některý strany začít. Držím palce.

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6124 příspěvků moje polička 12. dubna 2024 11:21

Detektivka na pokračování :)

O víkendu jsem byla u našich a co jsem se v neděli vrátila, je ticho. 

Co se mezitím stalo?

Začalo být teplo - někdo v baráku si vypnul kotel/topení?

Vystěhovali se najémnící z "mezipatra" mezi prvním a druhým patrem (já jsem čtvrté, ale "sdílíme zeď, která se táhne od přes dva pokoje). Dneska ráno jsem je zastihla při vyklízení posledních věcí a tak jsme hodili řeč. Ale na nic, co by u nich jelo 24/7 a mohlo dělat hluk jsme nepřišli, měli tam bězné spotřebiče, nic speciálního. 

Pokračovaní přístě  

Online RoSa
Avatar
8212 příspěvků moje polička 12. dubna 2024 11:33

Lama_z_Lana tak teď jen aby si někdo nezapnul klimatizaci!

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6124 příspěvků moje polička 12. dubna 2024 11:41

RoSa ty "klasický" naštěstí památkáři zakázali

Jestli dokážou dělat bordel takový ty přenosný, to netuším. 

Online RoSa
Avatar
8212 příspěvků moje polička 12. dubna 2024 11:43

Lama_z_Lana mám pocit, že tepelné čerpadlo umí topit i chladit...

každopádně super, že je klid!

Offline Candance
Avatar
5348 příspěvků moje polička 12. dubna 2024 12:06

Lama_z_Lana mne se uz vickrat zdalo, ze to souvisi se zimou a ochlazením 

Offline monr
Avatar
74 příspěvků moje polička 12. dubna 2024 19:41

Lama_z_Lana akurát som dnes čítala na nejakom fóre, že takto hučí tepelné čerpadlo. Riešili tam pri nejakom rodinnom dome, a že počas chladných dní to v susedných nehnuteľnostiach vibruje. Verím, že sa ti podarí nájsť, čo to spôsobuje

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6124 příspěvků moje polička 18. dubna 2024 19:59

Candance jo, fakt asi že jo. Co se ochladilo, je to zpět Je to zatím nejsilnější korelace, s tím ochlazením. Hm. Asi je pozitivní, že to není konstantní jev. 

 Ale co to kur*va může bejt.