Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 13. dubna 2024 20:46

continuity já myslela obecně široké kalhoty, ty kapsáče taky vídám hodně.

Offline continuity
Avatar
33828 příspěvků moje polička 13. dubna 2024 20:50

Evaeva no ale ty kapsáče má úzké, dole do gumy. 

Zkoušela mi ty široké kvůli ségře, abych trefila velikost pod strom a ji fakt tolik nesluší. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 13. dubna 2024 20:54

continuity aha, už vím, co myslíš 

Online Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 13. dubna 2024 21:14

continuity Tak podobné džíny jsem dneska viděla na jedné ženské, ale vysoké, třeba tak 175 a jako to vypadalo tak dobře, tak dobře, že jsem si říkala, že si je taky koupím:D. 

Offline continuity
Avatar
33828 příspěvků moje polička 13. dubna 2024 21:16

Karjaní víš co,já jsem malá a podsaditá, ale to budu ve všem. 

Online Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 13. dubna 2024 21:17

continuity No jasný, já taky nejsen vysoká a ona byla taková celá ladná, prostě v džínách a crop mikina, ale vypadala tak elegantně.

Offline 999
Avatar
17616 příspěvků moje polička 13. dubna 2024 21:29

Antje Mládež široky džíny nosí, ale spíš BAGGY. 


Offline JankaM
Avatar
2401 příspěvků moje polička 13. dubna 2024 21:37

Taky jsem si všimla že mladý holky nosí široké kalhoty. Na jedny šedé jsem narazila, měli je ve výprodeji za 200 Kč, tak je mám taky, asi nikdo 44 nechtěl . Ale mám skoro 180 a neskromně si myslím, ze mi sluší

Offline Raduza
Avatar
příspěvků moje polička 13. dubna 2024 21:43

Já kromě těch co sem dávala continuity mám ještě tyhle že Zary a jsou skvělý 

Online Antje
Avatar
příspěvků moje polička 13. dubna 2024 22:21

continuity mas sikovnou dcerku, ale proc ji znevyhodnuje, ze umi matiku?

Online Antje
Avatar
příspěvků moje polička 13. dubna 2024 22:27

999 tyhle to nejsou, v pase ji sedi normalne.Rikala, ze tyhle z HM maji skoro vsechny holky ve tride

Ja mam nahazene v kosiku ty Janulik03
a Mini kalhoty a vaham...

Offline notna
Avatar
6574 příspěvků moje polička 13. dubna 2024 22:47
Reakce na continuity:

Antje

Marks Spencer.

Raduzamladší dítě kroužilo kolem a řeklo, že ji by jistě slušely líp

Ale asi si je nechám, minimálně jako volnočasové budou super. 

​Jen abys je našla, až si je budeš chtít obléct Mám je a když si je chci obléci, musím hledat u dcery. A bud je má na sobě a je pryč, nebo v je v tom binci nemůžu najít

Offline continuity
Avatar
33828 příspěvků moje polička 13. dubna 2024 22:51

notnaledaže by si je chtěli obléct společně.

Offline continuity
Avatar
33828 příspěvků moje polička 13. dubna 2024 23:05

Antje

Ji znevýhodňuje lehčí test. Ona by s podobným výsledkem napsala i těžší (chyby, které nasekala jsou výhradně numerické, žádná nebyla typu, že neví co s tím úkolem má dělat), ale teď bude víc dětí, které to napíšou líp než by napsaly ten těžký. 

To je taková lidová představa, že ty testy jsou zbytečně těžké. Kdyby byly jednoduché, tak to třeba deset procent dětí napíše na plný počet a jak si školy budou z těch uchazečů vybírat? Už teď je rozdíl na těch pražských vyhlášených gymplech mezi prvním a posledním přijatým třeba 15 bodů na 60 přijatých, ty rozdíly jsou fakt minimální a jednodušší test to "zklepe" na hromadu ještě víc. 

Online Antje
Avatar
příspěvků moje polička 13. dubna 2024 23:14

continuity to o obtiznosti jsem si rikala taky.Druha neter dela pristi tyden prijimacky na osmilety,vynutila si, ze chce na prvni misto PORG.Protoze tam byla na dni otevrenych dveri uzasna ucitelka biologie.Segra si mysli ze tam ji nevezmou, vlastne v to doufa, ma to daleko ...

Offline notna
Avatar
6574 příspěvků moje polička 14. dubna 2024 09:08

continuityU nás by to problém nebyl. Dcera bere oblečení i muži. Muž má XL, dcera XS

Offline notna
Avatar
6574 příspěvků moje polička 14. dubna 2024 09:15
Reakce na continuity:

Antje

Ji znevýhodňuje lehčí test. Ona by s podobným výsledkem napsala i těžší (chyby, které nasekala jsou výhradně numerické, žádná nebyla typu, že neví co s tím úkolem má dělat), ale teď bude víc dětí, které to napíšou líp než by napsaly ten těžký. 

To je taková lidová představa, že ty testy jsou zbytečně těžké. Kdyby byly jednoduché, tak to třeba deset procent dětí napíše na plný počet a jak si školy budou z těch uchazečů vybírat? Už teď je rozdíl na těch pražských vyhlášených gymplech mezi prvním a posledním přijatým třeba 15 bodů na 60 přijatých, ty rozdíly jsou fakt minimální a jednodušší test to "zklepe" na hromadu ještě víc. 

​Souhlasim s tebou. Vůbec jsem nepochopila, proč krom jiných změn odstranili i tu nejtěžší úlohu. Podle mě tam svoje místo měla oprávněně. A to dcera není z těch, která by bežně byla schopna ji vyřešit. 

Offline continuity
Avatar
33828 příspěvků moje polička 14. dubna 2024 10:25

notna

Tricka mi bere, ale kalhoty jsou přeci jenom jiná liga. Ona si je i zkusila, ale to by fakt nešlo.

Offline continuity
Avatar
33828 příspěvků moje polička 14. dubna 2024 10:27

notna

Jake má dcera z toho pocity? Už nás holky vzaly to zadání a hned dokud si to pamatovali všechno prošly podle to dáš. 

Jakou školu jste nakonec vybrali, nevím jestli si to sem psala. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 14. dubna 2024 11:44
Reakce na Karja:

continuity Tak podobné džíny jsem dneska viděla na jedné ženské, ale vysoké, třeba tak 175 a jako to vypadalo tak dobře, tak dobře, že jsem si říkala, že si je taky koupím:D. 

​Já jsem malej tlustej trpaslík, a objednala si tyhle Se mi líbil ten materiál.

Jestli budou jen trochu snesitelný, nechám si je zkrátit, přijde mi že na mně vypadaj líp kalhoty tak ke kotníkům, a to i široký. Přesněji řečeno vypadám v nich míň blbě než kdybych to tahala po zemi.