Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline Kokoska
Avatar
28410 příspěvků moje polička 07. října 2022 09:53

dupali nejdriv zkusim najit neco nekde v kamennem obchode, pak kdyztak jeste online. V nejhorsim holt zas budu bez dlouhyho kabatu, jako vloni. Bohuzel to co mam doma nejde moc k suknim, spis vubec, tak uz zas vidim zimu zabalena v kalhotach a burtokabatu. Bohuzel s mym zadkem o cislo vetsim nez vrsek mi taky nesedi vsechno, bud mam na zadech hrb nebo je mi to velke v ramenou... v rozepnutym kabatu se taky neda chodit porad.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 07. října 2022 12:42

Kora tak saty uz jsou doma,sedi dobre jen jsem myslela,ze budou delsi,mam je tesne pod kolena no vzit jsem je musela,protoze jet tam znovu 30km a vratit se bez nich uz by tedy bylo asi zu viel.

Rekla bych,ze nakonec ty ze zalando jsou hezci.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 07. října 2022 13:30

Kora jeste tedy dodam,ze ty moje dobry,ale spis na jaro k teniskam,ke kozackam bych radsi midi.Dnes dosel i COS tak kdyz budu neco vracet tak bych taky vzala ty zalando tak az ti dojdou dej vedet jaky jsou.

Offline Kora
Avatar
příspěvků moje polička 07. října 2022 15:17

Zarinya dám vědět,  trochu se bojím,  aby to nebyl hadr.  

Offline Tabea
Avatar
4724 příspěvků moje polička 07. října 2022 20:55

Zarinya chodí to dhl, ne? Tam můžeš i nastavit, že chceš, aby ti to nechali přede dverma bytu. DPD, amazon a Hermes taky. Jen to ups je teda blbý...

Offline fija
Avatar
897 příspěvků moje polička 07. října 2022 21:22

Ounz Ježíš, ty mi mluvíš z duše... marně už asi dva roky sháním nový vlněný kabát, klasického střihu... nic oversized (to se mi sice líbí na druhých, ale já si v tom připadám jak tank).. a hlavně kalsicky vsazené rukávy... a pokud možno složení vlna s kašmírem, prostě takový ten klasický odlehčený flauš... to úplně zmizelo z běžných obchodů...

Já mám vyhlédnutý jeden v Mangu, ale 100% nesplňuje mou představu, ale aspoň něco, je to 80% vlna a seděl hezky .. zatím tedy ještě vyčkávám, jestli nenajdu lepší, ale moc tomu nevěřím...

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 07. října 2022 23:00

fija no, těžko něco najít..

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 08. října 2022 09:14

Tabea no jak pisu ja ty online nakupy moc neoblibuju takze objednavam v nouzi nejvyssi.Uplne nevim jestli bych chtela nechat zasilku za 200eur na chodbe.Nastesti to DHL je ted u nas na rohu v barvach a tapetach.:-)

Offline Antje
Avatar
příspěvků moje polička 08. října 2022 09:17

Ounz ta vesta ma uplne skvelou delku a moc ti slusi!
Zapomela jsem ti napsat, ze  kabat je taky uplne skvelej.

Offline Tabea
Avatar
4724 příspěvků moje polička 08. října 2022 09:24

Zarinya já nechávám za dveře všechno. Dům má 3 patra, 4 byty na patře. Zatím dobrý.

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 08. října 2022 09:28

Antje děkuju

Offline Kokoska
Avatar
28410 příspěvků moje polička 08. října 2022 18:55

Koupila jsem si ovci deku, sedim zabalena a je mi teplo! Konečně! 

Offline Renusatko
Avatar
11584 příspěvků moje polička 08. října 2022 22:34

Já jsem dnes koupila běžecký pás. Koukám všichni svetry a papuče a já se prý mám zahřát běháním

V době covidu jsem měla půjčený pás. Teď jsem koupila svůj. Skládací, který se dá třeba zastrčit pod postel, protože nic jiného se nám sem už nevejde. Jsem teda dost zvědavá, většina je jen na chození, tenhle má rychlost až 12 km. 

Offline Candance
Avatar
5355 příspěvků moje polička 08. října 2022 22:39

Renusatko ukazes prosim odkaz?

Offline Tulipe
Avatar
2468 příspěvků moje polička 08. října 2022 22:53

fija co třeba tenhle  ?

nevím, co myslíš odlehcenym flaušem, tohle je kabát s podšívkou, čistě vlněný, elegantní, má ta klasická ramena 

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6132 příspěvků moje polička 08. října 2022 23:44

Tulipe mam od nich ciste vlneny kabat (lehce jiny, ale porad klasicky strih) z lonska a je skvely. Tenky, hrejivy a na pohled i na dotek krasny material, zboznuju ho. 

Offline Renusatko
Avatar
11584 příspěvků moje polička 09. října 2022 00:23

Candance Měla jsem vybraný jiný a tenhle teď má slevu. Já je okukuju už rok, tak uvidím. Podobný jsem vyzkoušela a bylo to dobré. Nejvíc se na něm u nás stejně chodilo, běhá jen starší syn.

Běžecký pás

Offline fija
Avatar
897 příspěvků moje polička 09. října 2022 16:32

Tulipe Tenhle, tedy v té kratší délce, ne long, mám vyzkoušený... sedí fakt moc pěkně, přesně ten materiál, co bych si představovala...délkou mi vyhovuje právě ta varianta kratší, ale ta kratší má zároveň jiné kapsy (nakládané, ne boční)... a potřebovala bych u něj, kromě zavazování alespoň jeden knoflík, skrytý patent nebo tak něco... nebýt těchto drobností, už ho nejspíš mám...

Offline Renusatko
Avatar
11584 příspěvků moje polička 09. října 2022 21:23

Candance Tak musím říct, že za mě dobré. Kluci zkoušeli i běžet na těch 12 km a zkoušeli běžet i na manuál, což se přizpůsobuje tvojí rychlosti běhu. Já jsem příjemně překvapená, že se s tím opravdu dobře manipuluje, v pohodě to složím, rozložím a u nás se složeným zajedu pod postel, máme ji dost vysoko. Jinak ta běžecká plocha je dostatečná, ovládání v pohodě. Za mě je tohle dobrá alternativa do malého bytu. Ty klasické pásy jsme zkoušeli měřit a nemáme ho vůbec kam dát. Tenhle jsem původně nechtěla, protože většinou měl jen malou rychlost, těch 12 mi úplně stačí. Jen teda postavené u zdi taky dobré, ale u nás mám strach ze zvědavých koček, mohla by to některá shodit na sebe.

Offline Candance
Avatar
5355 příspěvků moje polička 10. října 2022 08:28

Renusatko dekuji za recenzi