Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline Kokoska
Avatar
28290 příspěvků moje polička 26. ledna 2022 19:21

marieu ja ty ruzny hrnky mam rada, kazdy ma svuj oblibeny. Pro hosty teda mame stejny.

Offline Kora
Avatar
příspěvků moje polička 26. ledna 2022 19:25

milacka

Jednoznačné ty druhé,  klidně i s kapsickou

Online razorblade
Avatar
8175 příspěvků moje polička 26. ledna 2022 19:31

Byla jsem v Action (takovej hrabak) pro papirnictvi (maj super dixy, skicaky a tak) a odesla jsem i s vonavkou Maroussia, ktery jsem se vzdycky bala, ze to bude nejakej ruskej duch, a ona je to moc pekna vune. A za peknych 260 korun

Offline marieu
Avatar
4483 příspěvků moje polička 26. ledna 2022 19:40

Kokoska tak největší citovky samozřejmě zůstávají. Ale např firemní hrnek Nivea, který muž vyžmutral na našixh porodních asistentkách na sále, když jsem porodila mladší exemplář (prvně si vyvařování čaje a kávy na sále neužil protože akutní sekce), půjde k němu do práce. Ať si tu vzpomínku uchová tam, když ho považuje za designově zdařilý...

Offline jerry
Avatar
9017 příspěvků moje polička 26. ledna 2022 19:47

razorblade 

To jsi dobře koupila - tahle vůně je povedená a bohužel neprávem přehlížená.

A za hubičku.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 26. ledna 2022 21:22

razorblade papírnictví říkášJá došla až k tomu obchodu, ale vzhled mě nějak odradil. No možná mu dám ještě šanci, ty výtvarné potřeby se u nás užijí.

Offline JankaM
Avatar
2394 příspěvků moje polička 26. ledna 2022 21:45

razorblade myslíš fixy nebo něco z papírnictví co ještě neznám já tam tedy byla pred vánocema a nic moc neměli, půjdu tedy znovu

Offline Kokoska
Avatar
28290 příspěvků moje polička 26. ledna 2022 21:49

marieu no to chapu, z podobnych skvostu nebo podivnych darku, ktere odpocivaji nekde v krabici, by se vybavila mensi domacnost.

Offline tina
Avatar
5867 příspěvků moje polička 26. ledna 2022 21:52

marieu tak pořád lepší Nivea hrnky než Prostenal

Online razorblade
Avatar
8175 příspěvků moje polička 26. ledna 2022 21:55

Evaeva JankaM ja pochopila, ze koncept toho obchodu je takovej, ze tam zbozi ruzne meni. Papirnictvi mivaj pokazdy jiny. Ted tam maj treba spoustu krasnejch barevnejch fixek, i na sklo a tak a mam odtamtud i prima uklidovy hadry s tropickym potiskem, ktery meli v lete. 

Online Karja
Avatar
35834 příspěvků moje polička 26. ledna 2022 23:13

Kokoska No nejhorší jsou ty vánoční firemní dary. Když třeba sambo pritahl jednu ozdobu na stromeček, jednu, naprosto divné barevnou a ještě s logem vodovody,kanalizace nebo co! Taky to tady leží ve spajzu. Já jsem jeden rok dárky z práce, ty reklamní předměty a dárky od šéfa (moc promiň), prebalila a dala jako vánoční dárky dal:-D. Ty s logem jsem dala na takovej sranda vánoční večírek. Třeba kamarádům architektům jsem prebalila takovej fakt hnusnej kalendář s ruznejma energetickejma rekonstrukcema baráku. Takže měli třeba v únoru fasádu bytovky, pak najekej kotel. Chudáci. 

Online Karja
Avatar
35834 příspěvků moje polička 26. ledna 2022 23:15

Jeee, já jsem off topic úplně.

No dneska jsem si koupila květák a koriandr. A objednala čtvery rifle, já asi přijdu do pekla, za tu svoji soukromou spedici. A to jsem dnes i vyrazila za hranice svých možností do OC a šla tam na kafe, místo do obchodu, mne prostě ten online shopping baví no. 

Online Mrakoplas
Avatar
8804 příspěvků moje polička 27. ledna 2022 00:15

Karja a nechceš sa potom s nejakými úspešnými úlovkami riflí podeliť? Mňa ten online shopping práve hrozne nebaví a nutne nejaké potrebujem. Prosiiim pekne ponížene.

Offline marieu
Avatar
4483 příspěvků moje polička 27. ledna 2022 05:49

tina tak ty by se na porodním sále fakt nevyskytly...

Kokoska tohle jsem naštěstí celkem úspěšně odbourala, i když jsem takových dárků úplně moc nedostala.

Offline moora
Avatar
7534 příspěvků moje polička 27. ledna 2022 08:05

jedu na zlicin a najednou stojim u pravnicky fakulty. jak se toto stane? a jeste jsem prihodila i cerveny

Offline Lamicka
Avatar
13349 příspěvků moje polička 27. ledna 2022 08:19

moora to se stane hned!

Online razorblade
Avatar
8175 příspěvků moje polička 27. ledna 2022 09:05

COS ma do konce ledna 20% slevu s kodem wintertreat20, tak jsem si koupila triko, na ktery jsem chodila uz delsi dobu koukat. Nemohla jsem se totiz rozhodnout, jestli cerny nebo zeleny. To zeleny se mi libilo moc, ale nakonec jsem objednala cerny, protoze mi vic slusi spis tmava zelena... Doufam, ze to nebude pres prsa moc velkej pruser...

Offline martek01
Avatar
1438 příspěvků moje polička 27. ledna 2022 09:18

já si včera koupila tričko z Arketu, teda včera mi ho ze Zalanda přivezli. Jako ten materiál????? kdybych neviděla cedulku, tak řeknu, že to je umělotina, silon, jak babičky šatovka.... a ona 100% bavlna...? jak to dělaj, že to je bavlna a pokaždý to působí jinak? to stejný COS

Offline barbucha blogger
Avatar
30587 příspěvků moje polička 27. ledna 2022 09:49

Dorazil svetr a zůstává... super příjemnej materiál, barva odpovídá vyobrazení, rozparky po stranách... samá pozitiva a životní jistoty Navíc je od švédský značky

Offline tina
Avatar
5867 příspěvků moje polička 27. ledna 2022 09:56

Dostala jsem od kamarádky k narozeninám letenku do Helsinek, tak jdu vybírat kufr, protože tuším, že zpátky se mnou poletí spousta moominků

A koupila jsem si: