Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Online continuity
Avatar
33712 příspěvků moje polička 28. října 2020 11:33

Potrefenáhusa nějakou pasminu, měkkou, hezkou

Offline Gatita
Avatar
7156 příspěvků moje polička 28. října 2020 11:40

Potrefenáhusa ja svuj abstak resila nakupem dvou paru tenisek do blative cesty ke kocaru a porizenim novych podprsenek (boty i pradlo stejne, jako jsem mela, tak chyba nehrozila, jen jsem se odvazala barevne). Nic extra, ale aspon si nepripadam tak usmudlane. Jo a pak taky predplatne netflixu a tistenou kucharku, oboji ted hojne vyuzivam

Offline Pinot Noir
Avatar
24488 příspěvků moje polička 28. října 2020 11:40

Potrefenáhusa čepici! Tu jsem začala nosit až s dětmi. A teplý futrál na ruce na kočár plus ještě i teplé rukavice ;)

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 28. října 2020 11:41
Reakce na Mulen:

paktofonika COS.  ještě nějaké pěkné flanelové, kdyby měl někdo tip

​Tak to je pre mňa novinka, že má COS i pyžamá :D Ja vždy pozerám na šaty a svetre.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33724 příspěvků moje polička 28. října 2020 11:49

Pinot Noir Futral na ruce máme! 
cepici i salu jsem si koupila boží loni kašmírový

mam teď v kosiku na zalandu nějaký kojici hadry, tak furt váhám, jestli ty emmeline vyhodit nebo ne. Jako fakt to nemám kam nosit, teď mám za dverma už 4. den zablaceny  marteny, který nemám čas umejt 

(dite spi na mne nejlíp a nejdyl, takže čas na on-line nakupy občas i mám, narozdíl od mytí bot apod. )

Offline notna
Avatar
6544 příspěvků moje polička 28. října 2020 11:57

Potrefenáhusa kup si nějaké pěkné pyžamo/domácí oblečení. Já mám ráda od m&s. Vypadá to jak mikina a tepláky, je v tom v noci teplo a když se člověk nestíhá ráno převléct, nechodí v pyzamu :-) Nebo teplý župan.To ti může dělat radost každý den.:-) To jsou moje oblíbené nákupy, co máme starý dům.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33724 příspěvků moje polička 28. října 2020 12:07

notna Jo, taky pujdu tímhle směrem. Blby je, ze v ms maj teď docela rozkosnou sérii s harry potterem pro malý haranty, takže mi vzdycky naskace narvanej kosik ještě driv, než se k dospelejm pyzamum dostanu

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 28. října 2020 12:07

Už mám taky pnutí, ale mám všeho dost a stejně to teď neprovětrám.

Včera jsem se teda načančala na cestu do lékárny, 5 minut cesta. Ale koupila jsem si pro radost velký zamiokulkas, když teda jsou otevřený ty květinářstvi

Ten by mi mohl chvíli vydržet. 

Offline JankaM
Avatar
2396 příspěvků moje polička 28. října 2020 12:08

Potrefenáhusa pěknou teplou mikinu. Nebo něco krásného do domácnosti, když jsem byla furt doma, hrozně mě třeba vadilo koukat na hnusný plastový košíky atd. Co mi předtím  nevadilo. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30598 příspěvků moje polička 28. října 2020 12:10
Reakce na Janulik03:

barbucha tie vagabondy su super aj biely sveter. Ja som si nekupila nic uz tak davno . Ani ma nebavi nic vyberat. Aj tak nikam nechodim len do prace a domov. Ze by zas depka?

​Na depku si dej pozor

Ale ja taky budu chodit jen do prace (jestli tam jeste vsichni nevymreli) a domu, jinam ani snad nesmime ale prece nepujdu ve stolety bunde ve ktery vencim psa, a v teplakach, ze jo. Aspon na tu ctvrthodinovou cestu se slusne obliknu... a v praci mam sice plast, ale kalhoty a boty jsou videt

Offline notna
Avatar
6544 příspěvků moje polička 28. října 2020 12:11

Potrefenáhusa Harry Potter říkáš? Tak to asi jdu nakupovat, jestli to mají i pro větší děti.

Offline Kokoska
Avatar
28316 příspěvků moje polička 28. října 2020 12:15

Potrefenáhusa koupila jsem si hodinky... taky je vlastne nepotrebuju. A co parfemy? Ja mam stop stav, i kdyz jeden podil na zdejsim deleni mam objednany.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33724 příspěvků moje polička 28. října 2020 12:15

JankaM No to by se mi nejvíc hodil někdo na úklid :-)

A taky nová kuchyň 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33724 příspěvků moje polička 28. října 2020 12:19

Kokoska Parfémy hele taky ne, mne je to s tím kojením nějak nepříjemný, jak mám to mimino furt natesno.

Proste skončím v teplakach a v crocsech jako všichni sousedi 

Offline Kokoska
Avatar
28316 příspěvků moje polička 28. října 2020 12:22

Potrefenáhusa jo to jsem si neuvedomila. Co pradlo? Aspon nejaky pekny spodary? To kojeni je koukam dost omezujici

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33724 příspěvků moje polička 28. října 2020 12:30

Kokoska Jo, plus hadry, co jdou dobře a rychle svlikat a teď v zimě ideálně ne do půl těla 

spodary jsou must have, možná nějaký merino podvlikacky by se taky snesly

Offline moora
Avatar
7542 příspěvků moje polička 28. října 2020 12:34

Kokoska me treba nakup spodniho pradla nepotesi (nezbytna nutnost, no... stejne jako domaci potreby ci kosmetika)

Offline Gatita
Avatar
7156 příspěvků moje polička 28. října 2020 12:36

Pinot Noir Potrefenáhusa jo a malem bych zapomnela - kasmirovou cepici! Ty prachy se nekudy pustit musi

Offline Kokoska
Avatar
28316 příspěvků moje polička 28. října 2020 12:36

moora me celkem jo, ted potrebuju obmenit stavy a hezky pradlo me bavi. Kdyz uz nemam moc kam nosit to vrchni obleceni.

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 28. října 2020 12:36

Tak v duchu této debaty: Nemáte tip na outdoorové věci, které zapadnou i do městské aglomerace? Ven chodím pravidelně, ale v podstatě už jen se psem v rámci venčení a tréninku, a to nejčastěji v centru města. Takže by se mi hodilo něco funkčního (teplé kalhoty v prodloužené délce na 180 cm postavu, bunda), co snese tak aspoň hodinu mírného deště a zároveň bude dostatečně prodyšné a mestsky estetické.