Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline baltik
Avatar
4428 příspěvků moje polička 22. října 2020 12:31

JankaM jine znacky jsem videla na instagramu Maresu s leginami i s riflemi pres

https://www.instagram.com/p/CGUpqZ3Dxjx/

https://www.instagram.com/p/CGkiMkyHNVv/

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6125 příspěvků moje polička 22. října 2020 12:33

Luna No jako! Já si teď zničila svojo hodobožový tepláčky! Sem si je nešikovně přisedla a roztrhly se mi na celý prdeli. Tak musím vzít za vděk teplákům s králíčkem, který je mi furt líto vyhodit :D 

Offline JankaM
Avatar
2396 příspěvků moje polička 22. října 2020 12:33

baltik takže k legínám

Online viktorka_od splavu
Avatar
46073 příspěvků moje polička 22. října 2020 12:35

Pavlena jezis ty sou super! nepotrebuju boty, nepo... 

Offline continuity
Avatar
33707 příspěvků moje polička 22. října 2020 12:41

Kokoska jo je to od Renaty Fučíkové, někde jsem četla, že má s nima smlouvu na několik let. Ta loňská kolekce mě tak nevzala, chtěla bych jenom jeden talíř, ale kvůli poště jsem to nechala být. Ta letošní je zas krásná, mám něco už něco doma a i to s tím predlonskym ladí. ( Ona právě říkala, že je cílem, aby to šlo používat společně.)

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 22. října 2020 12:45

Pavlena  ty jsou super, mám je od loňska a nejpohodlnější boty ever. Nejdřív jsem koupila tyhle a pro velký úspěch ještě i ty vyšší šněrovací. A nesundala jsem je až pomalu do května z nohou

Offline Kokoska
Avatar
28315 příspěvků moje polička 22. října 2020 13:05

Magráta ja letos moc na Vanoce zatim nemyslim, posledni 2 roky nam bylo vsem blbe, tak doufam, ze to nebude do tretice. Dokud byly deti, tak jsem Vanoce mivala  moc rada, postupem casu uz to neni ono. Vnoucata sice dorustaji, ale Stedry den chteji mit mladi u sebe doma, manzel na to moc neni, tak je ten vecer takovy divny. No uvidime, jak to letos vyjde.

Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 22. října 2020 13:37

Karja tak proto já koupila boty, protože v těch chodit budu klidně i do lesa a budou vidět i v zimě.. A jinak jsem ani nevěděla, že byly už loni..

JankaM no mají ty lýtka dost úzké, vzala jsem větší číslo taky i kvůli lýtkám , celkem jsem z toho chytila mindrák (já hubeňour s tlustýma lýtkama??, už jsem jak Mutzi s koleny), nicm. slimkové džíny i tak dají narvat. Ohrnutý ale lepší - tak nějak stylovější. A legíny naprosto cajk. A punčochy nevím, asi z bot raděj vystrčím ponožku, jakože schválně, ale ve skutečnosti aby nebyl vidět zářez..  

Jennyfor no já docela řešila kterou barvu, ty lakované jsem neviděla naživo, ale pokud se osvědčí, tak nevím nevím, možná se mi doma vyloupnou i další exempláře...

Offline slniecko admin
Avatar
17589 příspěvků moje polička 22. října 2020 13:37
Reakce na 999:

Janulik03 slniecko https://www.cosstores.com/en_eur/women/womenswear/skirts/product.crinkled-midi-skirt-white.0936297001.html

​Sukňu som nevzala, ale ten top k tomu už mám na ceste....

Edit: Myslím ten pokrčený, nie ten, čo má modelka k tej sukni.

Offline Magráta
Avatar
7771 příspěvků moje polička 22. října 2020 13:50

Kokoska jsem tedy trochu OT - ale my jsme na štědrý den i večer s mužem taky sami a je to takový komorní ... druhý den děti, babička a ostatní příbuzenstvo, cca 25 lidí (u babičky v 1+1) a to myslím letos asi nebude

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 22. října 2020 14:08

Magráta Kokoska ja mam rada vanoce od te doby co jsme s muzem samy doma i kdyz je to bez darku pod stromecek(muz to nezna,sice se mu ta tradice libi,ale pro male deti)

Driv bych se musela rozkrajet abych vyhovela vsem a tim pro me vznikal stres a fakt sem kvuli tomu vanoce nemela rada.

Offline 999
Avatar
17582 příspěvků moje polička 22. října 2020 14:29

slniecko Tak pak napiš, jaký je :-).

Offline Zu
Avatar
2530 příspěvků moje polička 22. října 2020 14:30

Kokoska Kdybys náhodou nevydržela, tak na mě vykoukla sleva :)

Offline 999
Avatar
17582 příspěvků moje polička 22. října 2020 14:31

Luna Tak já chodím doma v pěkných věcech standardně, jen jich mám moc. 

Offline Kokoska
Avatar
28315 příspěvků moje polička 22. října 2020 14:33

Zu dík, to už je trošku zajímavější! Poposedávám :D

Offline Luna
Avatar
10441 příspěvků moje polička 22. října 2020 14:34

Pavlena Az ti bude nejhur, poslu ti fotku lytek, jo? Ale ja uz jsem se tak nejak smirila s faktem, ze vypadam jak chodici fotomontaz.

Offline Zu
Avatar
2530 příspěvků moje polička 22. října 2020 14:38

Kokoska  

bych takhle potřebovala slevu na eobuv, ta na mě vykouknout nechce.

Offline Kokoska
Avatar
28315 příspěvků moje polička 22. října 2020 14:48

Zu dala jsem to do košíku a zase vysypala, stejně je to pálka. Ach jo, jak se znám, ještě to párkrát zopakuju :D

Na eobuv mám slevový kupony, kdybys chtěla, stačí zadat  kód 130CZ pro nákup za víc než 1299, 325CZ za víc než 3250, 645CZ za víc než 6450 a 1290CZ za víc než 12900

Takže vlastně jen 10%.

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 22. října 2020 14:54

Pavlena Letos měli ještě nově další typ, vysoké, stejná podrážka Tara, ale od kotníku výš to pokračuje takovou pružnou podkolenkou z nějaké umělotiny. Tak jsem si říkala, že taky vyzkouším, na těch modelkách s nohama jak hříbata ty boty vypadají fakt super 

No, navlíkla jsem je, i s tou "podkolenkou", ale teda vypadalo to úplně jinak, zařezávaly se mi buřty vodorovně do lýtka, no nic moc.

Když jsem je sundala a s díky vrátila, tak mi prodavačka vyprávěla, jak si je ráno zkoušelo děvče, nacpala tam lýtka prý i přes mohutný odpor materiálu, ale pak to nebyly spolu s prodavačkou schopné sundat z nohou. Prý to bylo jako "Tahali, tahali, ale řepu nevytáhli"  Prý musela zavolat kolegyni z jiného obchodu, jedna slečnu držela v podpaží, druhá z ní rvala boty. Akce tak na půl hodiny.

Takže teď prý je dává na vyzkoušení jen těm, co vypadají, že jim to z tý nohy půjde i sundat.

Offline Lamicka
Avatar
13360 příspěvků moje polička 22. října 2020 14:55

bram ta je krásná :) takovou přesně hledám. Prosím, jak sedí jejich velikosti, nic od nich nemám.