Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Online viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 28. května 2020 14:24

Garfie asi jo, ten barak i faro mi k ni slo, ale prodejce bauerwagenu to

Offline 999
Avatar
17547 příspěvků moje polička 28. května 2020 15:03

whiskas Řekla bych, že odpovídají.

Offline Lamicka
Avatar
13340 příspěvků moje polička 28. května 2020 15:55

jinx Hezky nakup. Sede saty mam v tmave modre z lonska a jsou super.  

Offline pecka
Avatar
5971 příspěvků moje polička 28. května 2020 16:14

jinx super nákup 

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 28. května 2020 19:35

predcasne darek k narozeninam.

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 28. května 2020 22:22

Zarinya Peknú si si vybrala. Kedy môžem gratulovať?

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 28. května 2020 22:26

milacka az ke konci cervnadekuju

Offline Yvraine
Avatar
293 příspěvků moje polička 29. května 2020 12:01

Ačkoliv mi je naprosto jasné, že letos se dovolená u moře konat nebude, budu ráda, když nám vyjde dovolená v lázních v Čechách, začala jsem zas pokukovat po plážových věcech... plavky, žabky atd. Dnes mi ze Zalando lounge dorazily žabky Clarks Cloudsteppers (jsou fakt úzašně měkké a pohodlné) a v oblíbených už mám Havaianas, že bych si jako staré žabky nechala na doma na pedikúru a objednala si tyhle

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 29. května 2020 15:35

o paktofonika se mi dnes zdalo sla jsem se k ni domu podivat na nejaky uzasny supermoderni autak, kterym jezdi. mela nadherny dum, takovou tu kostku se stropem v nedohlednu ze skla a oceli. auto bylo bohuzel v servisu pak rikala ze prozatim vzala praci prodejce pro - a ted nevim zda Opel nebo Peugeot. az ted mi doslo ze tam vubec nebyli Amy a Percy!

Offline Gatita
Avatar
7134 příspěvků moje polička 30. května 2020 09:05

Yvraine myslim, ze plazovou atmosferu si muzes navodit i v tech laznich;) a muzu mit dotaz k tomu zalandu? Opakujou se tam nejak pravidelne ty kampane? Jsem si nedavno stahla tu appku, par veci mi prislo zajimavych, ale nerada nakupuju moc do zasoby...

Offline Yvraine
Avatar
293 příspěvků moje polička 30. května 2020 16:24

Gatita 

Jj, žabky se do lázní určitě budou hodit, máme všechny procedury a volně přístupný bazén na hotelu, takže stačí chodit v županu a žabkách... úžasná pohoda. Už se fakt těším, doufám, že nám to vyjde.

Jestli myslíš Zalando lounge, to výprodejové, tak to je takové jak co a kdy. Některé kampaně se nepravidelně opakují více či méně, ale není jisté, že tam budou ty samé výrobky. Některé věci nebo značky jsem tam za několik let viděla jen jednou. Takže asi záleží, jak moc tu věc chceš a jak výhodná je cena. 

Offline Gatita
Avatar
7134 příspěvků moje polička 30. května 2020 17:40

Yvraine to bude super. Nevim teda, do jakych lazni jedete, ale my byli loni v Mariankach, a byla jsem nadsena. Jak z wellness, tak z lesu vsude kolem:) A malo lidi tam bylo. 

Dik za info k ZL. Slo mi o to, jestli kdyz tam ted byl treba vyprodej levis, jestli tam bude treba za pul roku znovu nejaky vyprodej levis. To ani necekam, ze tam budou viset stejne produkty. To je prave to, ze tam par veci nebylo marnych, ale proste je ted vubec nepotrebuju, no. 

Offline Aranel
Avatar
4494 příspěvků moje polička 30. května 2020 22:18

Kdo to tady plení ten Lindex, Karja ? Lamicka ? Slevový kód na 20 % do konce června: cd20lindex

(Vyskočilo to na mě při nákupu jízdenky)

Online Karja
Avatar
35790 příspěvků moje polička 30. května 2020 23:13

Aranel Fuj satane!

:-D:-D:-D

Offline Mrakoplas
Avatar
8791 příspěvků moje polička 30. května 2020 23:43

Aranel tak som tam nakukla a maju dokonca 25percent bez kodu, Karja  na detske pyzama 3 za 2 plus 25percent dole, to sa oplati . 42€ mi prave stiahlo (za detske veci, na mna som si tam zas nic nenasla)

Online Karja
Avatar
35790 příspěvků moje polička 31. května 2020 08:10

Mrakoplas Necham je spat ve starejch trickach a bude:-D. Ten detsky lindex je dost drahy na me. Ale je fakt, ze ty veci uplne v pohode vydrzej ctyri deti, neco mame podedeneho a vypada to furt pekne. I na to maji tu reklamu ,,posli to dal,,. To je sympaticky;-)

Offline Gatita
Avatar
7134 příspěvků moje polička 31. května 2020 08:49

Mne prijde, ze sel lindex s kvalitou trochu dolu. Pred par mesici jsem si objednavala detske veci, byly opravdu krasne, ale myslim, ze to moc nevydrzi. Takova jemnounka bavlna, bude to po par pranich asi dost ridke. To same kalhoty. Posledni mansestraky syn uplne odrovnal, na kolenou diry uz v pulce sezony. A to jsou mu 4 a po kolenou uz zas tak moc neleze. 

Offline 999
Avatar
17547 příspěvků moje polička 31. května 2020 09:18

Neviděli jste někde nějakou pěknou bílou košili? Něco takového? Tahle je z Cos, ale vyprodaná :-(.

Offline Lamicka
Avatar
13340 příspěvků moje polička 31. května 2020 09:27
Reakce na Aranel:

Kdo to tady plení ten Lindex, Karja ? Lamicka ? Slevový kód na 20 % do konce června: cd20lindex

(Vyskočilo to na mě při nákupu jízdenky)

​ja ne, ale ted budu muset zacit

Online barbucha blogger
Avatar
30568 příspěvků moje polička 31. května 2020 10:41

999 

A chceš volnou nebo k tělu? Docela dobrý košile, pěkný plátno a malinko elastický - to jest vypasovanej střih - měla nějaká Marie Lund (nebo tak nějak?) ve Van Graafu. Nevím teda jak teď, jednu jsem si tam koupila někdy loni. Určitě by se tam nějaká našla, značek je tam přece mraky.