Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline Catherinne
Avatar
9885 příspěvků moje polička 04. května 2020 17:49

MP Marge to jo, ten pocit je fajn, ale některé věci je mi líto vyhodit, vypadají jak nové, ale uz je nosit nechci. Teď jsem vyházela svetry, to jde snadno, protože většina je žmolkatá, tak to mi líto neni. A jdu na botník...

Online MP Marge
Avatar
5826 příspěvků moje polička 04. května 2020 17:55

Catherinne Ja taky nerada vyhazuju. Mam "vyhodu", ze se podle soucasne mody moc neoblekam, takze mi vetsinou nevadi, kdyz je neco dle mistnich meritek demode. Ale vadi mi, kdyz to na me praska ve svech a leze mi z toho bricho, takze to mi letosni cistku znacne ulehcilo! 

A ted jdu obehnout blok, abych toho nemusela vyhazet jeste vic

Offline Kora
Avatar
příspěvků moje polička 04. května 2020 19:32
Reakce na Pavlena:

Kora Uaaa, ty posledni asi budu taky potrebovat...

​Podávám hlášení. Všechny troje jsou boží.  Ty růžové mám S a jsou mi asi tak jako modelce. Normálně nosím cca 38. Materiál je hodně pruznej, ale na tělo být nemají, takže mise splněna. Nevím jestli ti to nějak pomůže. 

Lama_z_Lana 

Ty bílé mám S a jsou volné, což být mají. Ale mám 176 cm, takže být tebou určitě menší. Délkou jsou mi jako na produktovce.  A jsou krásný. Jdi do.nich.

A ty poslední taky. Mám radost, že jsem.to trefila. 

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 04. května 2020 19:40

Kora ty ruzovy ti musi moc sluset.

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6132 příspěvků moje polička 04. května 2020 19:44

Kora diky za feedback! Ulozim do pameti!

Ja ted musim hlavne koupit neco na bratrovu svatbu za 3 tydny-navic jsem se dozvedela, ze budu svedekjsem chtela vzit starsi cerny cosi saty, ale prej mam bejt repre, rikala mati. Takze bila je pase, ty ruzovy bych si ja klidne vzala, ale ty by mati nerozdejchala a ja ted nemam energii se s ni dohadovat a obhajovat si hadry a u nevestiny rodiny bych byla za strasidlo. Akorat jsem prosla snad cely zalando a vsemozny eshopy a jsem bezradna

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 04. května 2020 20:16

Lama_z_Lana 

Proč by černý cosí šaty neměly bejt repre?!

Offline Pavlena
Avatar
6558 příspěvků moje polička 04. května 2020 20:18

Kora Ooo, bezva, diky za hlaseni! Ja nosim 36, takze se vidim na XS. ale je to takovy trochu divnostrih, na jedne produktovce delaji bricho i modelce, ktera ho urcite nema, co teprv budou delat me..?

Offline Kora
Avatar
příspěvků moje polička 04. května 2020 20:35

Pavlena Prdlajs, nebudou.  Prostě se tak od pasu rozsirujou na všechny strany. 

Offline Kora
Avatar
příspěvků moje polička 04. května 2020 20:35

@Zarinya díky  snad jo

Offline Kora
Avatar
příspěvků moje polička 04. května 2020 20:37

Lama_z_Lana ty růžový by materiálem asi úplně repre nebyly 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 04. května 2020 20:58
Reakce na Kora:

Pavlena Prdlajs, nebudou.  Prostě se tak od pasu rozsirujou na všechny strany. 

​ja je mam v cernem a fakt nejsou na telo a kila rozhodne pridavaji prave tim, jak se rozsiruji

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6132 příspěvků moje polička 04. května 2020 21:22

barbucha no...uz maji asi nej za sebou, mistama ta cerna uz neni stopro cerna. Sedet v davu, tak to neresim . Jako stve me to, zas tolikrat jsem je neoblikla. Ja mam teda se stalobarevnosti u cosu trosku problem.

Offline Ava
Avatar
1110 příspěvků moje polička 04. května 2020 21:24

Lama_z_Lana hele, černý se na svatbu stejně nenosej, ale ty růžový by ti sekly! A nevím, co by na nich bylo k nerozdejchání, není to žádná extravagance. 

Offline Kora
Avatar
příspěvků moje polička 04. května 2020 21:25

jinx tak možná asi jo, při pohledu do zrcadla jsem byla spokojená,  tak to snad bude v pohodě.  Myslím,  že třeba větší prsa by mohl být problém.  Tím jak nejsou vypasovane by mohl vyniknout efekt matrona.  

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6132 příspěvků moje polička 04. května 2020 21:29

Ava ten matros a moje mati cos nema rada

Ja teda chodim na svatby v cernym nejcastejc, za me cajk. Jo a ptam se, jestli to neva, nikdo nemel problem. 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 04. května 2020 21:29

Kora vetsi prsa urcite ne, souhlasim, ale to je imo v COS obecne plus minus pravidlo. Ja jen, ze ty saty jsou fakt trochu zradne, takze at neni prekvapen, kdo si je poridi. 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 04. května 2020 21:32

Ava to si teda pri vsi ucte k Lama_z_Lana nemyslim. Maji delku, ktera by k ni byla s nejvetsi pravdepodobnosti dost nemilosrdna plus v kombinaci se strihem... A material je dost casual (coz by nemuselo nutne vadit, zalezi na charakteru svatby)

Offline Ava
Avatar
1110 příspěvků moje polička 04. května 2020 21:50
Reakce na jinx:

Ava to si teda pri vsi ucte k Lama_z_Lana nemyslim. Maji delku, ktera by k ni byla s nejvetsi pravdepodobnosti dost nemilosrdna plus v kombinaci se strihem... A material je dost casual (coz by nemuselo nutne vadit, zalezi na charakteru svatby)

Ok, já jsem je na živo neviděla, soudila jsem jenom podle zběžného prohlídnutí té jedné fotky tady. 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 05. května 2020 06:00

Ava jasne, ta fotka fakt dost klame

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6132 příspěvků moje polička 05. května 2020 15:32

Jojo, ja jsem si vedoma, ze vetsina COS obleceni neni pro mrnavy mareny (mne se tam teda libi spis min veci nez vic), ale statecne to ignoruju

To je uz spis do stiznosti, ale navic mam mit prej prislov to bude groteska!