Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline MP Marge
Avatar
5747 příspěvků moje polička 09. února 2020 16:42

stes No a ja se muzu navlect do vlneneho svetru na hole telo a vubec mi to nevadi! Jsem za to rada, protoze to nakupy velmi usnadnuje

Zase mam ale pokozku citlivou jinak - nekdo se na me krive podiva a mne vyskoci modrina! Porad nekde nejake mam, a kdyz jdu k novemu doktorovi, tak se me vzdycky zacnou starostlive vyptavat, jestli je doma vsechno v poradku

Offline stes
Avatar
7356 příspěvků moje polička 09. února 2020 16:44

MP Marge aha, to je zajimavy.... Obavam se, ze bych někdy chodila z prace jak zbita

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 10. února 2020 07:43

stes silonky zvládáš? Já třeba na tančení ne. Celá se osypu, hrozně to pálí a léčím se týden.

Offline stes
Avatar
7356 příspěvků moje polička 10. února 2020 07:49

Mirka NENENEV zimě sukni nenosím, když je nejhůř a musím, což je asi dvakrát za zimu, tak se hecnu, ale tedaA když jdu na ples,tak mám dlouhý a jsem naboso

Offline madluša
Avatar
118 příspěvků moje polička 10. února 2020 10:22

MP Marge Na ty modřiny se mi osvědčil rutin a železo - jednou za čas ( cca  2-3 roky) podle potřeby si je nasadím. Snižuje to srážlivost krve. A teda nesmím aspirin a podobný léky, ty to dost podstatně zhoršují.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 10. února 2020 13:02

Mirka stes Minule som tu písala o sensitive silonkach z hodvábu, tie by nešli?

Offline slniecko admin
Avatar
17586 příspěvků moje polička 10. února 2020 13:22

MP Marge hej, to mám tiež a aj moje deti, naša pediatrička nás niekoľkokrát podrobila krížovému výsluchu...no a keď videla, ako je to decko v skutočnosti spokojné a veselé, tak radšej dala spraviť dosť veľké testovanie (u menšieho už potom len to testovanie, ale keďže už vedela u staršej, tak už viac-menej len pre istotu).

Nakoniec je všetko ok, len máme všetci traja strašne málo melatonínu, takže "poplriesvitnú" pokožku, z čoho aj vyplýva dosť veľká citlivosť na slnko.

Offline stes
Avatar
7356 příspěvků moje polička 10. února 2020 14:35

paktofonika neznám, ale díky. Každopádně jsem si jistá, že do jara už šaty neoblíknu

Offline MP Marge
Avatar
5747 příspěvků moje polička 10. února 2020 15:54
Reakce na slniecko:

MP Marge hej, to mám tiež a aj moje deti, naša pediatrička nás niekoľkokrát podrobila krížovému výsluchu...no a keď videla, ako je to decko v skutočnosti spokojné a veselé, tak radšej dala spraviť dosť veľké testovanie (u menšieho už potom len to testovanie, ale keďže už vedela u staršej, tak už viac-menej len pre istotu).

Nakoniec je všetko ok, len máme všetci traja strašne málo melatonínu, takže "poplriesvitnú" pokožku, z čoho aj vyplýva dosť veľká citlivosť na slnko.

​Jo jo, to jsem presne ja! Vubec nic mi neni, ale mam malo melotoninu. Nejen ze se zaboha neopalim, ale jeste se mi na slunicku dela spatne. Takovou tu klasickou dovolenou na plazi pod azurovym nebem bych vubec nedala

Offline MP Marge
Avatar
5747 příspěvků moje polička 10. února 2020 15:55
Reakce na madluša:

MP Marge Na ty modřiny se mi osvědčil rutin a železo - jednou za čas ( cca  2-3 roky) podle potřeby si je nasadím. Snižuje to srážlivost krve. A teda nesmím aspirin a podobný léky, ty to dost podstatně zhoršují.

​Zelezo beru. Jinak to nijak zvlast neresim, v neznam provozu mi to nevadi. 

Offline Panenka
Avatar
1247 příspěvků moje polička 10. února 2020 16:29

Dneska přišel kabát

Je úžasný, jen asi bude potřebovat zkrátit, mám ho kousek nad kotníky, to mi přijde taková blbá délka. Modelka ho má na fotkách kousek pod kolena... Njn, jsem malý pívo.

Online prďola
Avatar
3737 příspěvků moje polička 10. února 2020 16:50

Panenka Tak ten si na tobě umím živě představit a

Nosila bych to s klidem v délce po kotníky a když z toho budou koukat ty skvělé boty, které jsi měla posledně, tak to nebude mít chybu

Offline Sweet Potato
Avatar
34833 příspěvků moje polička 10. února 2020 16:54

Panenka Krásný.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46069 příspěvků moje polička 10. února 2020 16:55

Panenka šiš já tady sháním dlouhej kabát a nic a ty bys ho střihala nechej dlouhej, bude to pěkný

Offline Panenka
Avatar
1247 příspěvků moje polička 10. února 2020 17:17

prďola No to plánuju.

Sweet PotatoDík!

viktorka_od splavu Njn... já taky měla dojem, že dlouhej bude dobrej, ale nevím no. Možná je to jen nezvyk - nikdy jsem takhle dlouhý kabát neměla. A samozřejmě bych z hlediska lenosti byla radši, kdybych ho krátit nemusela. Tak to asi budu muset na sobě vyfotit a hodit do poradny... 

Offline jerry
Avatar
9023 příspěvků moje polička 10. února 2020 21:14

Panenka 

Ten je nádhernej...ta barva a střih. Bude ti slušet....jedno jestli zkrácenej či ne.

Offline Panenka
Avatar
1247 příspěvků moje polička 10. února 2020 21:21

jerry Děvčata to ve vedlejším vláknu dost zkritizovala teda... Vracet ale spíš nebudu. A pokud si ho tedy nechám, tak rukávy nechám zkrátit určitě (u mě standardní věc). Na rozhodnutí o délce se ještě vyspím. 

Offline jerry
Avatar
9023 příspěvků moje polička 10. února 2020 21:25

Panenka Kazdopádně bych ho ale nenosila k dlouhé sukni - ale ty gatě a boty, cos měla na srazu, ty k němu sednou dokonale.

Offline Panenka
Avatar
1247 příspěvků moje polička 10. února 2020 21:56

jerry Tak to se kdyžtak vychytá časem, k čemu to fakt nejde... S ne-úzkýma kalhotama to nebude taky nic moc. Nicméně ty džíny, o nichž mluvíš, mám ve vícero kusech a střídám je furt dokola, jsem si je oblíbila. Takže unosit ten kabát k nim nebude problém. K těm dlouhým a širokým sukním sehnat na zimu něco vhodného je dost problém, dlouhé široké sukně se obecně tolik dneska nenosí, a případně spíš jen v létě. Tak to prostě je. Vlastně jsem nepotkala zatím kabát, co bych si o něm řekla "jo, ten je k těm mým sukním jak dělaný". Dosavadní kabát znáš, s dlouhou sukní taky nic extra, ale zas ne vyloženě blbé - a řekla bych, že právě díky tomu, že je o dost kratší než tento nový.

Offline continuity
Avatar
33702 příspěvků moje polička 10. února 2020 22:18

Panenka

k dlouhe siroke sukni potrebujes predevsim kabat, co se dost rozsiruje a to se dnes moc nenosi, teda nesije. 

je to videt na te fotce z poradniho vlakna, jak je to v pase ztazene a dole sirsi, konecne to zacne vypadat dobre.