Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 22. března 2019 11:00

barbucha presne jak pise stes 

Offline tina
Avatar
5869 příspěvků moje polička 22. března 2019 11:01

nolita Od Eucerinu je super.

Offline Garfie
Avatar
23937 příspěvků moje polička 22. března 2019 11:44

Mutziputzi Hele, co se kokosáku a marketingu týká, tak s tebou do jisté míry souhlasím, ale dceri neuvěřitelně zabral na přesušené ruce a alergii na hlínu. Chodí do keramiky, takže to byla katastrofa, nic jiného nepomohlo.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 22. března 2019 11:49

Garfie Ale jo, já nemyslim, že je škodlivej, ale ani ničím vyjímečnej se obávam, co mě irituje, je Instagram zaflákanej soutěžema o nasáčkovanej kokosák jako bělící prostředek na zuby, pardon zoubky, kravičky si je tim nádherně bělí

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33724 příspěvků moje polička 22. března 2019 11:50

Mutziputzi co sleduješ za instagram, já to ještě nikdy neviděla? (kočičky, vaření a pletení)

Offline andulka01
Avatar
10703 příspěvků moje polička 22. března 2019 11:53

MP Marge Tady musím souhlasit s Mutzi, kokosák je marketingovej tah jak prase a bohužel s podobným dopadem na přírodu jako palmovej olej. Zkusila jsem ho, strašně mě vysušuje. Používám jen občas na vaření asijských jídel.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 22. března 2019 11:53

Mutziputzi ale to tu "propagovala"i @ozero,ze to beli zuby.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 22. března 2019 11:54

Potrefenáhusa příklad

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 22. března 2019 11:55

Zarinya to jo, ale když už, tak stejně tak ten za stovku v zavařovačce jako tenhle napytlíkovanej za 10násobek

Offline barbucha blogger
Avatar
30598 příspěvků moje polička 22. března 2019 11:57

stes Zarinya 

OK, dík. Čapnu nějakej bio teda.

Mutziputzi 

Předpokládám, že ten olivovej s ořechama se sežene jen v Chorvatsku? Kdysi se tady prodávalo něco podobnýho, báby se tím natíraly jak vzteklý páč hezky hnědly... ale to bylo ještě za totáče.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33724 příspěvků moje polička 22. března 2019 11:57

Mutziputzi ou, andulu teda sleduju díky tobě, ale tohle mi nějak ušlo

v čem je to lepší než kokosák ze sklenice? 

Já to tenkrát zkoušela, jak se tu (nebo ještě na MP) doporučovalo kloktání, ale nezaznamenala jsem účinky a přišlo mi to jako ztráta času. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 22. března 2019 11:59

Potrefenáhusa v ceně pro výrobce

barbucha já jsem ho kupovala vždycky tam, nevybavuju si, že by s tim báby nebo černoši votravovali i jinde

Offline Pinot Noir
Avatar
24484 příspěvků moje polička 22. března 2019 12:16

Dvoje šaty, jen tak k teniskám, na procházky a pískoviště. Chtěla jsem něco volnějšího a rozevlátého, ale fakt si s tím břichem připadám jak ve stanu nebo slonice. Tak zas obtažený nudle, no.

Offline ISON
Avatar
327 příspěvků moje polička 22. března 2019 12:34

Potrefenáhusa Vlezla jsem kvůli tomu na stránky výrobce, kokosák pro bílé zoubky se liší pouze přidáním mátové příchuti

Já nevím, vždycky mám pocit, že lidi prostě nemůžou na takovou kravinu skočit a pokaždé jsem vyvedena z omylu A toho odpadu k tomu...

Offline MP Marge
Avatar
5752 příspěvků moje polička 22. března 2019 13:00
Reakce na Miru:

MP Marge 

...předpokládám, že se mažeš na vlhkou kůži a ne nasucho...

Měla jsem to taky. A i když jsem se mazala tak, jak se má, dlouho se to vsakovalo. Sice mi po tom vonělo pyžamo, ale mazala jsem se tím pak jen na noc. Kvůli delšímu vstřebávání, pak taky, když se člověk oblekl moc brzo, zmastilo to oděv(třeba halenku).

​To je presne ono, ja si nedovedu predstavit, ze bych se namazala, oblekla a vysla z domu  Coz mi prave na tom vadi, protoze ja se sprchuju, a tedy i mazu, rano. To uz bych se do te prace fakt nevypravila, cekat, az kokosak zaschne...

Libi se mi ale, jak mi voni to pyzamo 

Offline MP Marge
Avatar
5752 příspěvků moje polička 22. března 2019 13:02
Reakce na stes:

MP Marge Miru  mazu se s nim roky ale jen na noc protože opravdu zmasti vsechno... Pyzamo ok, ale sedacka ... Ale plus je roztiratelnost a jako jedna z mala veci, co mi nestipe nelepi... Ale jakoze bych byla jak mládě.. To teda ne. Dneska otevru ten zazrak od Weledy. Jinak kromě kokosaku zkouším vsechno a vetsinou to konci na chodidlech. 

​Tady to sedacka taky odnesla, ale ta uz nastesti stejne mele z posledniho - neporidila jsem si novou jen proto, ze jsem si poridila Chica 

Offline MP Marge
Avatar
5752 příspěvků moje polička 22. března 2019 13:03
Reakce na Zarinya:

MP Marge ja se s nim mazu na plazi.zjistila sem,ze se po nem vubec nespalim....doma jeden cas,ale nevydrzelo to.Se vzdycky pro neco nadchnu a za chvilku konec.:-)

​Aha, tak tento benefit neocenim, neb se neopaluju 

Offline slniecko admin
Avatar
17589 příspěvků moje polička 22. března 2019 13:07
Reakce na Garfie:

slniecko Tuhá sprchokocka je mýdlo, ne? 

ja som myslela na takéto, momentálne mám tento:

Robí to ale X značiek, včítane Lush.

Offline slniecko admin
Avatar
17589 příspěvků moje polička 22. března 2019 13:11
Reakce na MP Marge:

Hele, kdyz uz je rec o mazani - ja teda po kazdem sprchovani, nevadi mi to, i me to bavi. Ale momentalne delam experiment s kokosovym olejem, neb jsem konecne podlehla ujistovani svych prirodneji ladenych kamaradek, ze to je ucinenej zazrak, po kterem budu mit pokozku jako miminko a omladnu o dvacet let. No... Zacala jsem v nedeli, ale zatim jedine, ceho jsem si vsimla je to, ze pes ma prujem z toho, jak to ze me porad olizuje 

Ja nevim, jak to ty baby delaj, vzdyt trva vecnost, nez se to vstreba (a to ja mam dost suchou kuzi, ktera vsakne vsechno rychle).

Mate s tim nekdo zkusenost?

​Kokosák rovnako ako akýkoľvek iný olej na mokré telo, chvíľu nechať vstrebať. Ja to ešte poťapkám uterákom, lebo nemám ani na to nervy. Ale kokosový olej, hoci mi robil dobre - hlavne na holenie - som musela zrušiť, lebo mi začali do kúpeľne naňho chodiť mravce .

barbucha  podľa mňa je to jedno, ako od nejakej pofidérnej značky by som to neriskovala, aby to nebolo nejako pančované, ja ak kupujem, tak normálne ten v DM.

Offline slniecko admin
Avatar
17589 příspěvků moje polička 22. března 2019 13:12
Reakce na Miru:

nolita 

...mám tenhle, je dobrý, příjemný

​Toto vyzerá dobre (a má pumpičku!!!), inokedy si kupujem Saloos, ale toto by som skúsila. Kde to majú a čo to stojí?