Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline whiskas
Avatar
19572 příspěvků moje polička 24. ledna 2019 21:12

prďola Pravdu máš .

Offline Lilly_Ku
Avatar
4130 příspěvků moje polička 24. ledna 2019 21:40

Koupila jsem buffet, matrixyl a retinoid ve skvalanu, vezmu to s tou peci o plet dukladne 

Offline continuity
Avatar
33834 příspěvků moje polička 24. ledna 2019 21:47

stes  to je fakt strasny. no nejsou lidi. snad uz aby uz prisla ta ctvrta prumyslova revoluce, o ktere se porad mluvi. nebo mozna je krize za dvermi, podobni panove pak budou mit utrum.

Offline whiskas
Avatar
19572 příspěvků moje polička 24. ledna 2019 21:51

Candance  pěkný.

Offline andulka01
Avatar
10771 příspěvků moje polička 24. ledna 2019 22:19
Offline 0zero7
Avatar
10798 příspěvků moje polička 24. ledna 2019 22:25
Reakce na Lilly_Ku:

Koupila jsem buffet, matrixyl a retinoid ve skvalanu, vezmu to s tou peci o plet dukladne 

​videlas muj rozpis v kosmetice?  jedu sestej den ted a cajk. zatim dobry, vysledek hezkej, podminka je teda dostatek spanku (a ocas sklenice dobreho cerveneho ha ha)

Offline Lilly_Ku
Avatar
4130 příspěvků moje polička 24. ledna 2019 22:40

0zero7 no videla a trochu jsem se z nej vyvratila uprimne receno, ale pak jsem si nejak rekla, ze to teda aspon otestuju  uz jsem to tu nekde psala, ale sedivej mi vlasy a rada bych je nechala priznany, takze je nutny maximalne vytunit ten zbytek :)

Offline 0zero7
Avatar
10798 příspěvků moje polička 24. ledna 2019 22:43

Lilly_Ku JJ, vsak ja si z toho prave delam srandu, dodrzuju jen diky tomu, ze se ty veci daj michat v ruce a cau jdu. Buffet a Matrixyl muzes davat porad, ret jen vecer a ne moc casto - to mas ale asi nacteny, predpokladam, mas ten 2% na zacatek? 

Offline Lilly_Ku
Avatar
4130 příspěvků moje polička 24. ledna 2019 22:47

0zero7 mam a mam, chcu ho zkusit tak nejak obcas na zacatek, at z te premiry pece plet neni uplne v soku :)

Offline 0zero7
Avatar
10798 příspěvků moje polička 24. ledna 2019 22:51

Lilly_Ku zkus na zacatek jednou a kdyz nebude plet supinovat druhy den tak muzes jednou za 3 dny na start :) 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 24. ledna 2019 23:53

andulka01 to se dá někde koupit? 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 24. ledna 2019 23:56

já jsem zjistila, že už tu zimu dýl nevydržím.

mám jen jedny ploché boty, a protože led neustupuje (u nás je všecko kolem pokryté silnou dokonale hladkou ledovicí), a je navíc strašná zima a ty jediné boty jsou jen kotníkové, vlezla jsem v úterý na deset minut do ccc a odešla s posledním párem úplně hladkých jednoduchých černých semišových nadkolenních kozaček. bože, jak mně je hned líp! a stály jen asi 8 stovek. neuvěřitelný.

Offline Friga
Avatar
1583 příspěvků moje polička 25. ledna 2019 07:32

stes to mi licila svagrova, ze kdyz cca pred rokem byla s par tydnu starou dcerou sama doma, tak dorucovatelka s balikem odmitla jit do tretiho patra (dum je cinzak bez vytahu a chodba je studena) a jeste pry z prizemi na celej dum hulakala, ze svagrova je krava a lina jak prase, kdyz si pro ten balik nechce dojit dolu. Po stiznosti dorucovatelka prestala dorucovat oznameni o balicich, coz je super. Pry nemuzou sehnat nekoho jinyho. Ty postovni sluzby jsou dost hruza. 

Offline Karja
Avatar
36017 příspěvků moje polička 25. ledna 2019 07:46

Friga To je desny. Zrovna u me vcera byl tak sypmatickej dorucovatel. Musim rict, ze vsichni za posledni dobu byli hrozne mili, jen se to docela rychle meni, co dva mesice nekdo jinej, nevim, jestli meni lokalitu nebo uplne praci...

Offline Sofi
Avatar
příspěvků moje polička 25. ledna 2019 08:17

Friga No ale povinností pošťačky určitě není jí to donést až ke dveřím, měla si pro to zajít dolů  Pár minut by to mimčo samo určitě zvládlo...

Offline Friga
Avatar
1583 příspěvků moje polička 25. ledna 2019 08:27

Sofi nejsem si jista, ale balik do ruky je az ke dverim, ne? Navic to nebylo nic tezkyho. Svagrova dite samotny nechat  nemohla, bylo asi vzhuru? Uz nevim. Ale rozhodne na ni postacka nemela co rvat, ze je krava

Offline Sofi
Avatar
příspěvků moje polička 25. ledna 2019 08:30

Friga No, nadávat jí neměla, to v žádném případě, to na stížnost opravdu je, ale já si pro balíky chodím vždycky ke vchodovým dveřím, takže si fakt myslím, že dodání je za první uzamykatelné dveře...

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6132 příspěvků moje polička 25. ledna 2019 08:43

andulka01 Božííííí!! 

Offline Mrakoplas
Avatar
8856 příspěvků moje polička 25. ledna 2019 08:58

Friga to nadavanie je samozrejme uplne nepochopitelne,  inak ja som na 4 poschodi bez vytahu a v pohode chodim stale dole pred vchod (ked pride kurier). Syna supnem do postielky,  na krk si dam vysielacku,  v postielke sa hlavne malemu babatku nema co stat. Skor cim je vacsi,  tym horsie, uz mi vylezie z postielky a nebudem ho tam moct nechat. 

A asi mam dobru postarku,  ta mi to vzdy vynesie az hore. Aj by som si pre to prisla ale ona chodi tak skoro,  ze my sme este v pyzame 

Offline Friga
Avatar
1583 příspěvků moje polička 25. ledna 2019 09:00

Sofi ja nevim, svagrova to licila tak, ze jsem pochopila, ze ji dorucovatelka ten balik mela donyst, ze si priplatila za balik do ruky. Ale jak to ma posta stanovene, co a kam dorucovat, netusim.