Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 18. října 2018 20:29

Ounz pekny talirek, moc pekny  me ten sampon trochu drazdil, ale to nakonec i o way, ja nejsem uplne repre vzorek v tomto...

Offline Ounz
Avatar
19830 příspěvků moje polička 18. října 2018 20:32

jinx děkuju  dostala sem k němu i takovej mikrokatalog s ostatníma talířema a některý sou dost znepokojivý..ale doma bych vysloveně nedala asi jen jeden z nich (ten s tou mouchou na nose ) O way mi nedráždí, ale mám vlasy po něm takový rozlítaný, tak sem zvědavá na tenhle..

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6124 příspěvků moje polička 18. října 2018 20:48

Ounz No ale než já se tam zas dostanu. Navíc je to z kategorie "chci to, ale nepotřebuju to"

No měla bych s tím jít asi do přiznání, ale po tom, co jsem dneska prošla pár obchodů tak vůbec nevim, co mám nosit. Jsem v tom brutálně labilní. 

Offline andulka01
Avatar
10690 příspěvků moje polička 18. října 2018 20:49
Reakce na Ounz:

Lama_z_Lana no ale to ty bys měla taky..s tou sukní.. 

​Jsem ZA

Offline andulka01
Avatar
10690 příspěvků moje polička 18. října 2018 20:51
Reakce na Lama_z_Lana:

No měla bych s tím jít asi do přiznání, ale po tom, co jsem dneska prošla pár obchodů tak vůbec nevim, co mám nosit. Jsem v tom brutálně labilní. 

​No přece tu knoflíkovou COS, ne... 

Offline Ounz
Avatar
19830 příspěvků moje polička 18. října 2018 20:51

Lama_z_Lana no, já už sem se odnaučila nakupovat ‘do zásoby’ snažím se mít jen to, co unosím a když tak obněním, taky se mi ten vkus postupně mění..jinak tohle to ‘chci to a nepotřebuju’ se mi už párkrát změnilo na ‘děsně to chci a nikde to nemají’   ale tak to už je osud. Jestli si nejseš jistá (anebo naopak seš, že bys ji neunosila) tak nekupuj, budou daší, taky dobrý..

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6124 příspěvků moje polička 18. října 2018 20:56

Ounz Jasný, to já vzhledem k omzenej zdrojům musím beztak všechno pořádně rozmejšlet. Já mám teď spíš spoustu věcí v kategorii "potřebuju". Protože hlavně topy košile mám už dost starý, onošený, nemoderní a kolikrát to nosim, i když je mi to malý, no. Nic si nejsem schopná koupit, pak stejně odcházim s tím, že dokud nezhubnu tak nemá cenu si nic kupovat...no na přesdržku prostě

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 18. října 2018 20:58

Lama_z_Lana No najjednoduchšie je si kúpiť šaty. Nemusíš vymýšľať kombinácie, a samotné šaty stoja menej než napríklad sukňa a košeľa, nohavice, sako a košeľa a pod. takže s obmedzeným rozpočtom jasná voľba :) 

Offline Ounz
Avatar
19830 příspěvků moje polička 18. října 2018 20:59

Lama_z_Lana soucítím!

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6124 příspěvků moje polička 18. října 2018 21:05

paktofonika Jasný, šaty jsou jednoduchá volba. Ale já mám pak problém s převlíkáním v práci. S šatama se musím svlíkat celá včetně punčocháčů a to je prostě strašnej vopruz (jo jsem líná). Přes kalhoty a top hodim bílou košili a je to

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 18. října 2018 21:15
Offline viktorka_od splavu
Avatar
46059 příspěvků moje polička 18. října 2018 21:15

já si koupila plisovanou sukni v tesku (šla jsem pro pečivo,jak jinak a jak jsem si ji chystala že si ji ráno vemu do práce, tak jsem zjistila že mi tam zapomněli takovou tu plastovou věc proti zlodějůmjindy pípá kdeco, teď ani nepíplo

Offline Gellnerova
Avatar
1106 příspěvků moje polička 18. října 2018 21:16

viktorka_od splavu Tak to hlavně teda asi nesundávej sama, já jsem si udělala díru do (naštěstí jen) tepláků. 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 18. října 2018 21:18

viktorka_od splavu Ak je tam farba tak s tým choď radšej do obchodu, ak nie tak skús magnet. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46059 příspěvků moje polička 18. října 2018 21:18

Gellnerova nebudu. a naštěstí mám i účet, stalo se mi to tam už jednou dřív a musela jsem na babu na informacích zle zahudrovat,protože mi to nechtěla sundat!

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6124 příspěvků moje polička 18. října 2018 21:21

paktofonika No jako fakt je to hroznej vopruz. Jako ja rozhodne nejsem zadna stydlivka, ale svlikat se skoro do naha pred svejma kolegama v mistnosti, co slouzi zaroven jako satna, kuchynka a spolecenska mistnost, kam furt nekdo coura, na to zatim teda nemam koule. Takze saticky jen kdyz nelaboruju.

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 18. října 2018 21:35
Reakce na Ounz:

jinx děkuju  dostala sem k němu i takovej mikrokatalog s ostatníma talířema a některý sou dost znepokojivý..ale doma bych vysloveně nedala asi jen jeden z nich (ten s tou mouchou na nose ) O way mi nedráždí, ale mám vlasy po něm takový rozlítaný, tak sem zvědavá na tenhle..

​jj vim, jaky myslis, to ja si tam asi jeste vyberu  ten s tou mouchou vim, presne, ktery mas na mysli, ten je ujety dost

Offline Tak Betty
Avatar
4977 příspěvků moje polička 18. října 2018 21:55

Gellnerova Já jsem si včera koupila troje kalhotky a jak jsem odsřihávala cedulky, tak mám dírku i na kalhotkách.

Není to poprvé.

Offline razorblade
Avatar
8175 příspěvků moje polička 18. října 2018 22:07

Prisly mi ty novy vagabondy na podzim/zimu a jsem z nich nadsena. vypadaj jeste lip, nez na fotce, a ten podpatek ze kteryho jsem mela trochu strach, je pohodlnej a nositelnej

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46059 příspěvků moje polička 18. října 2018 22:12

Tak Betty našitý cedulky a nalepený nálepky na všem