Jaký účes.?...

22. zaří 2014 19:41
Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 12. října 2021 10:50

Gatita zdrave a pestene ano, ale ten strih mi pripada jako nulta leta, pani na zastupitelstvu v okresnim meste

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 12. října 2021 10:52

Lamicka krasne vlasy:)

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6124 příspěvků moje polička 12. října 2021 11:02

Ty prosvětlený konce mám teď v plánu, ale nechci úplně blonďatý, protože svoji barvu mám celkem tmavou. Tak uvidíme, kdy se dokopu. Zkracovat teď nějak nechci, jsem líná a zvykla jsem si na culík. Ale už se teda trošku nudim

Ale ty sestříhaný vlasy mi taky přijdou neslušivý- respektive ze salonu a upravený je to ještě cajk, ale sama vím, že doma se to prakticky nedá příčetně vyfoukat a takový vlasy pak na mě bohužel nepůsobí vůbec upraveně

Offline Gatita
Avatar
7132 příspěvků moje polička 12. října 2021 11:08

Lamicka nasviceni nenasviceni, vlasy mas uchvatne

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 12. října 2021 11:08

Lamicka vypadají skvěle, určitě i v reálu jsou moc pěkné.

Offline Daridari
Avatar
1060 příspěvků moje polička 12. října 2021 11:23

Lamicka Som v nemom úžase. To je absolútna paráda. 

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 12. října 2021 12:41

jinx OK, tvůj názor, tvá slova. Ale co bys potom řekla na některé skutečné Hrůzy ulice?!Lamicka Nádhera!

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 12. října 2021 12:43

Miru Baylage určitě precizně udělané, ale třeba na první fotce se mně osobně vůbec nelíbí barevné tónování.

Co je špatné na teplých barvách? Pokud vycházím ze své přírodní tmavší blond s odstínem do rezava i z tónu pleti, ve studených barvách bych vypadala jako po propuštění z plicního sanatoria.

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 12. října 2021 12:45

Hanka H 

...nemám nic proti teplým barvám, resp. když to ženě sluší, je to ok.

Psala jsem, že nejspíš můj monitor dává nositelce takové odstíny, které vypadají jak neuměle barvené/idbarvené doma.

To je vše

Offline Janulik03
Avatar
16660 příspěvků moje polička 12. října 2021 12:46

Lamicka mas krasne vlasy urcite aj bez svetelneho  kruhu. Tiez mam fotky svojich vlasov s touto ehm technikou fotenia a skutocne to je rozdiel. 

Teraz

A par krat pred tym

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 12. října 2021 12:47

Hanka H asi neco podobneho, tipuji

Offline Kokoska
Avatar
28240 příspěvků moje polička 12. října 2021 12:54

Lamicka teda to je hříva! 

Offline Kokoska
Avatar
28240 příspěvků moje polička 12. října 2021 12:58

Hanka H tak ja se muzu ptat Co je spatneho na studenych barvach, ke mne jdou mnohem lip. Holt nekdo to ma tak a druhy jinak, jako se vsim.

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 12. října 2021 13:08

Kokoska Špatného na studených barvách není nic (ale nazastírám, že to baylage do šediva se mi prostě nelíbí), ale přišlo mi, že diskutovaný účes je kritizován i z toho důvodu, že jsou tam odstíny teplé hnědé (která proto vypadá jako domácí barvení).

Tak...

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 12. října 2021 15:09

Gatita

nedelala ti takove to, jak se strihne do pulky pramenu a delka zustane, ale pulka vlasu odpadne a mas plnou hlavu strapatych pramenu a objem na 15 hlav, ze ne?

Tak přesně tohle mi udělala. A protože mám vlasy rovné, vypadá to, že jsem si to strihala sama nůžkama na papír.

Offline clothilde
Avatar
1781 příspěvků moje polička 12. října 2021 15:48

Mha 

Gatita 

přesně to, co popisujete, mi kadeřnice /ke které jsem chodila několik let/ udělala jednou. A efilačníma nužkama k tomu.... Už jsem k ní nikdy nešla.

Teď mi kadeřnice upravuje a stříha vlasy do vrstev, bez prostříhávání. Jen na konečcích dělá takové, jakoby zoubky, aby vlasy /prameny/ do sebe pekně zapadaly

Offline clothilde
Avatar
1781 příspěvků moje polička 12. října 2021 15:51

Janulik03 máš moc peknou barvu vlasu a účes taky. 

Offline Gatita
Avatar
7132 příspěvků moje polička 12. října 2021 16:52

Mha to te lituju! Me to tenkrat strasne nastvalo, sla jsem do kadernictvi v metru, kde brali bez objednani, potrebovala jsem nutne zastrihnout roztrepene konecky. A ona mi vyrobila roztrepenou celou hlavu, v dlouhych vlasech jeste k tomu! Nejvic me na tom stvalo, ze jak mam vlasy prirozene suche a krepujici, tak timhle se to jeste podporilo, vlasy byly furt v sobe jako suche zipy. Sla jsem pak po x mesicich na doporuceni, tusim od jinx,  k jine kadernici a tam jsem uz ode dveri hlasila, ze takhle jsem to nechtela, aby nebyla mylka, ze se mi to takto libi a je treba v tom pokracovat. Vubec nechapu, jak to tu kadernici v tom metru napadlo, vzdyt tim uplne zmenila strukturu ucesu. 

Offline Lamicka
Avatar
13338 příspěvků moje polička 12. října 2021 17:17

Jeste jednou dekuju

Janulik03 Mas to moc pekne tak i tak. Ten kruh pekne vytahne ty prosvetlene vlasy. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 13. října 2021 16:07

takze bez specialnich efektu a pro Catherinne bez zehlicky

/barva, zastrizene konecky, foukani a slus/