Jaký účes.?...

22. zaří 2014 19:41
Offline Karja
Avatar
35868 příspěvků moje polička 14. října 2021 20:24

Mha Já si to nebudu barvit, ale tak já mám takovou pochcanou slámu tmavou, odstínově vedle bych neslapla, ale tuhle hnědou jsem už měla a neslušelo mi to.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 14. října 2021 20:27

Karja jsem zvědavá na výsledek!

Offline Karja
Avatar
35868 příspěvků moje polička 14. října 2021 20:30

Evaeva Já taky! Já teda za úspěch budu povazovat to, když se mi tam povede dorazit:-D:-D 

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 14. října 2021 20:33

Karja

Já měla dřív asi světle hnědé dorez, barva byla mahagon, všichni mi to chválili, ale protože mi vlasy rostou dost rychle, tak to byla taková OTRAVA chodit ke kadeřnici a ona si navíc chtěla pořád povídat.

Já vím, že to má každý jinak, ale já tyhle hodiny mám jako ztrátu času. Myslím že jsem to pak jednou místo barvení  vyřešila strojkem. Trpělivost není moje silná stranka

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 14. října 2021 20:34
Offline Karja
Avatar
35868 příspěvků moje polička 14. října 2021 20:42

Mha Ano, já to mám naprosto stejně. 

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 14. října 2021 20:46

Karja

No a pak skončíme jako amiš nebo střapata jezinka.

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 14. října 2021 23:06

Karja Pochcaná sláma do rezava - to je i můj případ! Teď už tedy i trochu do šediva, melír to schová. Mahagon je dost často výsledek snahy ve stylu "šmrncovní oživení", ale ve výsledku málokomu sluší. 

Mha Strojek?!To jako vážně?????

Offline Tak Betty
Avatar
4981 příspěvků moje polička 14. října 2021 23:16
Reakce na Karja:

Mha :-D:-D Jakoby já mám štěstí, že nekouřím, já bych urcite nikdy nepřestala. Nejhorší je, že já i kuřákům někdy i závidím, vypadají u toho tak relaxovane! 

​jo trefila jsi to dobře. Ráda vzpomínám na různé školení, porady, my kuřáci jsme se strašně rychle seznámili. Byl to takovej bonus. Nezřídka se k nám připojili i nekuřáci. Kouření rychle prolomilo ledy.

Jo a už 16let nekouřím. 

Offline Karja
Avatar
35868 příspěvků moje polička 14. října 2021 23:46

Tak Betty No což vo to, já seznamováním problém nemám, naopak mně by možná prospelo spíš držet víc hubu:-D....Ale víš co kolikrát vidíš toho kuřáka tak jako na té pauze úplně tak strašne spokojenýho:-D. 

Offline moora
Avatar
7542 příspěvků moje polička 15. října 2021 08:58
Reakce na Mha:

Myslím že jsem to pak jednou místo barvení  vyřešila strojkem.

Napodobne. vono to jiny reseni moc nema totiz

Offline Garfie
Avatar
23938 příspěvků moje polička 15. října 2021 10:37

šiš kouření!! Nikdy jsem pořádně nekouřila (nepočítám občasné prázdninové eskapády), ale vždycky jsem kuřákům záviděla tu soudržnost a to "jít na cigáro"! 

A barvu mám většinou víte jakou, vcelku to odpovídá mé přirozené, taková plavá nazrzlá, ale pochopitelně s věkem jde trochu do kytek a můj kadeřník by mě rád viděl tmavší. Občas, hlavně teď na podzim, se nechám přemluvit a vůbec se necítím, i když objektivně to možná vypadá OK. Ale většinou mi pak nesluší moje oblečení!  

Offline Janulik03
Avatar
16697 příspěvků moje polička 15. října 2021 11:14

Garfie mas peknu farbu. Ono celozivotne blondynky vacsinou to stmavenie nemaju az tak super, cest vynimkam. 

Tiez sem tam ten pokus stmavit prebehne ale nakoniec to ide na svetlo zda sa mi ze v tom nevyzeram lepsie

Offline Aranel
Avatar
4511 příspěvků moje polička 15. října 2021 11:24

Kokoska má pravdu. Zrada "odvykání od jídla" je v tom, že kouření se dá prostě stlačit na nulu, ale jídlo ne, a co je pak ta správná míra, kolik koňakových špiček člověk ještě může schramstnout v nonstopu...

Offline Catherinne
Avatar
9840 příspěvků moje polička 15. října 2021 11:35

Okamžitě tady přestaňte s těma koňakovýma špičkama!!!

Online viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 15. října 2021 11:39

Aranel ani jednu

Offline Aranel
Avatar
4511 příspěvků moje polička 15. října 2021 11:58

Catherinne V účesovým vlákně to jednu zastihne nepřipravenou, že?

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 15. října 2021 12:28

Asi to sem nepatří, ale potkala jsem známého, pán k sedmdesátce a hned, že jsem nakrátko ostříhaná. Hmm a doma by si nevšimli, kdybych jim to neřekla.

Offline Gatita
Avatar
7156 příspěvků moje polička 15. října 2021 14:02

Mirka u nas si vsima jenom syn. Ten poznal i velmi jemny melir. Muz nic, ani kdyz jsem sla z dlouhych vlasu na mikado. On to proste nevidi. Ale rekl mi, ze mi to slusi a jestli nemam nove saty

Offline Tabea
Avatar
4683 příspěvků moje polička 15. října 2021 14:26

Gatita můj kolega se mě jednou ptal, jestli jsem nebyla u kadeřníka. Když jsem se divila, jak na to přišel, tak říkal, že základní poučka, když na ženský něco neštymuje, je zeptat se, jestli nebyla u kadeřníka.