Jaký účes.?...

22. zaří 2014 19:41
Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 10. srpna 2015 20:12
Reakce na Miru:

Ten účes na druhém obrázku je super . Podle tvých fotek bych tipla, že by ti měl skvěle sednout.

Offline mirajo
Avatar
2359 příspěvků moje polička 10. srpna 2015 20:25
Reakce na Miru:

Nejvíc se mi líbí první shora, střapatec, na ty dlouhý licousy moc nejsem. Mám jemný, myju každý ráno, hned jak se leknu, vyfénováno je hned, gel, případně trochu laku, a můžeš vyrazit. Polodlouhý jemný jsou mnohem větší opruz. Holič tak jednou za měsíc, někdy víc, ale to spíš z nedostatku času a všeho

Offline naja
Avatar
1103 příspěvků moje polička 10. srpna 2015 20:49
Reakce na Miru:

Tak jestli si meješ každý den vlasy, tak je to jedno a jako debil bys nevypadala, právě, že jsi štíhlá, tak by ti to šlo. Já se snažím intervaly mezi mytím prodlužovat, tak když jsem měla něco jako na tom prvním obrázku, měla jsem to ráno přeležené, takže mi většinou nezbylo nic jiného, než to umýt. A jak nosím často motorkářskou helmu, tak to bylo fakt hrozné.

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 10. srpna 2015 22:17

Já se dala ostříhat a dceři se to nelíbí, že prý delší jsou lepší.

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 10. srpna 2015 22:34
Reakce na Miru:

Tak v tom pripade jdi do dvojky.

Krasnej strih, bude ti sluset

Offline domenica blogger
Avatar
7986 příspěvků moje polička 11. srpna 2015 00:23
Reakce na Miru:

Pokud jsi na každoranní procedury s vlasy zvyklá, tak to ostříhej, bude Ti to slušet. Pro mě je představa vlasů, které nejdou ve vteřině stáhnout do culíku nebo drdůlku (a je hotovo) něco jako sci-fi. Stejně jako používání tužidla nebo laku na vlasy.

Online Miru
Avatar
13874 příspěvků moje polička 11. srpna 2015 19:49
Reakce na Mirka:

...to chápu...

...nejmenší syn chce také, abych měla dlouhé.

Online Miru
Avatar
13874 příspěvků moje polička 11. srpna 2015 19:51
Reakce na domenica:

...mně už to stáhnout jde v pohodě.

Ale já musím mít vše z čerstvě umytých vlasů, a holt ty delší se foukají a žehlí déle...

Ke všemu to mé padání vlasů momentálně...

Děkuji.!

Online Miru
Avatar
13874 příspěvků moje polička 11. srpna 2015 19:52
Reakce na náťa66:

...děkuji.!

i nátě, mirajo, naje, vanilce...

Zítra jdu ke kadeřnici na barvu, tak možná už zítra a nebo příští týden, když mě to nepřejde

Ještě jednou moc děkuji všem!

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 11. srpna 2015 19:55
Reakce na Miru:

Udělej to rychle, než si to rozmyslíš, účes je fakt super, navíc když tam zítra jdeš a v těhle vedrech ho náležitě oceníš.

A nezapomeň zase na fotku

Online Miru
Avatar
13874 příspěvků moje polička 11. srpna 2015 19:59
Reakce na náťa66:

...Ty mi dáváš.!

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 11. srpna 2015 20:41
Reakce na Miru:

Miru, zjistila se někdy příčina, proč Ti vlasy padají?

Dceři opravdu hodně padaly od jara, nezjistily jsme, proč. Ustřihla jsem jí 20 cm délky, doktorka doporučila methionin a tím to skončilo. Napadlo mě, jestli to nesouvisí s věkem, vzpomínám si, jak se některým z nás  razantně v prvním ročníku na gymplu měnila barva vlasů ze špinavé blond na hnědou..

Offline janejane
Avatar
656 příspěvků moje polička 11. srpna 2015 21:41
Reakce na Miru:

mám zkušenost, že pokud se mi v hlavě uhnízdil nápad na nějakou změnu (barva, účes), neměla jsem klid, dokud jsem ho nezrealizovala (byla jsem i blond, chvíli). A nikdy jsem nelitovala. Takže jsem pro změnu.

Až teď, kdy většina vrstevnic si musí barvit vlasy a já zatím nemusím ( to mám po mamimce) si užívám své přirozené barvy vlasů. Doufám, že to nějakou dobu ještě vydrží.

Online Miru
Avatar
13874 příspěvků moje polička 12. srpna 2015 04:47
Reakce na Mirka:

Miri,

vše je o psychice, to víme, že jo...

...i když si myslím, že mám vše vyřešené v sobě, i kolem sebe...

(a že bylo, co řešit..!, protože nesnáším život k prdu a "nevyřešeno" kdekoliv)

a psychicky se v mém věku cítím zatím nejlépe z celého mého života ,

je možné, že třeba ještě něco mě jakoby vyssává, a bere mi to energii, takže tělo pouští raději vlasy(ale to fakt myslím, že ne).

Ptala jsem se i u gynekologa(mám dobrého), jestli nemá třeba nějaké přípravky "obíbené", co by doporučil, jestli se ho také ženy třeba neptají...

Prý to je jen byznys...

Je to, vlasy, dané geneticky..., věkem řídnou, to je jasné, a pak hlavně ta psychika, no...

Naposled mi už ani ten methionin nezabral...

Pamatuji, že loni na podzim, mi zabrala čínská medicína a Revalid. To jsou zase nemalé prachy, ale to je asi poslední šance...

A i já, cca ve dvaceti, ze zlaté velmi světlé blond barvy vlasů, během chvíle měla na hlavě změnu - vlasy mi ztmavly na tmavou šedomyší plavou...

Děkuju...

Online Miru
Avatar
13874 příspěvků moje polička 12. srpna 2015 04:50
Reakce na janejane:

...to máš pravdu...,

taky to mám tak, jak mě něco s vlasy popadne - nedojdu klidu, dokud to nemám...

I když pak někdy si nadávám, proč jsem to udělala - vždyť jsem to měla dobré, pěkné,

ale to fakt žádné odůvodnování, proč to nedělat, nepomůže...

...jestli to nění taková "pěkná" umanutost, posedlost...

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 12. srpna 2015 10:11
Reakce na Miru:

Díky Miru, podle mě dcera nemá vážnější problémy, naopak se mi zdá v pohodě, od nového roku se zlepšil i náš vztah. Ale pravdu ví jen ona. Ta rovnováha je hodně křehká. O to víc mě vytočí doktorka, když k ní strčím hlavu a  ona mi bez vážného důvodu chce nacpat hormony. Odmítla jsem a už to mám ve zprávě.

Online Miru
Avatar
13874 příspěvků moje polička 12. srpna 2015 18:28
Reakce na Mirka:

...tak mám ultra čerstvou radu od machra přes čínskou medicínu - 

cpát se borůvkami, malinami, ostružinami a červenou řepou.!

Takže - to je příjemná léčba...

A vlasy jsem dost zkrátila, až najdu podobný obrázek, tak vložím.

(Já se vyfotit neumím)

Děkuju všem za podporu, cítím se dobře

Offline naja
Avatar
1103 příspěvků moje polička 12. srpna 2015 21:47
Reakce na Miru:

Borůvky u nás letos skoro nebyly, taktéž maliny, ostružiny začnu víc zalévat, aby neuschly a řepu miluju! Jo, to by šlo

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 15. srpna 2015 16:47
Reakce na Miru:

Diky

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 15. srpna 2015 22:16
Reakce na Mirka:

Miru, zjistila se někdy příčina, proč Ti vlasy padají?

Dceři opravdu hodně padaly od jara, nezjistily jsme, proč. Ustřihla jsem jí 20 cm délky, doktorka doporučila methionin a tím to skončilo. Napadlo mě, jestli to nesouvisí s věkem, vzpomínám si, jak se některým z nás  razantně v prvním ročníku na gymplu měnila barva vlasů ze špinavé blond na hnědou..

S vekem? Vzdyt je to mlada holka... a ty bych nedavala ani ty hormony, to by se ji mohly pekne rozhodit. Koukala jsem na slozeni toho methioninu, kremik je dobrej - ale zkusila bych jeste i zinek. Klidne spis nez tabletky zvysit prijem potravin, kde je...