Jaký účes.?...

22. zaří 2014 19:41
Offline milacka
Avatar
5479 příspěvků moje polička 08. října 2022 09:24

Catherinne ty si šikovná tuším vo všetkom. Stíhaš prácu (perfektné strihy, farby), a ešte aj klásť si na krk medaily. Nič nie je odfláknuté a popritom pôsobíš dojmom krehkej ženy, super, obdiv.

Offline Catherinne
Avatar
9875 příspěvků moje polička 08. října 2022 09:38

milacka no ale dnes jsem tak grogy, že jsem zrovna muži říkala, na otázku co dnes, že nic...že na dvacítku v kopcích v Brdech, což bylo v plánu, dnes nemám!

No prý si to měl nahrát!!!

A moc děkuju, ono když člověk dělá to, co ho baví, je to radost. 

Dadoo Lamicka taky moc děkuji 

Online Kan
Avatar
7071 příspěvků moje polička 08. října 2022 09:40

Catherinne Krásná práce a ta barva je nádherná. Jakou značku barev používáš? Já jsem teď testovala u kadeřnice Philip Martin's a velké zklamání, moc velké.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 08. října 2022 09:47

Catherinne já bych hrozně chtěla vidět, jak ty účesy vypadají po umytí a úpravě doma. To vůbec nemyslím jako rýpání. Já to mám od kadeřnice vždycky pěkné, ale doma je to horší. Ať ti začnou posílat fotky za týden po

Offline Catherinne
Avatar
9875 příspěvků moje polička 08. října 2022 09:49

Kan framesi a jsem moc spokojená.

Online Kan
Avatar
7071 příspěvků moje polička 08. října 2022 09:50

Catherinne Super, díky.

Offline Catherinne
Avatar
9875 příspěvků moje polička 08. října 2022 09:58

Evaeva

Hele, já nevím, asi dost záleží, co s tím děláš. 

Když to dostane správnou péči, šampon, kondicionér a když to vyfoukáš, nemůže to být strašný. Můžeš udělat i vlny...

Když nemáš čas nebo chuť a necháš to halabala uschnout, nedej bože jdeš spát s mokrou, vlhkou hlavou, zázrak nečekej. 

Jo a u toho foukání třeba dost záleží na kartáči. Nikdy nekupuj v drogerii, ale u kadeřníka. Ano, je dražší, ale je z kvalitních štětin a pomůže ti vlasy uhladit. A hladké vlasy znamenají lesk a lesk znamená krásné vlasy.

Všechno chce svoje, dobrý guláš za 10 minut taky neuvaříš

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 08. října 2022 10:22

Catherinne hrozný to není, ale stejné taky ne. S mokrou hlavou spát nechodím, ale jako kadeřnice to nevyfoukám. Jen by mě to zajímalo, no

Offline Catherinne
Avatar
9875 příspěvků moje polička 08. října 2022 11:00

Evaeva tak pak už je to jedině rukama

Si taky neupeču dort jak v cukrárně... možná jo chuťově, ale vizuálně je to jinde!

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 08. října 2022 11:16

Catherinne jasně, že je to rukama (mýma, kadeřnici neviním)Právě mě zajímalo, jak to mají ostatní.

Ale jeden dort mám zrovna v lednici, takový v cukrárně nenajdeš. Je celý posetý lentilkama

Offline Gatita
Avatar
7175 příspěvků moje polička 08. října 2022 12:52

Evaeva to je tim foukanim. Vzdyt kadernice se s tim fenem mori mnohem dele nez se strihanim a jinymi ukony. Od kadernice jdu s vlasama a la hollywood, doma to nikdy nedam, nikdy, nikdy! Ani s cerstvym strihem, olaplexovyma kurama a drahym kartacem. Kadernice ty vlasy fouka opravdu dosucha, hodne je natahuje, vyrovnava, zalezi i na uhlu, jak ten fen drzi, to je proste nad moje sily. Casto nechavam vlasy uschnout jen na vzduchu a jako dobry, ale uces to proste neni. Mikado jsem byla schopna vyfoukat hezky, delsi vlasy uz neumim, i kdyz tomu dam ten cas. 

Offline Karja
Avatar
36000 příspěvků moje polička 08. října 2022 13:22

Catherinne Takže jaký doporučuješ hřeben? nějaký kančák? já mám ráda tangle teezer, že tříkrát čísneš vepředu, třikrát vzadu a je to rozčesané. Ale ty mluvíš asi o kartáči na foukání vid? 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 08. října 2022 13:31

Gatita jojo, já vím. Právě by mě zajímalo, jak ty účesy vypadají po zásahu běžného smrtelníka

Offline JankaM
Avatar
2399 příspěvků moje polička 08. října 2022 13:41

Catherine je to krásný, i když těm číslům vůbec nerozumím

Ale zajímalo by mě jesti poznáš vlny vzniklé zamotáním na noc nebo vyfoukané. Já semtam motám a myslím si že to vypadá podobně jako to měla třeba Lamicka

Offline Karja
Avatar
36000 příspěvků moje polička 08. října 2022 13:46

JankaM Ty jo a jak to motáš? Já ted asi po 10 letech jsem si udělala ten ponožkovej drdol a jako fakt špatný:-D

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 08. října 2022 14:03

Karja

Odkládám manikurni nůžky a ptám se Co je to ponozkovej drdol?

Jeden krok od sveraci kazajky nebo nějaká vychytávka, kterou všichni znají a jenom já ne?

Jinak jsem zase zpátky z Čapkovych ilustrací na Amišovi. 

Offline Karja
Avatar
36000 příspěvků moje polička 08. října 2022 18:05

Mha To ustrihnes špičku ponožky a zamotas si do toho na noc vlasy, abzs měla vlny, ale není to moc dobrý:-D

Offline Catherinne
Avatar
9875 příspěvků moje polička 08. října 2022 18:34

Karja jo, o foukání

JankaM fakt nevím, jestli to poznám

Offline Karja
Avatar
36000 příspěvků moje polička 08. října 2022 18:36

Catherinne Jasný no, já přes kartáč nefoukam, jakoby výjimečně. Ráno není čas a foukat si to na noc, mi to přijde takovy zvláštní, ale vím, že to dost ženy dělají. 

Offline Catherinne
Avatar
9875 příspěvků moje polička 08. října 2022 18:48

Karja na noc mi to přijde blbost a naprosto zbytečná práce. Ještě tak do 18 hodiny...