VIP, na které je příjemné koukat;-)

01. zaří 2014 21:45
Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 06. května 2022 20:14

Mrakoplas je to spatna heeerecka.

a na seznamu taky hazeji dobry jeji fotky,myslim,ze novinar nebude nestranny.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 06. května 2022 20:15
Reakce na letfenixa:

Johny Depp je úžasný a na tých videach zo súdu,  keď sa spýta advokáta Amber,  či to je z počutia,  že aj on sa učí skvelý je.

​je.

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 06. května 2022 20:15
Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 06. května 2022 20:22

Hanka H jenže on už v tu chvíli nemá psychickou sílu se bránit. Já teda nevidím ani moc rozdíl v psychickém nebo fyzickém týrání, oboje má devastující vliv na oběť.

Offline Mrakoplas
Avatar
8810 příspěvků moje polička 06. května 2022 20:22

Zarinya no tie slzy jej moc nejdu aj napriek velkemu usiliu. 

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 06. května 2022 20:28

Mrakoplastohle je lepsi....asi prava tvar.

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 06. května 2022 20:33

Evaeva Já ten rozdíl přeci jenom vidím - fyzický atak může bezprostředně skončit smrtí oběti. 

Ale už se mi nechce o tomto tématu diskutovat; jsem ráda, že já jsem v životě nic takového nezažila, ani jsem nebyla ve vztahu, kdy bych druhé straně takto ubližovala.

Na druhou stranu - vzpomínám na několik mých kamarádek, spolupracovnic, známých, které jsem opakovaně viděla s monokly, slyšela je nepřesvědčivě vysvětlovat, jak (zase) došlo k tomu, že mají ruku v sádře, sylšela, jak na ně jejich partner řve do telefonu,  vulgárně jim nadává a vyhrožuje .... Vždycky jsem si říkala, jak jim pomoci, ale bohužel jsem nikdy nenašla způsob, jak to udělat, a vím, že mnohé jsou s těmi k.koty dodnes.

Nic, končím, nedělá mi tohle téma dobře. Nikomu jeho názor vymlouvat nebudu, ale já si s dovolením ponechám ten svůj.

Offline 711990
Avatar
17137 příspěvků moje polička 06. května 2022 20:38

Hanka H myslim, ze to fakt vidis dost jednostranne. Jo, jsou chlapi co zmlatej zenskou, ale celej koncept domaciho nasili je trosku jinej. Agresor ti uplne znici sebevedomi, zadupe te do zeme, odrizne od rodiny a kamaradu a snazi se ti namluvit, ze on jedinej te ma rad a mas bejt sakra vdecna ze ho mas. Ponizuje te, ale porad pripomina, ze to dela z lasky. Pripadne vyhrozuje, ze te odrizne od deti....no a tohle vsechno umi jak zensky, tak chlapi, uplne stejne. A je to stejne spatny jako monokl nebo zlomena ruka. Myslis si, ze chlap, kterymu tohle zenska dela, ji vypali facku a utece? No a asi stejne pravdepodobne jako opacne...

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 06. května 2022 20:44

711990 no asi tak Hanka H vidíš, že třeba tyhle tvoje kamarádky by ani nemusely použít fyzický odpor. Chodily do práce, nemusely se vracet domů,... Pod zámkem je nikdo nedržel. A stejně se pokaždé vrátily, i když věděly, že je doma čeká peklo. Ta fyzická převaha je fakt úplný zlomek toho problému.

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 06. května 2022 20:45

711990 Prosím nepoučuj mě, už jsem se vyjádřila  - vše, co uvádíš, je pochopitelně obecně známé, v mnohém s tebou souhlasím, ale stále tvrdím, že zlomené sebevědomí je méně konečný stav, než když obět přijde o život. 

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 06. května 2022 20:48

EvaevaPosunula jsi to někam úplně jinam.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46069 příspěvků moje polička 06. května 2022 20:49

Hanka H oni kdyz pravidelne jezdis kolem domu simony monyove, tak to holt vidis jinak nez ty teoreticky

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 06. května 2022 20:53

viktorka_od splavu myslíš, že v mém okolí nikdo takový není? Kvůli tomu přece nejsou muži menší oběti než ženy, není potřeba je méně chránit.

Hanka H Nevím, jaký život má týraná osoba, poté co se jí podaří vymanit se třeba po deseti, dvaceti letech. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46069 příspěvků moje polička 06. května 2022 20:56

Evaeva a to někdo tvrdí?

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 06. května 2022 20:57

Evaeva Ale má ho! Pořád má šanci, smrt je konečná.

Offline Karja
Avatar
35861 příspěvků moje polička 06. května 2022 21:11

viktorka_od splavu Ale Simona Monyova byla zastřelena, ne?

Hanka H Já s tímhle souhlasím s holkama, žena nemusí mít fyzickou převahu. Základní převaha je, umět za sebou prasknout dverma. 

Jako oni dva jsou asi trochu máklí oba, zřejmě. Ale chtělo by to do společnosti nějakej pořádnej precedens o násilí že strany žen. 

Offline Karja
Avatar
35861 příspěvků moje polička 06. května 2022 21:14

viktorka_od splavu Ještě k té Monyove, já jezdím kolem baráku, kde holka ubudala v nějakém italském vztahu svého přítele. Bylo mu 20.  

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 06. května 2022 21:16

Hanka H oni kdyz pravidelne jezdis kolem domu simony monyove, tak to holt vidis jinak nez ty teoreticky

​ale kdyz ji zabil tak uz s nim nezila,sel tam za ditetem.

A ona nikdy zadna zena muze nezabila?

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 06. května 2022 21:27

viktorka_od splavu tím ta debata začala

Offline Tak Betty
Avatar
4978 příspěvků moje polička 11. května 2022 23:21

Takové šaty by se mi hodily