VIP, na které je příjemné koukat;-)

01. zaří 2014 21:45
Offline rasaNori
Avatar
7735 příspěvků moje polička 05. dubna 2019 12:26

razorblade pockej to je ta co za ni pali Jamie??? 

Offline razorblade
Avatar
8177 příspěvků moje polička 05. dubna 2019 12:28

rasaNori spis pali ona za nim, ne? :D jaime ji povazuje za osklivou. ale nevim... uz jsem uplynule sezony uspesne zapomnela a do 15/4 to asi nestiohnu dohnat :D

Offline rasaNori
Avatar
7735 příspěvků moje polička 05. dubna 2019 12:42

razorblade ehm ja si to pamatuju jen po to co prisel o ruku a pak ze ju nejak chtel, ale jsem skoncila ve chvili kdy jon a sansa se potkali na snehu znova takze uz si to moc nepamatuju. A predpokladam ze vetry zimy jeste nevysly takze nic, na serial koukat urcite nebudu:D

Offline razorblade
Avatar
8177 příspěvků moje polička 05. dubna 2019 12:56

rasaNori aha, ja to mam jen ze serialu. dve knizky jsem cetla jako teenager, jeste kdyz to nebylo cool. si pamatuju, ze me to tehdy nebavilo :D aleč vlastne prvni serie serialu me taky nebavila. kvuli tomu samymu - furt se tam sukalo a nechutne vrazdilo :D

Offline brrr
Avatar
10023 příspěvků moje polička 05. dubna 2019 20:15

razorblade rasaNori Já jsem četla knihy, viděla jsem seriál, ale stejně nemám anung, co se vlastně v tom seriálu stalo a nestalo. Vlastně nevím, jestli se má ještě cenu dívat.

Co se týče Jaimeho a Brienne, mám pocit, že Jaime začíná prozřívat jak v kniza, tak v seriálu.

Dívala jsem se ještě na další fotky těch šatů a tady jsou v pohybu:

Offline Sweet Potato
Avatar
34836 příspěvků moje polička 05. dubna 2019 21:52

brrr Fakt perutýn. Krása.

Offline moudjahidine
Avatar
328 příspěvků moje polička 05. dubna 2019 22:12

Perutýn je nádherná!

Já dneska objevila starší Vogue, kde byl rozhovor s Haiderem Ackermannem, a zase jsem se nad ním úplně rozněžnila, to je tak krásnej a stylovej člověk... plus samozřejmě jeho hadrama bych měla nejradši narvanou skříň, jedno jestli pánskejma nebo dámskejma. Až se jednou narodím s výrazně androgynnější konstitucí a velkorysejším kontem...

Offline Miru
Avatar
13858 příspěvků moje polička 06. dubna 2019 08:52

moudjahidine 

...vidím to naprosto stejně.!

To je pohlazení pro oko i pro duši

(...a pro představy...)

((s tím Ackermannem. No, a ty duhové šaty výše jsou i za mě nádherné))

Offline barbucha blogger
Avatar
30598 příspěvků moje polička 06. dubna 2019 10:57

moudjahidine 

On mi někdy vizuálně připomíná Pavla Lišku, a to teda není zrovna můj šálek čaje... Na týhle fotce  naštěstí zrovna ne - a má boží ty kalhoty

Hlavně oblíká Tildu Swinton, což je to nejlepší doporučení!

Offline Lilly_Ku
Avatar
4130 příspěvků moje polička 06. dubna 2019 14:36

moudjahidine jezis ten vypada dobre 

Offline razorblade
Avatar
8177 příspěvků moje polička 07. dubna 2019 20:55

Hrozne se mi libi outfity, ktery nosi Meliskova v kriminalce Vodnik, nektery veci podezrivam, ze jsou z cosu. Vlastne se mi tam libi Meliskova cela.

Offline Lamicka
Avatar
13360 příspěvků moje polička 07. dubna 2019 22:17

razorblade jj, slusi ji to tam. Jedny cos saty jsem poznala. 

Offline Karja
Avatar
35861 příspěvků moje polička 07. dubna 2019 22:40

razorblade Jojojo, presne stejny myslenky! No a navic vubec netusim, kdo je vrah a desne me to stve!

Offline Sweet Potato
Avatar
34836 příspěvků moje polička 08. dubna 2019 07:54

Karja Já to vím, páč znám knihu, heč heč. Šaty jsem zkoumala a hodnotila samozřejmě taky.

Offline catch
Avatar
210 příspěvků moje polička 08. dubna 2019 11:02

Sweet Potato

razorblade 

Prosim vas, mne usiel prvy diel Vodnika a vcerajsi diel mi neosvetlil vsetko...Nieco som sa dozvedela z webu Ceskej televizie, no nie je to vsetko.

Cez prazdniny su tam 3 dievcata, z toho dve su sestry (Lenka a Magda) a jedna sesternica (Draha). Ta, ktora po rokoch nahlasila vrazdu, je Hana...to nejake stvrte dievca navyse? Ako tam zapada?

Co sa stalo s Petrom Trebovickym (Neuzil)? Kto je Klara Samberkova (Medvedecka)? Ako tam zapada Natalie Trebovicka (Pavla Beretova)?

Vela otazok, ja viem...ak sa pokusite zodpovedat ich, budem velmi vdacna a treti diel si uzijem lepsie; ))

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 08. dubna 2019 11:05

catch iVysilani?

Offline catch
Avatar
210 příspěvků moje polička 08. dubna 2019 11:22
Reakce na Mutziputzi:

catch iVysilani?

​To by ma spasilo, ale na Slovensku nie vsetko z archivu CT mozem vidiet a Vodnik patri medzi ne.

Offline razorblade
Avatar
8177 příspěvků moje polička 08. dubna 2019 12:26

catch ja te nespasim, protoze tyhle serial mi jdou jednim uchem tam a druhym ven. Jediny, co vim, je, ze ta, ktera to nove nahlasila, byla kamoska tech dvou sester. :D

Offline catch
Avatar
210 příspěvků moje polička 08. dubna 2019 12:30

razorblade aj maly dielik je dielik ; ))

Offline Aleanor
Avatar
53 příspěvků moje polička 08. dubna 2019 12:38

catch Z těch tří kamarádek jsou dvě sestřenice (Magda a Lenka), Hana (nahlašovatelka) je kamarádka Lenky. Draha byla matka toho mrtvého dítěte a teta Magdy s Lenkou.

Natálie byla matka Magdy.