VIP, na které je příjemné koukat;-)

01. zaří 2014 21:45
Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 26. prosince 2018 21:54

A nemuze to byt proto,ze se ji to libi?Musi to byt proto,ze chce delat schvalnosti??

Pokud modra neni zakazana,proc ji nemuze nosit?Je to elegantni barva.

Offline Candance
Avatar
5355 příspěvků moje polička 26. prosince 2018 22:00

Zarinya ja mam pocit, ze tu tmavou barvu zacala az po svatbe?

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 26. prosince 2018 22:01

Candance a co se tim meni?

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 26. prosince 2018 22:47

Myslim, ze obecne jsou tmave barvy jeji styl, tak ho nosi... je to elegantni, tak proc ne... nakonec pri dane prilezitosti, ze ktere je fotka nebyla v tmave barve jedina...a nekde jsem cetla, ze zakazana cerna neni, jen ji kralovna nema rada, ale samozrejme nevim, zda to je pravda :)

Offline Candance
Avatar
5355 příspěvků moje polička 26. prosince 2018 23:48

Zarinya nic, mne osobne to prijde zvlastni ale je to pocit a domnenka

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 27. prosince 2018 00:27

Zarinya  třeba se nad tím jen tak zlehka zamýšlíme.. napíšeme, co nás napadlo. Snad jako momentální postřehy v diskuzi.

Už chápu potřebu dvaceti smajlíků na jiných webech. Jeden asi nestačí. Aby to bylo pochopitelné pro všechny 

Offline stes
Avatar
7392 příspěvků moje polička 27. prosince 2018 06:48

Vsimly jste si, že najednou zapomnela drzet si břicho?  staci rakvicka do jedny ruky, manžel do druhy a hned  vypada pricetne. Slusi ji to, ale K mi nijak hrozna nepřijde.. Ma proste jiný postaveni, tak musi vic sekat latinu. A figuru ma v tom kabatu na 1.

.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 27. prosince 2018 08:42

Dadoo konverzaci: zlehka zamyslime si predstavuji o dost jinak.

Offline Friga
Avatar
1583 příspěvků moje polička 27. prosince 2018 08:51

Mne prijde, ze Meghan tmave barvy slusi mnohem vic nez svetle. Jak je snedsi, tak ji tmava podtrhne, ve svetlych barvach mi prijde vyblita. Nejvic se mi libi v tmave zelene, krasne ji rozzari oblicej. 

Kate ma jiny styl, ale taky se mi libi. Mam rada vypasovane stihle siluety a Kate ma krasne stihly pas. 

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 27. prosince 2018 09:44

Zarinya nejsem zodpovědná za tvoje představy. Já zase nechápu tu tvou nedutklivou utocnost kvuli takove hlouposti.

Friga  A mně zase přijde, ze v těch tmavých barvách, resp. v té cernomodre, vypadá její kůže tmavší.  Ta zelená ji slušela hodně moc. Mně se moc líbila v takových světlu růžových šatech,nějak těsně po svatbě. Seděla na fotce vedle královny.

Ono ji sluší tedy snad všechno.

Kate mi přijde královský důstojná za všech okolností. Umírněně, konzervativní,bez výstřelků. Meghan do outfitu propasuje vzdycky něco pikantniho. Něco,čím tu elegantní důstojnost elegantně popichne. Viz teď naposledy ta divné kabelka. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 27. prosince 2018 09:48

Mně se Meghan moc líbí, snad nikdy jsem jí neviděla v něčem blbym, má styl prostě, smůla je to pro Catherine, vedle Meghan vynikne její nic moc obličej a mimózní vkus, nejde vůbec o postavení, Catherine vkus prostě nemá.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 27. prosince 2018 09:58

Dadoo nedutklivou utocnost.......?radsi toho nechme

Offline Friga
Avatar
1583 příspěvků moje polička 27. prosince 2018 17:13

Dadoo ty svetle barvy Meghan prave vysajou, udelaj ji vyblitou. V tmavych barvach vypada “zdraveji”. Je tak sneda, ze ty svetle barvy ji nezpusobi, ze vypada jako mrtvola, ale v tmavsich vypada urcite lip. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 27. prosince 2018 18:20
Reakce na stes:

Vsimly jste si, že najednou zapomnela drzet si břicho?

​Ovšem jako jediná z přítomných má rozepnutej kabát... nějak se to břicho prostě uplatnit musí. Nebo že by jí byl malej? 

Kate je ale extrémně hubená už. Že se oblíká usedle mi nevadí, je to její styl... i když zrovna v týhle barvě vypadá ještě vycmrdlejší 

 

Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 27. prosince 2018 18:23

barbucha Ja myslim, ze ho ma rozepnutej, protoze zapnutej by prave kvuli brichu nevypadal tak pekne.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 27. prosince 2018 18:24

Karja hele NĚCO blbě prostě udělat musela, neuděláš nic

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 27. prosince 2018 18:28
Reakce na Karja:

barbucha Ja myslim, ze ho ma rozepnutej, protoze zapnutej by prave kvuli brichu nevypadal tak pekne.

​Za prvý má pravdu Mutziputzi   a za druhý si mohla nějakej těhotenskej půjčit od Kate, mívala pěkný i zapnutý 

Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 27. prosince 2018 18:29

Mutziputzi ja ji teda neberu za ikonu ani me nijak nebavi. Ale treba o te tmavomodre myslim, ze ji jde proste ke ksichtu a celkove je ted trend voblikat sedy, cerny hadry, takze to je jedno s druhym a zadnej vzdor.

Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 27. prosince 2018 18:30

barbucha Ta si ty hadry nechava na ctvrty;-)

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 27. prosince 2018 18:34

Karja 

No tak to už se ztratí před očima, s každým dalším je hubenější a hubenější