Domáce spotrebiče

13. ledna 2018 14:47
Offline tina
Avatar
5870 příspěvků moje polička 19. zaří 2021 15:50

continuity Jaký prosím?

Offline continuity
Avatar
33715 příspěvků moje polička 19. zaří 2021 15:52

tina Tento

Pasují do něj plotny ze snack collection 4 in 1.

Ten taky nevypada spatne, ale je dražší a nevyhovovaly mi ty plotýnky, které jsou v balení. 

Offline Janulik03
Avatar
16697 příspěvků moje polička 19. zaří 2021 15:58

continuity mam so zvieratkami. Kvetinky by sa hodili

Offline tina
Avatar
5870 příspěvků moje polička 19. zaří 2021 16:05
Offline letolet
Avatar
552 příspěvků moje polička 19. zaří 2021 17:55

Janulik03 my kávovar doma nemáme a delonghi co máme v práci umi bohužel pouze takovou divně řidkou pěnu, co mi vůbec nechutná. S tímhle je to pro mě jiný kafe :)

Offline Janulik03
Avatar
16697 příspěvků moje polička 19. zaří 2021 17:59

letolet mne to kavovar naslaha ale musim ho zánut pockat az sanahreje dat tam pohar s mliekom a tak. Toto by bolo fajnsj na kakao detom aj do kavy aj len samotne malemu na vecer. Proste sami celkom ten napad paci

Offline letolet
Avatar
552 příspěvků moje polička 19. zaří 2021 18:05

Janulik03 ..přesně, samá pozitiva

Offline Janulik03
Avatar
16697 příspěvků moje polička 19. zaří 2021 18:08

letolet potrebujem vacsiu kuchynu 

Offline letolet
Avatar
552 příspěvků moje polička 19. zaří 2021 18:35

Janulik03 no já kvůli tomuhle aspoň udělala pořádek v zásuvce a pár zbytečnosti vyhodila.

Offline Pinot Noir
Avatar
24491 příspěvků moje polička 19. zaří 2021 23:21

continuity takový 4v1 máme, jinou značku sice, ale využívá se hodně. Koupil to muž, byla jsem trochu skeptická, ale musím uznat, že to byl užitečný nákup.

Offline continuity
Avatar
33715 příspěvků moje polička 20. zaří 2021 07:25

Pinot Noir je to super spotrebič, toto je náhrada za starý Eta. Už chudák vypadal po deseti letech hrozně, a hlavně jedna plotýnka už dost lepila. Ale používají ho i děti. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30598 příspěvků moje polička 20. zaří 2021 20:17
Reakce na SunEclipse:

pamatuju si, že proběhla diskuse o sáčkovém vysavači, tak jsem poctivě projela všech 55 stránek, ale tady to není. Prosím o doporučení - menší vysavač, schopný vysát matrace, prach z poliček a pavučiny ze stropu.

​Mám Miele, je celkem malej, saje velmi dobře. Sáčky kupuju přes internet.

Offline clothilde
Avatar
1782 příspěvků moje polička 23. zaří 2021 19:41

Uvazuju o porizeni horkovzdusne fritezy. Mate s ni nekdo zkusenosti? Jestli stoji za to porizovat dalsi pristroj do kuchyne?

Offline rysamona
Avatar
835 příspěvků moje polička 24. zaří 2021 06:19

clothilde mám. Zpětně bych ji asi nekoupila, teď občas využiju, ale žádná hitparáda to není. Je to vlastně malá horkovzdušná trouba. Osvědčila se na krutony do polévky (nemusí se hlídat a nepřipálí se )ale je to trochu málo.  Na FB je skupina tam zkouší úplně všechno, včetně buchet a tak. Jak říkám malá horkovzdušná trouba 

Offline madluša
Avatar
118 příspěvků moje polička 05. října 2021 13:06

rysamona takže když udělám hranolky z brambor a ne mražené předsmažené, bude to spíš jako nasucho pečené brambory, než smažené?

Offline rysamona
Avatar
835 příspěvků moje polička 06. října 2021 08:26

madluša Presne tak. Taky jsem myslela, že když to vznešeně nazývají fritéza tak to bude jako u smaženého. Samozřejmě hodně záleží na tom kolik se tam "stříkne" oleje, myslím na tu surovinu. Ale jako smažené to prostě nebude. 

Offline madluša
Avatar
118 příspěvků moje polička 06. října 2021 10:17

rysamona díky za odpověď, ušetřím

Offline Peetra1
Avatar
233 příspěvků moje polička 11. října 2021 10:02

Prosím, máte někdo zkušenosti - žehlička vs parní generátor? Žehlička mi dosluhuje, potřebuji nutně novou, váhám nad generátorem, ale jak je to s manipulací? Je rozkládání náročné? A asi je potřeba na něj jiné speciální prkno? Předem díky za postřehy, vůbec si nevím rady

Offline slniecko admin
Avatar
17589 příspěvků moje polička 11. října 2021 12:28

Máte niekto multicooker?

Má to zmysel pre vyťaženú študentku - vegetariánku? Lebo sme to dnes kukali v elektre a najprv bola nadšená, potom videla samé gombíky "meat" a "fish" a keď som teraz pozerala recepty k  tomu, tak tiež skôr mäsové...

A ešte - koľko to treba obsluhovať? Je možné niečo ako - očistiť, nakrájať, nasypať, odísť na vyučovanie a prísť k uvarenému jedlu?

Lama_z_Lana náhodou, ak si dobre pamätám?

Offline Makara
Avatar
2237 příspěvků moje polička 11. října 2021 12:30

Nevím, co myslíš tím rozkládáním. Já mám tento Philips.a nic nerozkládám. Manipulace s ním je odpovídající tomu, že je to fakt dost velký krám. Původně jsem měla prkno a žehličku v ložnici ve skříni a vždycky (teda tak jednou za měsíc, protože co jen trochu lze, tak nežehlím) si to rozložila do obýváku k televizi.

Parní generátor se mi za a/nechce strkat do skříně (bo je dost velký) a za b/ se mi s ním nechce manipulovat nad parketami. Takže trvale bydlí v prádelně na sušičce a já si místo televize pouštím podcasty. Prkno používám běžné. Vlastní žehlení je o něco snažší a účinnější, ale nepřijde mi významně rychlejší, jak jsem někde četla.

Takže jestli máš prostor, kde může stát bez uklízení, a neřešíš cenu, tak do něj jdi, ale nečekej zázraky.