Domáce spotrebiče

13. ledna 2018 14:47
Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 01. ledna 2021 14:04

999 no, už si na to dávam pozor, ešteže notebook mám odolný, ten už tiež párkrát popadal. :D Telefón vydržal rôzne extrémne pády, ale stenu už nie. :)

Offline 999
Avatar
17540 příspěvků moje polička 01. ledna 2021 14:56

viktorka_od splavu paktofonika Mně to nepadá, ale rodina je v napětí :-).

Offline Catherinne
Avatar
9821 příspěvků moje polička 02. ledna 2021 15:39

999 ježíš, tohle mi dělá spousta lidí v kadeřnictví a já pak trnu hrůzou když přes ně přehazuju pláštěnku. Že ho shodím.

Offline JankaM
Avatar
2386 příspěvků moje polička 17. ledna 2021 06:46

Stará Bravoska dosloužila a potřebuji něco nového. Aby se v tom upeklo kuře, brambory, zelenina, sekaná atd. U Bravosky mi nevyhovovalo že neměla ploché dno. Kdyby to umělo i buchty byla bych ráda. Použití tak jednou týdně a trochu skladné, budu uklízet do šuplíku. Děkuju za tipy. 

Offline continuity
Avatar
33548 příspěvků moje polička 29. ledna 2021 21:33

Pěnič/ šlehač mléka?

Nemusí být velký, stačí na 1dcl mléka, ale určitě nechci takový, co má tu šlehaci pružinku na osce, která vede z vicka. Zlobí to strašně. 

Offline continuity
Avatar
33548 příspěvků moje polička 29. ledna 2021 21:34

JankaM a co remosku?

Offline Candance
Avatar
5342 příspěvků moje polička 07. února 2021 11:14

Mam nekolik dotazu- potrebuju paru v susicce?

Offline Candance
Avatar
5342 příspěvků moje polička 07. února 2021 11:14

Na co davat pozor pri vyberu indukce?

Offline Candance
Avatar
5342 příspěvků moje polička 07. února 2021 11:15

Pyrolyza asi lepsi nez parni samocisteni?

Offline Candance
Avatar
5342 příspěvků moje polička 07. února 2021 11:17

Jdou AEG, Electrolux ok? 

Chapu ze Miele, Bosh jsou lepsi, ale mam pro tyto znacky nejake duvody, ktere je mozne zmenit. Spis me zajimaji recenze a tak.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 07. února 2021 11:35

Candance my máme troubu, mikrovlnku a indukci Electrolux čtyři roky. S troubou jsem spokojená. U mikrovlnky mi přijde, že hřeje docela nerovnoměrně a pomalu, ale je otázka, jestli jiné jsou lepší, nikdy před tím jsem neměla vestavnou. Indukci nemám co vytknout.

AEG máme lednici, s ní jsem taky spokojená. Má defrost v mrazáku i lednici, funguje dobře, nic jiného u ledničky nepotřebuju.

Offline Pinot Noir
Avatar
24414 příspěvků moje polička 07. února 2021 11:37

Candance máme indukci AEG, jsem s ní velice spokojená. Možná už je to dnes u všech standardem, ale jestli ne, pohlídala bych si, aby Booster byl na všech plotnách. Kamarádka má desku s Boosterem jen na jedné plotýnce, a to je hroznej voser. 

Offline DruI
Avatar
3238 příspěvků moje polička 07. února 2021 12:46

Candance My máme všechny spotřebiče AEG nebo Electrolux a bez problémů.

Páru v sušičce máme, ale máme ji čtyři roky a zatím jsem se nedostala k tomu ji vyzkoušet, tak netuším, jestli je potřeba :o)

Online viktorka_od splavu
Avatar
46034 příspěvků moje polička 07. února 2021 13:00

Candance ja bych akorat doporucila zamyslet se jestli nutne potrebujes mit treba v kuchyni vsechny spotrebice jedne znacky. sice se to nabizi, i kvuli designu, ale ja s tim mam zkusenost spatnou. i prodejce nas upozornoval, ze zadna ze znacek i kdyz dela "vse" tak nema vse ve srovnatelne kvalite.. takze ja treba bosch muzu doporucit indukci, lednicku, asi i mycku pac jsme zrejme meli smulu na vadny kus.. ale troubu ani mikrovlnku ne.

Offline Candance
Avatar
5342 příspěvků moje polička 07. února 2021 13:55

viktorka_od splavu ne, nemusi to byt stejne. Mycka bude vestavena,,pracka a susicka v pradelne. Jen troubu a mw stejnou znacku. Na indukci stejne  znacky netrvam

Online Sweet Potato
Avatar
34793 příspěvků moje polička 07. února 2021 14:51

Candance Mám parní samočištění, spíš "samočištění". Žádný zázrak

Online viktorka_od splavu
Avatar
46034 příspěvků moje polička 07. února 2021 14:58

Candance my jsme pračku měnili za posledních osm let čtyřikrát, to je teda celkem zoufalství, teď AEG a zatím drží. sušička bosch mezitím trpělivě celou dobu jede, jednou byl potřeba servis ale jen čištění. a tu myčku jsme po snad čtyřech opravách a neustálých problémech koupili miele z té nejnižší řady, tam ten cenový rozdíl není až takový, a jsem z ní teda poměrně nadšená. začínám šetřit na tutéž pračku

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 10. února 2021 16:34

Candance nevím, co je parní čištění, ale pyrolýza je pro mně vynález století (spolu se sušičkou). Jinak máme všechno kromě lednice a digestoře AEG a bez problémů. Teda problémy měla myčka, ale prý to byla tehdy nějaká špatná šarže a nakonec i tak vydržela skoro 8 let.

Teď mám novou pračku a strašně si užívám, že do ní nemusím mlátit, aby začala prát, a že když zvolím program, můžu si být jistá, že opravdu na ten program pere

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 20. února 2021 22:17

Potřebuju malý pohotovostní vysavač. Nechci akumulátorový. Dyson Big Ball by byl dobrý? Nebo nemáte tip na tyčový, ale se šňůrou? Chci to na pavučiny, rohy, zákoutí, schody ...

Offline Ginger
Avatar
1096 příspěvků moje polička 21. února 2021 09:23

Candance krome boost funkce na vsech plotynkach indukcni desky mi jeste moc vyhovuje funkce spojovani vatnych zon do jedne. Hodi se treba pro obselnikovou grilovaci panev.

a v baraku mame vestavne kuchynske spotrebice od Elektroluxu a za tech 13 let jsme opravovzli 2x mycku a v zaruce se menila lednice (vadne chlazeni). Nova funguje vic jak 10 let bez problrmu.