Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 24. května 2022 08:16

Cim to je, ze u mna Murphyho zakony funguju 100%. Viac ako mesiac sa Olivoa v noci len nakoji a hned aj zaspi, ale dnes, ked mam pred sebou poldnove pojednavanie a predtym este soferovanie, tak sa musi v noci zobudit a mat 1,5 hodinove bdele okno. 2 tyzdne dozadu to iste. Spala som 3,5 hodiny, prerusovane . Esteze mam kupene energetaky pre pripad nudze, dnes sa hodia.

Offline DruI
Avatar
3307 příspěvků moje polička 24. května 2022 08:27

Vari Lituju tě, já měla dost podobnou noc, bohužel rum nepiju. Ale teda pokaždé když jsem uspaného syna položila, aby se během deseti vteřin znova probudil, dala jsem si kus sýra. Já se teda nedivím, že nehubnu

Offline DruI
Avatar
3307 příspěvků moje polička 24. května 2022 08:30

DrowRanger Já myslím, že to ty děti z rodiče vycítí, že by potřeboval, aby usnuly a spaly. U nás to teda taky funguje stoprocentně, protože se nedokážu hodit do řádného zenového klidu :o)

Offline Mohučanka
Avatar
6407 příspěvků moje polička 24. května 2022 08:32

DrowRanger prosím tě, pochopila jsem správně, že Olivia se dokáže kojit jen v ložnici a že kvůli tomu nepojedete na dovolenou? Jak tedy zvládáš tu práci? 

Jinak lituju, zákon schválnosti funguje vždy a všude

Offline Vari
Avatar
1638 příspěvků moje polička 24. května 2022 08:43

DruI Ja ho taky nepiju, ale ted nad nim vazne uvazuju. :-D Navic ma ted malej super urvany obdobi i pres den, ma jediny stesti, ze si jeste netroufam ridit a sockou bych od nas k babyboxu s dvojcatovym kocarem asi nedojela. 

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 24. května 2022 08:46

Mohučanka pracu solichame s muzom ako to ide, ona uz vacsinou spi v noci celkomndobre s 1-2 kojeniamo, ale vcera si isla...takze cez den ak sa mi podarinod nej odist kym spi, rpbim vtedy, po nociach a obcas aj popri nej, ked sa hra na podlozke.

A ano, dobre chapes, Olivia sa koji na jedinom mieste v nasej spalni. Uz 3x sme boli na navsteve i svokrovcov a zakazdym sme odtial museli s Oliviou odist, lebo dostala hysterak a odmietla sa kojit. Pritom ludi sa nejak neboji, vyslovene jej ale vafi zmena prostredia .

Dovolenku uvidim ci zrusime, ideme 2 tyzdne predtym na Siravu, ak sa cestou nakoji, tak to riskneme, ak nie, tak presunieme let na dalsi rok (nastastie odeme k sestre, takze len presun leteniek a tie som prezieravo poistila.). Ja na toto jej kojenie/nekojenie vobec neviem ako reagovat, Artur sa bal ludi ale prsnik nikdy neodmoetol, naopak sa na nom ukludnil .

DruI je to mozne, majh na to uplne radar.. 

Offline Mohučanka
Avatar
6407 příspěvků moje polička 24. května 2022 09:20

DrowRanger aha, ona už je vlastně větší, já si samozřejmě představila sebe, jak kojím po dvou hodinách, to bych nevylezla ani na zahradu

Tak držím palce, já si doteď taky myslela, že to mlíko je pro dítě důležitější než místo...

Offline letfenixa
Avatar
8065 příspěvků moje polička 24. května 2022 10:00
Offline continuity
Avatar
33835 příspěvků moje polička 24. května 2022 10:45

Pinot Noir díky za tip na tu Bulovku. Tři bližší nás vykopli, jen jsem otevřela pusu. 

Offline Pinot Noir
Avatar
24603 příspěvků moje polička 24. května 2022 11:01

continuity mně teď říkala dětská lékařka, že ta Bulovka je dobrá, ty lékařky že tam jsou milé, že je to dobrá volba. 

Offline continuity
Avatar
33835 příspěvků moje polička 24. května 2022 11:13

Pinot Noirsnáď to nějak dopadne. Uvidíme, stavím se tam dnes pro ten papír,snad tam bude napsáno, co má přesně zvýšené, takto nevím nic. Pak můžu zavolat i tetě, co je pediatr, co si o tom myslí.

Kdyby jí tato pecliva doktorka nebrala krev, na nic se nepřijde, tak třeba bude stačit jód. Tohle dítě zrovna i roste normálně. 

A má málo Dečka, ale prý půlku toho, co by měla mít a to do ní tlačím od podzimu. 

Offline ziginka
Avatar
678 příspěvků moje polička 24. května 2022 11:26

MPLee Existuje Urinal sirup - stava z brusinek - pro deti od 1 roku. Nase doktorka nam ji doporucila, kdyz jsme meli podezreni na zanet u dcery. Jinak by stalo za to vysetrit moc.

EDIT: Ted koukam, ze jdu s krizkem po funuse.

Offline Pinot Noir
Avatar
24603 příspěvků moje polička 24. května 2022 13:07

Přihnala jsem se s jazykem na vestě z kanclu, abych nenechávala nemocné dítě babičce na krku moc dlouho, a sotva za ní zaklaply dveře, volali ze školky, ať přijdu pro Ríšu, že má teplotu a je mu špatně.

Offline Malenge
Avatar
4281 příspěvků moje polička 24. května 2022 13:14

Pinot Noir  chudák ty, chudáci kluci, to je fakt strašný, drž se

Offline continuity
Avatar
33835 příspěvků moje polička 24. května 2022 13:17

Pinot Noir no tlapkám.

At už jsou ty nemoci konečně pryč. 

Offline Pinot Noir
Avatar
24603 příspěvků moje polička 24. května 2022 13:36

Malenge continuity ještě jsem před učitelkami za blbou krávu, protože jeli na výlet do policejního muzea, což jim jeho nevolnost značně zkomplikovala, a Ríša neváhal a řekl, že mu bylo špatně už ráno.

Přičemž ranní rozhovor byl:

On: mami, bolí mě břicho. Já: nemáš kakání? On: mám (a vyprodukoval pořádnou hromadu). Já: ještě tě bolí břicho? On: ne.

A šli jsme, úplně jsem to vypustila, normální téměř každodenní situace. Ale co si o mně učitelky myslí, jsem na nich teda viděla.

Offline Len
Avatar
2242 příspěvků moje polička 24. května 2022 13:39

Pinot Noir Ty máš poslední dobou naloženo. Ještě v kombinaci s novou prací. Ať už ty nemoci táhnou! 

Online Karja
Avatar
36017 příspěvků moje polička 24. května 2022 13:41

Pinot Noir Určitě byly jen zpruzene z té komplikace! Moje dcera hrozně kecá a učitelky to asi vedi, že ty děti melou páté přes deváté, co je zrovna napadne a nejde to brát moc vazne. No chudák ty, já myslím, že to musíš teď prostě vydržet úplně na dřeň, příští rok to už bude lepší! 

Offline Malenge
Avatar
4281 příspěvků moje polička 24. května 2022 13:46

Pinot Noir no parada, to je fakt situace  hlavně, aby to bylo co nejdřív pryc a kluci v poradku, učitelky to nepochybne přežijí a odsudky ať si holt užijí, pokud chtějí, domácnost s vámi nesdílí, tak nemůžou vedet, jak to bylo.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 24. května 2022 14:04

Pinot Noir doufám, že učitelky neberou vážně všechno, co děti řeknou. To neřeš, zítra zas řekne někdo něco jiného. Hlavně ať to rychle překlepete!