Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline tv
Avatar
3540 příspěvků moje polička 31. března 2020 10:18

Pinot Noir to je teda rozkosnik!se nedávno narodil, ne?

Offline Pinot Noir
Avatar
24484 příspěvků moje polička 31. března 2020 10:21

tv přesně! Ještě že my tak rychle nestárneme, co?

Offline tv
Avatar
3540 příspěvků moje polička 31. března 2020 10:21

Offline DruI
Avatar
3250 příspěvků moje polička 31. března 2020 10:22

Garfie Na zážitky s Eliškou jsem se těšila taky. Ale já ještě doufám, že nás vezme na milost a vrátí se, aby nás poučila jak se to s dětmi správně dělá :o)

Offline tv
Avatar
3540 příspěvků moje polička 31. března 2020 10:22
Reakce na Pinot Noir:

tv přesně! Ještě že my tak rychle nestárneme, co?

po me chtěli docela nedávno v Lidlu obcanku, když jsem byla nakupovat bez dětí.

Offline DruI
Avatar
3250 příspěvků moje polička 31. března 2020 10:22

Pinot Noir Jé, ten je jak sluníčko :o)

Offline Garfie
Avatar
23937 příspěvků moje polička 31. března 2020 10:42

DruI  taky doufám, že to si nenechá uniknout! 

Offline Pinot Noir
Avatar
24484 příspěvků moje polička 31. března 2020 10:43

DruI Garfie taky jsem byla na Elišku zvědavá ;)

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 31. března 2020 11:03

Pinot Noir Tak já otevřela zprávy, vytočila jsem se, pak jsem se vytočila na sebe, že tam lezu, ale pak jsem šla sem a tady tak krásně kouká Viki! Dík

A taky jsem byla zvědavá na "Elišku"...

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 31. března 2020 11:24
Reakce na DruI:

Garfie Na zážitky s Eliškou jsem se těšila taky. Ale já ještě doufám, že nás vezme na milost a vrátí se, aby nás poučila jak se to s dětmi správně dělá :o)

​No to se právě nevrátí, protože se sem už nedá registrovat. 

Leda by ji admini odemkli původní profil. 

A taky jsem byla zvědavá na dojmy z mateřství. 

Offline dzizisketa
Avatar
7452 příspěvků moje polička 31. března 2020 11:27

Fakt musíme pořídit zatemňovací závěsy. Dneska vstal už v sedm, bylo mi jasné, že nedospalý, ale že to zalomí v deset, na to jsem nebyla připravená. 

Offline Gatita
Avatar
7156 příspěvků moje polička 31. března 2020 11:37
Reakce na MP Meri:

​No to se právě nevrátí, protože se sem už nedá registrovat. 

​jako ze se uz nenabiraji novi uzivatele? Tak to jsme teda vip klub, kdyz mame numerus clausus

Offline Sweet Potato
Avatar
34833 příspěvků moje polička 31. března 2020 11:38

MP Meri Proč se nedá registrovat? Karanténní opatření?

Offline Aranel
Avatar
4511 příspěvků moje polička 31. března 2020 11:43

Sweet Potato V tom případě jsme rodina

Offline rasaNori
Avatar
7732 příspěvků moje polička 31. března 2020 12:09

dzizisketa uz v 7:D sara v 6 a v 8 uz zase spala, baroule vstavala v 7:45:)

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 31. března 2020 12:30

Gatita Sweet Potato To už trvá pár měsíců, psali o tom admini do adminského vlákna, nějaké opatření proti robotům. Proč se to už dávno nespustilo vědí asi jenom oni. 

Offline dzizisketa
Avatar
7452 příspěvků moje polička 31. března 2020 15:28

rasaNori

HHehe, já vím, že je to ve srovnání s jinými banální, ale on potřebuje aspoň těch 11 hodin v kuse, jinak mu to úplně rozhodí rytmus. 

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 31. března 2020 19:47

Nesuďte mě, jedeme už 4 týden karntény, kdy jsme byli venku s dítětem asi 2x45 minut ... Napadlo mě, že bych prostě někam vyjela na výlet. Auto mám, tak mi to přijde bezpečné, kdybych jela ve všední den, tak snad nikde nikdo nebude, nebo je všude plno? Blbý je, že nejsem místní a vůbec to tu neznám.

Nemáte nějaký tip? Představa je taková, že to bude na sever/východ od Prahy, tak třeba třičtvtě hodiny max daleko. Představuju si, že prostě někam přijedu, zaparkuju, dítě dám do kočáru a projedeme se lesem/loukou, čímkoli. Asi to tam ani nemusí bejt nijak zblášť hezký, už je mi to fakt jedno, hlavně, aby tam nebyli lidi. Nebo je to blbost?

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 31. března 2020 19:52

MP Meri podle mě to blbost není. Kam jet neporadím, ale asi bych se podívala do mapy, kam se dá dobře dojet, je tam cesta vhodná pro kočár a není tam nic zajímavého. Na takovém místě podle mě moc lidí nepotkáš, navíc si myslím, že pokud se jenom minete na cestě, tak je riziko nákazy minimální.

Offline continuity
Avatar
33702 příspěvků moje polička 31. března 2020 19:56

MP Meri normalne vyjed. doporucuji ty Brdy, hlavne jizni cast, jak to je byvaly vojensky protor je tam hodne asfaltek, na kocar idealni, my ted byli o vikendu a i to se dalo. v tydnu to bude unosne i jinde, klidne nekde kolem Mnisku a tak.

vyhla bych se ted uplne turistickym atrakcim Svaty Jan, Karlstejn, tam uz obce dost blbnou s parkovistema a pod. 

nebo ze Srbska do Berouna a zpet, je tam hezka cyklostezka, taky na kocar v pohode a je to tam hezke, muzes cestou zkouknout skaly. v lete a o vikendech tam byva narvano, ted si myslim, ze pocasi prilis na lezeni na skalach neni, nemuselo by to byt nikterak strasne. 

EDIT: pokud bys jela do tech Brd v tydnu, tak se podivej, nektere casti mohou byt uzavreny!