Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline continuity
Avatar
33833 příspěvků moje polička 20. února 2020 22:14

Tabea můžeš ten first bike, na tom může dvouleté dítě vesele jezdit. 

Offline Pinot Noir
Avatar
24601 příspěvků moje polička 20. února 2020 22:15

dynda Jsem zvědavá, jak dlouho ho bude ten náš používat. Už rok jezdí na koloodrážedle (máme Yedoo Too Too), ale na ten plasťák sedne aspoň jednou denně, kolena pod bradou sice, ale miluje ho

Offline Pinot Noir
Avatar
24601 příspěvků moje polička 20. února 2020 22:16

Tabea Je nízké, i to větší. Však už rok jezdí na odrážedle s pneumatikami a brzdou.

Offline dynda
Avatar
7280 příspěvků moje polička 20. února 2020 22:18

Pinot Noir 

Ten náš je konzerva, už ho několik měsíců připravujeme na to, že na jaře zkusí first bike, tak snad to klapne. Ještě jsem si vzpomněla, že nejdřív enduro několik týdnů jen vodil za řídítka po zahradě. 

Online Tabea
Avatar
4726 příspěvků moje polička 20. února 2020 22:24

continuity Dcera má puky (2 kola), teď ke třetím narozeninám dostane kolo. 
Jen mě to zarazilo, že by z tý plastový motorky byl další level už kolo. Ale já ji teda naživo viděla asi jen jednou...

Jinak teda souhlasím, že pukylino není na žádný velký trasy, tak po bytě nebo na zahradu.

Offline Mrakoplas
Avatar
8851 příspěvků moje polička 20. února 2020 22:25

Nas krpcek jazdil chvilu na plastovej motorke, teraz tiez na podobnej a nemieni sa jej vzdat lebo ma vzadu košík! Vyzera ako taky dochodca na trojkolesovom bicykli ale aspon si tam vozi auticka a male nakupy :) V pivnici uz rok caka early rider ale neviem ci nan na jar konecne presedla, je dost maly a nie velmi zdatný na tieto veci, aj s tou motorkou zacal az v dvoch rokoch

Offline žluťásek
Avatar
7651 příspěvků moje polička 20. února 2020 23:42

Náš (zítra tříletý ) jezdí pořád na plastovém enduru, tom větším. Má ho akorát, z First biku ještě pořád moc dobře nedosáhne.

To je vtipné, jak jsou ty děti úplně odlišné. Náš teprve začal na podzim poradne jezdit na motorce, jeho vrstevníci už pomalu začnou přesedlávat z First biku na kolo :)

Offline notna
Avatar
6574 příspěvků moje polička 21. února 2020 00:01

žluťásek K first biku se dají koupit snižovací adaptéry. 

Offline žluťásek
Avatar
7651 příspěvků moje polička 21. února 2020 00:02

notna vím, ale kupovat je nebudeme. Než doroste, stačí motorka. 

Offline notna
Avatar
6574 příspěvků moje polička 21. února 2020 00:04

žluťásek To chápu. My je využili hodně, určitě přes rok.

Offline letfenixa
Avatar
8062 příspěvků moje polička 21. února 2020 04:38

Vlani som syna vzala do školy na karneval, tak teraz odmieta sa zúčastniť akéhokoľvek iného, lebo nemá rád hluk.

Online Tabea
Avatar
4726 příspěvků moje polička 21. února 2020 06:27

žluťásek Všechno nejlepší k narozeninám malý žluťásku a na motorce hodně kilometrů bez nehod.

Offline žluťásek
Avatar
7651 příspěvků moje polička 21. února 2020 08:17

Tabea děkujeme, to je dnes úplně první přání

Offline Pinot Noir
Avatar
24601 příspěvků moje polička 21. února 2020 08:22

žluťásek Všechno nejlepší!

Ten First bike už máte? To Yedoo Too Too je podle mě nižší (pak se dá samozřejmě zvyšovat sedlo jako u klasického kola). 

Offline Mrakoplas
Avatar
8851 příspěvků moje polička 21. února 2020 08:36

Pinot Noir chcela som si to vygoluglit ale teda ani prepísať ten nazov neviem

Offline žluťásek
Avatar
7651 příspěvků moje polička 21. února 2020 08:39

Pinot Noir děkujem!

Máme, koupila jsem ho už začátkem podzimu trochu ukvapeně. Ale on do něj doroste a zatím si užije tu motorku, nejezdí na ní moc dlouho. 

On bude celej po mně, místo kola radši číst knížku už přečte všechny názvy stanic metra, zastávky autobusů a tramvají v okolí, z písmen sestaví spoustu slov, naťuká si co chce do Wordu, něco málo umí napsat rukou na papír. Teď je v tom úplně ponořený, většinu dne se zabývá písmeny. Na kolo vůbec nemá kapacity

Offline Pinot Noir
Avatar
24601 příspěvků moje polička 21. února 2020 08:48

Mrakoplas Normálně, jedu tů tů

žluťásek Tak to je fakt vtipný, jak jsou různí. Náš umí namalovat jenom koleje, tužku drží jak motyku

Offline žluťásek
Avatar
7651 příspěvků moje polička 21. února 2020 08:56

Pinot Noir náš teď začal víc kreslit, že už se to dá docela poznat. Sluníčko včetně obličeje a paprsků, auto a autobus už umí hezky, tuhle poprvé nakreslil postavu. Byla to taková hodně dlouhá spermie s vykulenýma očima a malinkou pusou

Byli jsme na tříleté prohlídce a syn tam odmítal spolupracovat při kontrole zraku na ty houbičky a domečky. Tak prosím sestru, že už umí abecedu, ať mu to vymění za písmena. Koukala trochu blahosklonně, ale ok a už to jelo. To je C jako citron, T jako tatínek, K jako kočička, O jako oko... pak se šel měřit, kouká na ten metr a začne hulákat, tady je napsáno ninety, to je devět a nula, tak to je devadesát

Offline Malenge
Avatar
4281 příspěvků moje polička 21. února 2020 09:17

žluťásek Všechno nejlepší! Už je to velkej chlap

náš už od Vánoc jede xkrát denně jako kolovrátek: mami, kdy už mi budou 4? Naštěstí to bude trvat už jen měsíc

Offline žluťásek
Avatar
7651 příspěvků moje polička 21. února 2020 09:28

Malenge děkujeme! Syn o té oslavě taky mluvi už od vánoc. Pořád si trochu plete ty příležitosti s dárky, tak říká, že mu budou tři roky, bude mít dort a svíčky a balónky a pak zazvoní zvoneček, přijde Ježíšek a přinese mu dárky