VIP zjevy

14. srpna 2014 20:26
Offline marieu
Avatar
4483 příspěvků moje polička 02. prosince 2021 11:04

miminko je překrásný, zase mám poslední dobou cuká

edit (předčasně odesláno z půlky smazané): cukání z miminek.  Naštěstí si pak hned vzpomenu na všechny ty kolik, zuby, noční vstávaní, vzdory a aktuálně offline učení doma a jsem vyléčená... jméno samozřejmě předpokládatelný, nepřekvapivý.

Offline notna
Avatar
6544 příspěvků moje polička 02. prosince 2021 11:17
Reakce na Klara:

notna tak Lela se jmenuje Lenka :)

​Vzhledem k jejímu věku jsem si nemyslela, že by Lela bylo občasnké jméno. Tehdy by to byl asi bizár. Ale dcera se už jmenuje nějak podobně, myslím. Lulu? To v pozdějším věku taky nic moc z mého pohledu. 

tina Rocky u manžela bych klidně říkala. Já měla před lety problém u kamarádčina přítele. On byl Bob a já do té doby znala jen Boba z Twin Peaks. To bylo hrozný, než jsem si zvykla :-D

A ještě teda novorozenec jménem Bivoj. to mi taky chvíli trvalo. Ale už je to pár let a teď mi to nepřijde vůbec divný. Ale já jsem příznivec neopakujících se jmen. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 02. prosince 2021 11:20

Jos no jo vlastně, pardon za mou neznalostv tom případě je rocky jasná volba

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 02. prosince 2021 11:22

notna bob je Robert, ne? Nebo Bohumil. Dcera je Liliana, říkají jí lili, to mi přijde normální. Já teda nemám ráda jmeno Ella, to mi pro dospělou ženu přijde divný.

Offline notna
Avatar
6544 příspěvků moje polička 02. prosince 2021 11:50

Evaeva Je to Bohumil. Nnemel to jméno rád, nikdo jsme dlouho netušili, z čeho ten Bob je zkrácenina :-) Lily, Lili, Lela je fajn, akorát u těch starších žen mi to nesedí. Když je to zkratka, tak mi to přijde v pohodě. Ale ono až těm, co jsou fakt jen Lulu apod bude 60, tak to už budeme zase zvyklí :-)

Offline Magráta
Avatar
7771 příspěvků moje polička 02. prosince 2021 12:43

notna Bob z TP je noční můra!! scénu v tom obýváku jsem z hlavy nevymazala dlouho :-) (nebo jak číhal za tou postelí..)

ale ještě tam hrál Bobby

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 02. prosince 2021 13:11

notna no mě ta lili v anglicky mluvících zemích nepřijde špatná. Lulu, Lola na tak je děs

Online rasaNori
Avatar
7733 příspěvků moje polička 02. prosince 2021 13:14

notna lulu byla ta milenka, ne? 

Offline Karja
Avatar
35861 příspěvků moje polička 02. prosince 2021 13:19

notna já mám taky kamaráda Bohumila a nemá to jméno rád a má z něj prezdivku. Mně přijde hezké. Jako fakt hezké,neříkám, že bych ho dala svému dítěti, ale líbí se mi.

rasaNori No jasně, Lulu milenka z Nemecka, už jsem se bála, že to vím jediná! 

Offline Sweet Potato
Avatar
34833 příspěvků moje polička 02. prosince 2021 13:58

Magráta Boba z TP neznám. Ale Bob (či Bobeš) je pro mne jedna z nejhorších variant jména vůbec. Náš známý je Robert, okolím zván Bob, kroutěj se mi z toho palce, vyslovit to prostě nedokážu.

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 02. prosince 2021 14:03

Sweet Potato Bohoušům se u nás říká Bobe běžně, ale Robertovi by mě to teda nenapadlo

Offline tina
Avatar
5869 příspěvků moje polička 02. prosince 2021 14:08

Znám jednoho Bohumila a tomu se říká Bohouš. A mně se strašně ale fakt strašně nelíbí jméno Laura a není k tomu žádnej důvod v podobě nějaký blbý asociace atd.

Offline Gatita
Avatar
7156 příspěvků moje polička 02. prosince 2021 14:17
Reakce na Pinot Noir:

tina nevadilo. Takový Sebastián mi jde z pusy mnohem hůř, a kolik jich dnes je!

​mne taky. Pritom plna verze toho jmena je pekna. Ale je z toho pak Sebik. A mne vzdycky nabehnou divny asociace, seborea, nudle u nosu a tak. Pritom takovy hezky jmeno.

Offline notna
Avatar
6544 příspěvků moje polička 02. prosince 2021 14:22

Magráta No právě! S takovým jménem se pak těžko kamarádí Ale už dobrý. Je teda že začátku mi to fakt nešlo přes pusu .

rasaNori Tak to je dobrý. On má manželku Lelu a milenku Lulu? Ale tak zase je chlapec konzistentní. A jak jmenuje dcera? To bylo něco podobného.

Offline notna
Avatar
6544 příspěvků moje polička 02. prosince 2021 14:24

Karja Bohumil se mi taky líbí. 

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 02. prosince 2021 14:35
Reakce na tina:

A mně se strašně ale fakt strašně nelíbí jméno Laura a není k tomu žádnej důvod v podobě nějaký blbý asociace atd.

​Takhle já to mám se Soňou a Eliškou 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 02. prosince 2021 14:56

tina mě Laura nevadí, ale už jsem slyšela variantu Lála

vanilka můj strejda je Robert, říká se mu Rob. Ale v Dallasu ten Boby byl Robert, ne?

Offline Sweet Potato
Avatar
34833 příspěvků moje polička 02. prosince 2021 15:10

Evaeva Lálu znám, je to Vladimíra po tatínkovi. Je už jí přes 60 a jako Lála už asi dožije.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 02. prosince 2021 15:14

Sweet Potato já právě potkala Lálu - Lauru, asi šestileté dítě

Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 02. prosince 2021 15:22

A nevznikla ta Lála jako zkomolenina z detstvi? Takhle mam stryce, odjakziva Idyš. Nikdo mu nijak jinak nerekl, jsem povazovala jmeno za trochu exoticky vystrelek. Temer az v dospelosti jsem zjistila, ze je Jindrich a takto si rikal jako decko.  Tak a ted me tu odhali nekdo z rodiny.