VIP zjevy

14. srpna 2014 20:26
Offline slniecko admin
Avatar
17621 příspěvků moje polička 19. listopadu 2021 22:15

Raumshiff Enterprise a Star Trek...na rôznych kanáloch a dlho som nemohla prísť na to, či je to to isté len iné série, alebo rôzne seriály. A ešte nejaké anime o nejakej volejbalistke (inak teda to sa mohlo podľa mňa porovnať s kadejakou Jednoducho Máriou), dosť ma dorazilo, keď som to našla v dcérinej školskej práci o histórii japonskej popkultúry....

Offline continuity
Avatar
33839 příspěvků moje polička 19. listopadu 2021 22:20

Karja oni to zas až na vyjímky nejsou žádné mozkové trusty. Myslím, že jim to žádné extra trápení nezpůsobuje. 

Offline Kokoska
Avatar
28416 příspěvků moje polička 19. listopadu 2021 22:23

Zarinya jo, Paloma! Moje oblibena scena, kde ten vlasatej zarlivec na ni s nozem v ruce řve, jak uz nesnese, ze neni jeho, ze ji nemuze videt s jinym, ze to musi skoncit.... a tim nozem... si usmikne culik

Offline Isca
Avatar
4471 příspěvků moje polička 19. listopadu 2021 22:28

K latino telenovelám přihazuju ještě Rosalindu

Offline Karja
Avatar
36019 příspěvků moje polička 19. listopadu 2021 22:31

continuity No, to teda nejsou:-D. 

Offline JankaM
Avatar
2401 příspěvků moje polička 19. listopadu 2021 22:40

crazydaisy to je hezký, dodneška se mi líbí chlapi s vlasama. Ale samba jsem tedy nepřesvědčila

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 19. listopadu 2021 22:42

Karja My nekoukame taky skoro na nic, muz ma porad Dva a pul chlapa, Valka skladu, nejake zastavarny a tak. Sileny. A dneska jsem mu pustila Hru na olihen a mam zavislaka, skemra uz asi o 4.dil. 

Pretty little liars znate nekdo? Tim jsem odkladala uceni na vysoke. Uplne stupidni, ale hezke obleceni

Offline Karja
Avatar
36019 příspěvků moje polička 19. listopadu 2021 22:44

Jos Na to jsem se asi dívala. Ale já hrozně zapomínám, jak tu někdo vytáhl ten konec BH90210, tak to bylo fakt oslnivý! 

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 19. listopadu 2021 22:46

Jos ježiš ty zastavárny má muž taky rád, teď objevil strážce australské hranice, celníci na letišti chytají lidi, co převáží drogy a vezou do Austrálie mákresp. všechno jídlo. Pro mě nuda největší. Ale nekouká se na to každý den, tady jsou jistota spíš přátelé.

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 19. listopadu 2021 22:47

brrr Ale pozor, MASH je neco nadcasoveho, takovy Olymp mezi zminenymi dily. A uvodni intro. Suicide is painless, it brings on many chaiges...jsem mela roky jako vyzvaneni. A jeste Alan Alda

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6133 příspěvků moje polička 19. listopadu 2021 22:47

Jos joo..lharky jsem objevila na stazi a psala u nich diplomku

Ale teda ten konec, ten teda dojebali kralovsky

Ja ted uz vyhlizim novou serii Selling Sunset na Netflixu

Botox se mi teda vali az do kuchyne - ale ty baraky, ty baraky! 

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 19. listopadu 2021 22:49

Karja BH jsem nevidela asi ani dil. A Gilmorky jen pr dilu, ale hrozne me stvaly, jak produkovaly takovy nekonecny proud vedomi a muj mozek to nebyl schopen pobrat a vyhodnotit

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 19. listopadu 2021 22:50

Jos mash je fakt klasika, ten mají rádi třeba i moji rodiče, kteří neviděli ani přátele a z výše zmiňovaných děl akorát mamka sledovala Dalas. Než jednou zjistila, že předchozí asi tři díly se koukala na něčí sen

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 19. listopadu 2021 22:51

Lama_z_Lana Uplny konec jsem asi nevidela, pokazde byla A jina postava a mezitim jsem dostudovalaEvaeva  Bobby ve sprse asi. To jedine si pamatuju. Asi 50dilu je mrtvy a pak njednou vyleze ze sprchy. 

Offline moora
Avatar
7573 příspěvků moje polička 19. listopadu 2021 22:52
Reakce na Jos:

Pretty little liars znate nekdo? Tim jsem odkladala uceni na vysoke. Uplne stupidni, ale hezke obleceni

​Skončila jsem někde u 5. rady, takže vlastně nevím, jak to dopadlo

Offline domenica blogger
Avatar
7986 příspěvků moje polička 19. listopadu 2021 22:53
Reakce na Mrs.Robinson:

Zoufalé manželky už tu byly? A Odpočívej v pokoji?

​Oba skvělý! Docela bych si je dala znovu.

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6133 příspěvků moje polička 19. listopadu 2021 22:54

Jos nedokoukávat, fakt ne. Já furt čekala nějakou pecku, rozuzlení...zlatej konec GoT!

Offline JankaM
Avatar
2401 příspěvků moje polička 19. listopadu 2021 22:58

Já mam ráda to jak otevírají a draží ty sklady v americe, vždycky si představuju co by našli v našem sklepě v paneláku, kolik by tak vydělali

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6133 příspěvků moje polička 19. listopadu 2021 22:59
Reakce na Mrs.Robinson:

Zoufalé manželky už tu byly? A Odpočívej v pokoji?

​Z ranku jako manželky jsem měla ráda Devious Maids a Why Women Kill (stejný tvůrce jako zoufalky). Obojí dobrej relax, super obsazení

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 19. listopadu 2021 23:02

JankaM Zrovna nedávno jsem si to taky představila. My si tu pronajímáme tu starou sušárnu, tam je krámů dost, to by bylo velké zklamání, tři dětské kočárky, vanička, krabice s oblečením, moje sešity z gymplu