VIP zjevy

14. srpna 2014 20:26
Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 18. ledna 2021 14:20

kromě těch dud mě na této osobě fascinuje to, že mi přijde, že čím víc povolené a nevycvičeně vypadající má ruce, tím větší je její potřeba se všude fotit nahatá. asi jako mladá vypadala vysportovaně, ale já ji znám jen z bulváru, kde nosí ty svoje nahaté kýčošaty a ukazuje tu špek na břiše, tu povolená záda.

Offline Klara
Avatar
474 příspěvků moje polička 18. ledna 2021 14:31

Jiná Realita jo, takhle si vysportovaný břicho taky nepředstavuju, asi taky v karanténě moc necvičí

Offline Sweet Potato
Avatar
34813 příspěvků moje polička 18. ledna 2021 14:33

Jiná Realita A kdo to je a proč má mít vysportované břicho? Nějaká sportovkyně?

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 18. ledna 2021 14:34

Jiná Realita to je Kynychova?

Mne na tom jima hruza ta,ze kdyz ani takova sportovkyne tomu neunikne tak jakou ja mam sanci....?

Offline Catherinne
Avatar
9829 příspěvků moje polička 18. ledna 2021 14:37

Sweet Potato 

Kynychová, propagátorka svého cvičení Břišní pekáč. 

Offline dzizisketa
Avatar
7440 příspěvků moje polička 18. ledna 2021 14:39

Klara

MMně se takové břicho líbí, "vysportovaný" je takový blbý termín, neříká nic o tom, jak moc daný člověk opravdu sportuje, ale jen o tom, jak moc viditelné to na něm je. 

Offline Kammila
Avatar
645 příspěvků moje polička 18. ledna 2021 14:47

Klara tak je jí 52 a má tři děti. I na sportovkyni podle mě teda žádná bída. Ono se to moc dobře kecá, ale 3 děti (navíc dvojčata)  s tím břichem zacvičí, ale bohužel jinak než by člověk chtěl. 

Offline Sweet Potato
Avatar
34813 příspěvků moje polička 18. ledna 2021 14:47

Catherinne Ani tak mne nijak neuráží. Jednak jí je 52, jednak i viditelně "nevysportovaná" může být hodně fit. A v podstatě to může být pro spoustu lidí i motivace - že fakt jsou i funkčí těla aniž by musela být jen sval a šlacha.

Druhá věc je, že na to všechno by nemusela pobíhat "jak na sabatu", ale holt ta míra nahoty je dnes dost jinde, než ji mám já.

Offline Klara
Avatar
474 příspěvků moje polička 18. ledna 2021 14:53

dzizisketa Jasně, ale u někoho, kdo svým vzhledem propaguje svoje fitko a přeneseně má motivovat lidi, aby chtěli vypadat jako ona mi přijde že by to právě mohlo bejt viditelnější, u random paní u rybníka by mi to samozřejmě přišlo fajn :)

Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 18. ledna 2021 14:55

Ja teda jako nevim. Jasne, 52 a 3 deti, super postava, ale oblecena, prosim pekne! A kdyz uz se nekdy nekde prezentuju jako sportovkyne a koucka pres brisaky a ony pak ty moje vlastni brisaky nejsou az-tak-moc videt, tak se krucis aspon voblecu... 

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 18. ledna 2021 14:56

Kammila Sweet Potato 

Souhlasím. Než vyrýsovanej pekáč mužatky, radši oblej pupik normální tetiny

Navíc má pořád hezkej ženskej obličej, žádnej babochlap jako většina těch šlachovitejch sportovkyň, o kulturistkách už ani nemluvě.

Offline Sweet Potato
Avatar
34813 příspěvků moje polička 18. ledna 2021 15:01

Klara Jenže pro spoustu lidí by vypadat jako ona bylo super. A může se jim to zdát reálnější a dosažitelnější než jánevimjakšsamýsvalašlacha. 
A mně třeba se to fakt líbí i víc.

Offline Karja
Avatar
35806 příspěvků moje polička 18. ledna 2021 15:04

Jiná Realita Ona rikala nedavno v rozhovoru, ze financne na tom ted neni nic moc. Tak ji to neberme, ze nejak vydelat si musi;-)

Offline Catherinne
Avatar
9829 příspěvků moje polička 18. ledna 2021 15:09

Sweet Potato mně by to nevadilo kdyby propagovala svým cvičením třeba zdravá záda, tak ok, takhle si pomyslím, že by to břicho mohla mít lepší. 

Offline Klara
Avatar
474 příspěvků moje polička 18. ledna 2021 15:56
Reakce na Sweet Potato:

Klara Jenže pro spoustu lidí by vypadat jako ona bylo super. A může se jim to zdát reálnější a dosažitelnější než jánevimjakšsamýsvalašlacha. 

​Vidíš, to je dobrá připomínka, dík za ni. I tím, že mám pocit cvičila někde v televizi, tak má asi cílovku o dost jinde než ty klasicky vypracovaný trenéři (ale stejně mně osobně přijde, že by to prostě mohlo bejt lepší a především bez takovýhle prezentace :))

Offline Luna
Avatar
10437 příspěvků moje polička 18. ledna 2021 15:56

Klara Ja bych tak teda v 52 vypadala docela rada, pokud se doziju. 

Offline Klara
Avatar
474 příspěvků moje polička 18. ledna 2021 16:02

Luna Snad nám ve svých 52 taky postneš podobnou fotku! :)

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 18. ledna 2021 16:22

já jsem původně ani nemyslela to břicho (vůbec jsem nevěděla, že je autorem břišního pekáče). spíš vždycky vidím povolené paže, a že tak úplně nemá postavu na to, aby sebeprezentovala coby cvičitelka takhle nahatá. oblečená nepochybně vypadá nadstandardně. ale ona se tím živí, tak by pro nahatou sebeprezentaci asi měla vypadat ne jen nadstandardně, ale ukázkově. taková halle berry se tím neživí, jen potřebuje vypadat dobře, ale na rozdíl od kynychové se může ukazovat klidně i úplně nahatá, neb to tělo má skoro vysoustružené.

mně vždycky přišla jak cajthamlová, která natáčela pořad o hubnutí a sama měla nadváhu, což mi přišlo vždycky takové nekorespondující. u kynychové mám ten samý dojem.

pokud za tím stojí myšlenka, že ukáže i prosté ženě, že může cvičit i po třech dětech, a cítit se dobře, i když už to není dokonalý, tak mlčím, proti tomu nejde asi nic namítat.

Offline Luna
Avatar
10437 příspěvků moje polička 18. ledna 2021 16:55

Klara  Asi to neni muj styl. V 52 bych uz radsi byla (aspon trosku) uspesnou komiksovou autorkou nez "Lunou v saune" No, drina je teda oboji.

Offline andulka01
Avatar
10658 příspěvků moje polička 18. ledna 2021 17:08

Jiná Realita Klara Akorát si teda myslím, že toto jsou "bulvární" fotky z otužování, to teď dělá každá druhá hvězdička, tak Hanka musí taky. Jinak teda má moc pěknej obličej (fakt nechtějte vědět jak vypadám já když lezu z řeky:)