VIP zjevy

14. srpna 2014 20:26
Offline Sweet Potato
Avatar
34812 příspěvků moje polička 13. zaří 2020 15:30

barbucha Checks&Dogs.

Připomnělo mi to, jak Durrell tuším v Zoo na zámku očekával návštěvu nějaké anglické šlechtičny - mecenášky a představoval si starší dámu v perlách a tvídu páchnoucím po kokršpanělech a s kokršpaněly páchnoucími po tvídu.

Online Ounz
Avatar
19821 příspěvků moje polička 13. zaří 2020 15:32
Reakce na Lama_z_Lana:

A mne se teda libi ten cervenej kostym

​a mně se líbí její manžel

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 13. zaří 2020 16:05

barbucha Kalhotový kostým, který má princezna Victoria na sobě na prvním snímku, je od švédské značky By Malina.

Offline Garfie
Avatar
23900 příspěvků moje polička 13. zaří 2020 16:10

rozarka Já si "dovedu představit", to neznamená "líbí" . Ale fakt je, že zrovna Kora patří mezi ty, co by to zvládly! 

Offline Kora
Avatar
příspěvků moje polička 13. zaří 2020 17:53

Garfie rozarka Ježíš děkuji. Je pravda, že něco podobného mam, akorát ty kalhoty jsou úzký, což se mi, popravdě líbí víc. Ty kostýmy co má V. se mi celkem líbí, jen ty kalhoty bych brala buď úplně úzký nebo uplně široký. Tyhle nedělaj moc hezkou postavu nikomu si myslim.

Offline tina
Avatar
5865 příspěvků moje polička 13. zaří 2020 22:17

Kora me jsi taky hned s tema kostymama napadla, ten tvuj mam jeste v pameti jako moc povedenej outfit. A i tyhle se mi celkem libi, zadnou hruzu nevidim.

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 14. zaří 2020 09:32
Reakce na Ounz:

​a mně se líbí její manžel

​Mně se líbí, resp. víc líbil za mlada (nebo "v civilu"), kdy na sebe resp. na řídnoucí kštici eště neplácal tunu gelu každej den. Ale to je jedna z mála věcí, kterou na Švédech nemusim - tam ten gel patří k dobrému tónu, resp. k "lepší společnosti", pročež v centru nepotkáš bez něj skoro nikoho

Ale bejval to fešák, nedivila jsem se jí

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 14. zaří 2020 09:33

euridike 

To nesluší ani modelce

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 14. zaří 2020 09:38

barbucha

Souhlas, mně se v tom taky nelíbí ani ta modelka, ale podle mě to dělají hlavně ty kalhoty, jak psala Kora – ten střih + délka + kostky – to snad nemůže slušet nikomu… I když možná taková Melania Trump, kdo ví…

Online Ounz
Avatar
19821 příspěvků moje polička 14. zaří 2020 09:54

barbucha mně přijde fášák i teď a klidně i s tim gelem  však jen koukám 

Offline Candance
Avatar
5342 příspěvků moje polička 14. zaří 2020 13:06

Ounz 

Mne se tez libi. Podle me vypada fakt jako aristokrat.

Offline notna
Avatar
6516 příspěvků moje polička 14. zaří 2020 14:13

Pinot Noir711990

Mi to taky přijde dobrý. Akorát bych vzala jiné boty.

Offline Sweet Potato
Avatar
34812 příspěvků moje polička 14. zaří 2020 17:38

Fotoshop, level milión.

A není to fotka z Tinderu, ale z oficiálního dokumentu k státnímu rozpočtu.

Offline Černá kočka
Avatar
1318 příspěvků moje polička 14. zaří 2020 17:48

Sweet Potato Kdo to je?

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 14. zaří 2020 20:21

Sweet Potato 

Elizabeth Taylor žije!

Offline Torrah
Avatar
2570 příspěvků moje polička 14. zaří 2020 20:42
Reakce na barbucha:

Sweet Potato 

Elizabeth Taylor žije!

​krasavice patentní

Offline Kokoska
Avatar
28251 příspěvků moje polička 14. zaří 2020 21:29

Sweet Potato to je skoro lepsi ziva

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 14. zaří 2020 21:52
Reakce na Candance:

Ounz 

Mne se tez libi. Podle me vypada fakt jako aristokrat.

​To má asi po otci, to je docela fešák pořád. Oba rodiče - venkovský pošťáci - jsou moc sympatický.

Offline Karja
Avatar
35795 příspěvků moje polička 14. zaří 2020 22:16

barbucha Mne se teda tento typek nikdy nelibil, ba naopak jsem si kolikrat rikala, kde si ho nabrnkla, takovej slizounek. Otec ale takhle z jedne fotky dobrej, takze do toho doroste:-D.

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 14. zaří 2020 22:42

Karja 

Toho slizouna dělá hlavně ten účes (podle mě). Ten je prostě hroznej... 

Ale za ty léta co jsou spolu se docela osvědčil, nedělá vostudu a podporuje manželku, kudy chodí. Nedávno jsem viděla nějaký interview, ptali se ho jak to jde a tak, a co jim řekne o Victorii - a von chudák měl doslova slzy ve vočích když o ní začal mluvit, jaká je krásná a inteligentní a milá a šikovná... až si toho všimnul i reportér a glosoval to dojetí, co se jako stalo - načež Daniel pravil no to se nesmíte divit, vždyť mluvím o svý ženě

Tak to aspoň myslí upřímně asi. To je jinej kalibr než mladej Jerman

Vůbec je na týhle celý rodině vidět, co je to vlastně ta demokratická, občanská společnost a mně se to líbí. Všichni spolu jednaj jak rovnej s rovným, pošťák s králem, nikdo se nad nikoho nevyvyšuje... já pán - ty pán. Victoria při svatebním proslovu z balkónu, s hlubokou poklonou, veřejně děkovala švédskýmu lidu za to, že jí dal jejího prince Když naopak vidim tady ty naše nadutý ksichty z Hradu, jak pohrdaj každým, kdo si nenakrad tolik jako voni, tak se mi chce blít...