Přiznání

01. prosince 2016 10:57
Offline barbucha blogger
Avatar
30563 příspěvků moje polička 27. března 2024 14:48
Reakce na continuity:

Já vám ty úřednice fakt závidím. Minulý týden mě na financaku vychovávala i úřednice na podatelně. 

Já nám asi vzezření: naložíte ji, co se do ní vejde. Nebo nevím, zdravím, usmivam se a stejně je to v háji. Kam to jde posílám chlapa, ale nejde to vždy. 

​Kdepak, je to jinak. Ty máš vzezření příčetnýho člověka, a to ty domovnický typy popuzuje...

Offline Kan
Avatar
6949 příspěvků moje polička 27. března 2024 14:57

My si teda všechno vyplňujeme doma sami a úřady nemusím, ale zas nemám problém na kritiku úřednice, že je něco špatně říct, že od toho je tam ona. :D

Offline Aranel
Avatar
4494 příspěvků moje polička 27. března 2024 14:58

A já, když jsem viděla, jak se kamarádce kouzlem doplňují kolonky do DPFO, tak jsem si teda včera plivla do dlaní a fakt to na mojedane bylo asi za 10 minut!!

(Žádná jedubaba z FÚ zatím nevolala, tak snad jsem těch pět čísel zapsala dobře )

Offline Blanka
Avatar
příspěvků moje polička 27. března 2024 16:00

Teraz volala úradníčka manželovi ohľadne úradne potvrdenému dokumentu . Išlo o doklad k predaju menšej časti lesa, krorý je písaný na syna, ktorý žije vo Švajčiarsku .Doklad je v slovenštine aj úradne preložený v nemčine, a je potvrdený príslušným úradom v meste, kde syn žije .  Naša úradníčka sa dožaduje, aby  syn dodal potvrdenie, že ten, kto dal potvrdenie / razítko, podpis, názov radu  / má k tomu oprávnenie. Nie je to na hlavu ?

Offline Ounz
Avatar
19821 příspěvků moje polička 27. března 2024 17:04

Aranel pokud bys tam měla chybu, pošlou ti mail a opravíš to, nic hroznýho se nestane..

Offline continuity
Avatar
33583 příspěvků moje polička 27. března 2024 18:37

Ounzpřesně tak, u DP s preplatkem he lepší nerozjimat a poslat to klidně s chybou. Je to menší problém než pozdě. 

Offline Tabea
Avatar
4668 příspěvků moje polička 27. března 2024 19:15
Reakce na Blanka:

Teraz volala úradníčka manželovi ohľadne úradne potvrdenému dokumentu . Išlo o doklad k predaju menšej časti lesa, krorý je písaný na syna, ktorý žije vo Švajčiarsku .Doklad je v slovenštine aj úradne preložený v nemčine, a je potvrdený príslušným úradom v meste, kde syn žije .  Naša úradníčka sa dožaduje, aby  syn dodal potvrdenie, že ten, kto dal potvrdenie / razítko, podpis, názov radu  / má k tomu oprávnenie. Nie je to na hlavu ?

​já myslím, že to je celkem běžná věc, že je potřeba apostila na dokumenty ověřený úřadem v zahraničí. Nemyslím teď zahraničí pro Česko, ale znám to z dokumentu mezi evropskyma zeměma nebo s USA. 

Offline Aranel
Avatar
4494 příspěvků moje polička 28. března 2024 11:27

Ounz continuity Jo jo, tuším, že jsou i lidi, kteří tam namastí prostě nějaká hausnumera a pak to vyplní s úřednicí po telefonu (přesně tím způsobem "a do kolonky 24 se podepište"). Ale to já zas nejsem ten typ

Platím si vyšší verzi Fakturoidu, ale začala jsem až v průběhu roku. Příští rok už to doufám vysmrkne úplně za mě

Offline Ounz
Avatar
19821 příspěvků moje polička 28. března 2024 12:35

Aranel no ne namastí, prostě to uděláš a pokud by byla chyba, napíšou ti mail co je špatně a ty to opravíš

Offline Aranel
Avatar
4494 příspěvků moje polička 28. března 2024 13:59

Ounz Jo, tak to dělám já, ale městské legendy hovoří i o tamtěch lidech (to nemyslím vůbec vás dvě)

Offline dzizisketa
Avatar
7439 příspěvků moje polička 28. března 2024 19:02

Nesnáším nádivky.

Offline Makara
Avatar
2217 příspěvků moje polička 28. března 2024 19:24

dzizisketa neznám a nepeču nádivky. Ani beránka, ani jidáše. .

Offline Kokoska
Avatar
28242 příspěvků moje polička 28. března 2024 19:27
Offline Karja
Avatar
35790 příspěvků moje polička 28. března 2024 22:41

dzizisketa Já mám ráda nadivky, ale my jima vždycky něco nadívali, takhle samostatně jsem to poznala až tady. Mám ráda když ta nádivka je křupavé a smíchá se s tím masovým výpekem:D....

Já dneska udělala dort, neplanovane, co dům dal.Foto dodám třeba zítra...jako já mám vždycky strašný finish toho zdobení, to fakt odflakavam a sambo pak vždycky řekne, jakej je to krasnej dort, dneska to je prej nejkrásnější, co kdy videl:D

Online Samantha
Avatar
1720 příspěvků moje polička 29. března 2024 17:52

Potřebovala jsem uplatnit dárkovou kartu Sephory přes e-shop.

Trvalo mi to déle, než vyplnit daňové přiznání . TO JE ALE NESKUTEČNEJ VOPRUZ.

V nabídce je : vložte do košíku (je možné jen online). Vložím do košíku, zkusím zaplatit, ejhle - zboží nelze odeslat - bude odebráno. 

Dále lze čerpat z karty pouze do 2500 Kč. Zbytek si musíš doplatit, ačkoli je na k dispozici 5000 Kč.  

Po uplatnění slevy je vypočítána sleva 18%, takže částka je jaksi na haléře a to se dárkové kartě nelíbí. Přes VISA kartu jsem musela zaplatit 20 haléřů....

Abych se s tím necrcala ještě jednou a vybrala vše z té dárkové karty, tak jsem postupně učinila 3 objednávky a jsem z toho úplně opocená

Offline stes
Avatar
7335 příspěvků moje polička 30. března 2024 07:01

Samantha nechci slevu zadarmo

Online Pinot Noir
Avatar
24425 příspěvků moje polička 30. března 2024 07:46
Reakce na Samantha:

Potřebovala jsem uplatnit dárkovou kartu Sephory přes e-shop.

Trvalo mi to déle, než vyplnit daňové přiznání .

Offline letfenixa
Avatar
7944 příspěvků moje polička 30. března 2024 17:04

Priznám sa, že som nikdy nebola upratovaci maniak. Ale táto beznádej s dieťaťom už je aj na mňa priveľa. A to už aj pomôže. Ale naozaj nemáme nikde tip top upratane. 

Offline Mrakoplas
Avatar
8791 příspěvků moje polička 30. března 2024 17:59

letfenixa tip top upratane som mala naposledy ked mal starsi par mesiacov, prespal celu noc a aj znacnu cast dna. Takze tak 7 rokov dozadu. To sa s detmi (a niektorymi inymi spolubyvajucimj :)) snad ani neda. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33670 příspěvků moje polička 30. března 2024 19:00

letfenixa já jsem z toho úplně zoufalá, nejen, ze to nebere konce, ale ani to nejde uklidit, když jsou doma, jsou o dost rychlejší než já