Přiznání

01. prosince 2016 10:57
Offline DruI
Avatar
3295 příspěvků moje polička 30. května 2022 09:22
Reakce na dynda:

​Přicházejí v míru!

​Tak proč se u toho tváří tak výhružně? ;o)

A všem děkuju za holubí zkušenosti, cítím se líp :o)

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 30. května 2022 11:36

notna Také se holubů štítim. Kolikrát když jdu po ulici, musím se jim vyhýbat, jak jsou oprsklí.

Offline rozarka
Avatar
3984 příspěvků moje polička 30. května 2022 17:15

DruI Dceři se stalo totéž, vejce ale v koši s hračkami  A holub koukal zle, tak počkala, až se vrátí zeťák práce, jenže to už byl doma i vnuk a hájil holubí rodinu pláčem. Donutil zetě, aby obvolal nějakou stanici a tam mu člověk řekl  >to si děláte pr..l? Máme jít zachraňovat holuba???<

Online continuity
Avatar
33801 příspěvků moje polička 30. května 2022 17:25

Mě teda fascinuji ta holubici hnízda. Prinese si větev, max dvě, tím asi vznikne zábor květináče a už tam snáší vejce. 

Online Karja
Avatar
35973 příspěvků moje polička 30. května 2022 18:02

rozarka :-D:-D:-D 

Offline barbucha blogger
Avatar
30681 příspěvků moje polička 30. května 2022 19:43

Letos jsou to fakt holubí nájezdy. 

My máme obzvlášť drzýho... vleze si na krmítko, malinkej domeček co jsem pořídila jen pro sýkorky, a jak nemůže dovnitř, tak přistane na střechu, domeček se nakloní, rozhoupe, zrní se vysype - a ten hajzl má co zobat. Budu muset na tu stříšku nalepit hustě připínáčky nebo tak něco...

A hned vedle mam pověšenej košík s krásnou lobelkou - no teď je celá zdupaná, jak tam vždycky přiletí, aby to odtud vzal na domeček odrazem. Tam napíchám špejle!

Online Kan
Avatar
7066 příspěvků moje polička 30. května 2022 19:48

Já teď všude na balkonech vidím takový ty černý plastový makety krkavce či co to je, na jednom domku jsem jich napočítala pět. To by vám nepomohlo? Esteticky nic moc teda.

Online 999
Avatar
17615 příspěvků moje polička 30. května 2022 19:55

Dneska odpoledne zasahovala v Pařížské dvě hasičská auta, na chodníku spousta hasičů s vysílačkama, hrozný manévry kolem jedné busty na domě, která je pod pletivem. Neumí někdo zjistit, co tam zachraňovali za zvíře? 

Offline DruI
Avatar
3295 příspěvků moje polička 30. května 2022 19:56

Kan Hele tady jsou holuby tak oprsklí, že jim musíš zařvat přímo u hlavy aby odletěli. Silně pochybuju, že by je maketa odradila :o)

Online continuity
Avatar
33801 příspěvků moje polička 30. května 2022 20:05

DruI já úplně vidím, jak toho holuba rasaNori zajela. Tady jsou taky tak vyžraní a oprskli, že by se klidně nechali taky. 

Jenže lidi to pořád krmí. Nepoučitelní. 

Offline andulka01
Avatar
10760 příspěvků moje polička 30. května 2022 21:50

999 Tipla bych že mláďata poštolky nebo nejakeho podobného dravce. Mohla spadnout pod to pletivo, kam se rodič nedostal.

Offline Mrakoplas
Avatar
8846 příspěvků moje polička 30. května 2022 22:01

barbucha ja mam pocit, ze ziadne ostne nepomahaju, tu v meste su vsade po verejnych budovach a tym hajzlikom (pardon) to vobec neprekaza, cupitaju medzi tym a aj na nich robia hniezda. 

Ja ich neznasam, v meste mame s nimi celkom problem, na hlavnej ulici nemoze clovek prejst aby sa neprechadzal doslova na exkrementoch, v topankach to maju deti zazrate.. na starom byte som nemohla dat pradlo na balkon a to som ich mala tri. Ked sme sli na par dni prec, hned mi v kvetinaci spravili hniezdo, byvaly ho bez pardonu vyhodil a ja som sa tvarila, ze to nevidim 

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 30. května 2022 22:09

Tady to je nakazlive. Dneska jsem v desti pospichala s kocarem a skocila na me mala sykorka. Jinak to nazvat neslo, jdu a najednou ptak na ruce, obe jsme se lekly a ona pak popoletela o par metru dal mezi boruvci. Vypadala ok, jenom chudera mokra a otvirala na me zobacek. Na lince pro zvirata me uklidnili, ze ted vylwtavaji z hnizd a mam jen pohlidat, aby byla kus od silnice, ze se rodice postaraji

Offline Mermaid
Avatar
příspěvků moje polička 30. května 2022 22:20
Reakce na Kan:

Já teď všude na balkonech vidím takový ty černý plastový makety krkavce či co to je, na jednom domku jsem jich napočítala pět. To by vám nepomohlo? Esteticky nic moc teda.

​Nepomáhá vůbec,  standardně vidíš maketu dravce a hned vedle sedí spokojeně nejméně jeden holub.  Letošní rok je fakt extrémní, ještě tento týden budu psát starostovi ohledně případné deratizace a nějaká holubí práva jsou mi úplně ukradená, vzhledem k tomu, co nám způsobují 

Offline slniecko admin
Avatar
17613 příspěvků moje polička 31. května 2022 00:48
Reakce na Kan:

Já teď všude na balkonech vidím takový ty černý plastový makety krkavce či co to je, na jednom domku jsem jich napočítala pět. To by vám nepomohlo? Esteticky nic moc teda.

​Ja som tu už tuším pred pár rokmi písala, ako si to namontoval sused a holuby sa s tým snažili ...kopulovať ...

Mrakoplas aj my máme ostne, prekážajú teda hlavne nám .

Offline Miru
Avatar
13868 příspěvků moje polička 31. května 2022 06:03

..jako že tady kolektivně chytáte postupně nemoci, rozbíjí se vám elektrospotřebiče, děti chytnou na chodníku amok, atp., no dobrý.

Ale že mně, když jdu spát a když jsem šla zatáhnout v ložnici závěsy, seděl na parapetu holub a čuměl na mně!?!, tak to je moc

Já se normálně regulérně vyděsila...

Protože u nás v ulici NIKDY žádný holubi nebyli.

EDIT: ...je to tady nakažlivý, JE:

No, tak to bych měla jít číst do nějakého vhodného vlákna ale, aby se mi splnilo, co chci třeba, nebo ne.?

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 31. května 2022 06:16

Tak už frčím na další chemo. Kupodivu v celkem dobré náladě. Mějte hezký den!

Offline Miru
Avatar
13868 příspěvků moje polička 31. května 2022 06:18

Dalia 

...tak si dej před sebe "těšení" - něco, čím si uděláš radost po chemu.

A určitě to bude dobré

Online Kan
Avatar
7066 příspěvků moje polička 31. května 2022 06:44

Dalia Ať je to v pohodě a bez nepříjemností!

Online Kan
Avatar
7066 příspěvků moje polička 31. května 2022 06:46

DruI Mermaid slniecko Tak na co ty makety na těch balkonech lidi mají? K čemu je to dobrý?